KRUHY A SEZNAM vystavovatelů na krajskou výstavu 12. 10. 2013

Datum: 
Fri, 10/11/2013 - Sat, 10/12/2013
Místo: 
Výstaviště Litoměřice
Česká republika

KRUHY

Řazení údajů:
PLEMENO  katalogová čísla  celkový počet
třída    katalogové číslo    celkový počet

speciální výstavy - kruh B1 rozhodčí Josef Němec 

SIBIŘSKÝ HUSKY/Siberian Husky 1-14 14
psi třída mladých / male junior class 1 1
psi mezitřída / male intermediate class 2-3 2
psi třída vítězů / male winner class 4-5 2
feny třída štěňat / female baby class 6-7 2
feny třída dorostu / female puppy class 8 1
feny třída mladých / female junior class 9-11 3
feny třída otevřená / female open class 12-13 2
feny třída vítězů / female winner class 14 1
TIBETSKÝ ŠPANĚL/Tibetan Spaniel 15-39 25
psi třída mladých / male junior class 15-16 2
psi mezitřída / male intermediate class 17-18 2
psi třída otevřená / male open class 19-22 4
psi třída vítězů / male winner class 23-24 2
feny třída dorostu / female puppy class 25-27 3
feny třída mladých / female junior class 28-30 3
feny mezitřída / female intermediate class 31-33 3
feny třída otevřená / female open class 34-36 3
feny třída vítězů / female winner class 37-38 2
feny třída veteránů / female veteran class 39 1
 

kruh B2 rozhodčí Polgar Andráš

AUSTRALSKÁ KELPIE/Australian Kelpie 40-41 2
psi třída veteránů / male veteran class 40 1
feny třída veteránů / female veteran class 41 1
AUSTRALSKÝ HONÁCKÝ PES/Australian Cattledog 42-44 3
feny třída štěňat / female baby class 42 42 1
feny třída otevřená / female open class 43 -44 2
AUSTRALSKÝ OVČÁK/Australian Shepherd 45-53 9
psi třída dorostu / male puppy class 45 1
psi třída mladých / male junior class 46-47 2
psi mezitřída / male intermediate class 48 1
feny třída dorostu / female puppy class 49-50 2
feny třída mladých / female junior class 51 1
feny mezitřída / female intermediate class 52 1
feny třída vítězů / female winner class 53 1
BEARDED KOLIE/Bearded Collie 54-58 5
psi třída otevřená / male open class 54 1
feny třída mladých / female junior class 55 1
feny mezitřída / female intermediate class 56 1
feny třída otevřená / female open class 57-58 2
BEAUCERON - ČERNÝ S PÁLENÍM/Berger de Beauce noir et feu 59-61 3
psi třída štěňat / male baby class 59 1
psi třída otevřená / male open class 60 1
feny třída otevřená / female open class 61 1
BEAUCERON - HARLEKÝN/Berger de Beauce Arlequin 62-65 4
psi třída dorostu / male puppy class 62 1
feny třída štěňat / female baby class 63 1
feny třída dorostu / female puppy class 64 1
feny třída vítězů / female winner class 65 1
BELGICKÝ OVČÁK - MALINOIS/Chien de Berger Belge - Malinois 66-67 2
feny třída dorostu / female puppy class 66 1
feny třída mladých / female junior class 67 1
BELGICKÝ OVČÁK - TERVUEREN/Chien de Berger Belge - Tervueren 68-69 2
psi třída otevřená / male open class 68 1
psi třída veteránů / male veteran class 69 1
BÍLÝ ŠVÝCARSKÝ OVČÁK/Weisser Schweizer Schaeferhund 70-76 7
psi třída štěňat / male baby class 70 1
psi třída dorostu / male puppy class 71 1
psi třída mladých / male junior class 72 1
psi třída otevřená / male open class 73-74 2
feny třída dorostu / female puppy class 75 1
feny třída mladých / female junior class 76 1
BORDER KOLIE/Border Collie 77-90 14
psi třída štěňat / male baby class 77 1
psi mezitřída / male intermediate class 78 1
psi třída otevřená / male open class 79-80 2
feny třída štěňat / female baby class 81-82 2
feny třída mladých / female junior class 83-86 4
feny mezitřída / female intermediate class 87-88 2
feny třída otevřená / female open class 89 1
feny třída vítězů / female winner class 90 1
BRIARD/Berger de Brie 91 1
psi třída mladých / male junior class 91 1
ČESKOSLOVENSKÝ VLČÁK/Československý vlčák 92-102 11
psi třída dorostu / male puppy class 92 1
psi třída mladých / male junior class 93-96 4
psi třída otevřená / male open class 97 1
feny třída mladých / female junior class 98-100 3
feny mezitřída / female intermediate class 101-102 2
KOLIE DLOUHOSRSTÁ/Collie Rough 103-105 3
psi třída mladých / male junior class 103 1
psi mezitřída / male intermediate class 104 1
feny mezitřída / female intermediate class 105 1
KOLIE KRÁTKOSRSTÁ/Collie Smooth 106-109 4
psi třída mladých / male junior class 106 1
psi třída otevřená / male open class 107 1
feny třída otevřená / female open class 108 1
feny třída vítězů / female winner class 109 1
KOMONDOR/Komondor 110 1
feny třída dorostu / female puppy class 110 1
NĚMECKÝ OVČÁK KRÁTKOSRSTÝ/Deutscher Schäferhund - Kurzhaarig 111 1
psi třída dorostu / male puppy class 111 1
SHELTIE/Shetland Sheepdog 112-115 4
psi třída štěňat / male baby class 112 1
feny třída štěňat / female baby class 113 1
feny třída dorostu / female puppy class 114 1
feny třída otevřená / female open class 115 1
SLOVENSKÝ ČUVAČ/Slovenský čuvač 116 1
feny třída štěňat / female baby class 116 1

