Krajská výstava

Upozornění pro vystavovatele

Časový harmonogram posuzování jednotlivých plemen nebude stanoven. Přibližný čas posouzení je možné odhadnout podle počtu psů, posuzovaných před vaším plemenem. Počítejte ale s dostatečnou časovou rezervou pro případ, že někteří přihlášení psi do kruhu nenastoupí.

V případě, že v daném kruhu bude probíhat krajská i klubová/speciální výstava, budou posouzena nejprve plemena krajské výstavy, a plynule budou následovat plemena klubové/speciální výstavy.

10. ročník krajské výstavy všech plemen mimo německých ovčáků se koná tradičně v areálu výstaviště Zahrada Čech 16. 10. 2021

 

PŘIHLÁŠENÍ JE LETOS VÝHRADNĚ ON-LINE!

On-line přihláška Po zadání přihlášky přes DogOffice musí na zadaný e-mail vystavovatele přijít potvrzovací zpráva. Pokud toto nenastane, přihláška NEPROBĚHLA! Při platbě uveďte jako variabilní symbol číslo, které bylo vygenerované ze systému DogOffice. Pokud nebude variabilní symbol vyplněn, je přihláška NEPLATNÁ!

 

Uzávěrka příhlášek: 24. 9. 2021

 

Propozice 2021 ke stažení

 

Obsazenost kruhů:

Krajská výstava psů
Speciální výstava anglických buldoků
Speciální výstava tibetských španělů
Klubová výstava klubu pinčů ČR

 

Katalogy:

KATALOG – krajská výstava 16.10.2021
KATALOG – speciální výstava anglických buldoků 16.10.2021
KATALOG – speciální výstava tibetských španělů 16.10.2021
KATALOG – klubová výstava pinčů 16.10.2021

 

Fotografie:

Fotogalerie

Litoměřický deník

Litoměřicko24

Rajče – CHS Od Chlumeckého rybníka

POZOR!!

Přihlášky, které jsou určené pro speciální a klubové výstavy je nutné registrovat přes DogOffice v kategorii Speciální a klubové výstavy.

No Comments

Comments are closed.