 

kruh C3 rozhodčí Mgr. Božena Ovesná

ALJAŠSKÝ MALAMUT/Alaskan Malamute 199-200 2
feny třída mladých / female junior class 199 1
feny mezitřída / female intermediate class 200 1
AMERICKÁ AKITA/American Akita 201-202 2
psi třída dorostu / male puppy class 201 1
feny třída mladých / female junior class 202 1
AMERICKÝ KOKRŠPANĚL- ČERNÝ A ČER. S PÁLENÍM/American Cocker Spaniel Black 255-257 3
psi třída mladých / male junior class 255 1
psi mezitřída / male intermediate class 256 1
feny mezitřída / female intermediate class 257 1
AMERICKÝ STAFORDŠIRSKÝ TERIER/American Staffordshire Terrier 168 1
psi třída vítězů / male winner class 168 1
ANGLICKÝ KOKRŠPANĚL- ČERNÝ A ČER. S PÁLENÍM/English Cocker Spaniel black 258 1
feny třída štěňat / female baby class 258 1
ANGLICKÝ KOKRŠPANĚL - VÍCEBAREVNÍ English Cocker Spaniel other colours 259 1
psi mezitřída / male intermediate class 259 1
ANGLICKÝ KOKRŠPANĚL-OST. JEDNOBAREVNÍ/English Cocker Spaniel other unicolour 260-262 3
psi mezitřída / male intermediate class 260 1
feny třída dorostu / female puppy class 261 1
feny třída otevřená / female open class 262 1
ANGLICKÝ ŠPRINGR ŠPANĚL/English Springer Spaniel 263-267 5
psi třída štěňat / male baby class 263 1
psi mezitřída / male intermediate class 264 1
psi třída veteránů / male veteran class 265 1
feny mezitřída / female intermediate class 266 1
feny třída vítězů / female winner class 267 1
AUSTRALSKÝ SILKY TERIER/Australian Silky Terrier 169 1
feny mezitřída / female intermediate class 169 1
BASENJI/Basenji 203-204 2
psi mezitřída / male intermediate class 203 1
psi třída otevřená / male open class 204 1
BORDER TERIER/Border Terrier 170-171 2
feny třída mladých / female junior class 170 1
feny třída otevřená / female open class 171 1
BULTERIÉR/Bull Terrier 172 1
psi třída dorostu / male puppy class 172 1
CLUMBER ŠPANĚL/Clumber Spaniel 268 1
psi třída dorostu / male puppy class 268 1
FLAT COATED RETRIEVER/Flat Coated Retriever 269 1
feny třída vítězů / female winner class 269 1
FOXTERIER HLADKOSRSTÝ/Fox Terrier Smooth 173 1
feny třída otevřená / female open class 173 1
IBIZSKÝ PODENCO - DLOUHOSRSTÝ/Podenco Ibizenco - longhaired 205 1
psi mezitřída / male intermediate class 205 1
JACK RUSSELL TERRIER/Jack Russell Terrier 174-177 4
psi třída dorostu / male puppy class 174 1
feny třída dorostu / female puppy class 175-176 2
feny třída mladých / female junior class 177 1
KARELSKÝ MEDVĚDÍ PES/Karjalankarhukoira 206-207 2
psi třída otevřená / male open class 206 1
feny třída mladých / female junior class 207 1
LABRADORSKÝ RETRIEVER/Labrador Retriever 270-279 10
psi třída štěňat / male baby class 270-272 3
psi třída otevřená / male open class 273-274 2
feny třída štěňat / female baby class 275-276 2
feny mezitřída / female intermediate class 277 1
feny třída otevřená / female open class 278 1
feny třída pracovní / female working class 279 1
MEXICKÝ NAHÁČ - MALÝ/Xoloitzcuintle Pequeno 208 1
feny třída mladých / female junior class 208 1
NĚMECKÝ KŘEPELÁK/Deutscher Wachtelhund 280 1
psi třída mladých / male junior class 280 1
NĚMECKÝ ŠPIC MALÝ- NOVÉ BARVY/Deutscher Kleinspitz neufarben 209 1
psi třída vítězů / male winner class 209 1
NĚMECKÝ ŠPIC TRPASLIČÍ/POMERANIAN/Pomeranian / Deutscher Spitz - Zwergspitz 210-212 3
feny třída štěňat / female baby class 210 1
feny třída mladých / female junior class 211 1
feny třída otevřená / female open class 212 1
NĚMECKÝ ŠPIC VLČÍ/KEESHOND/Deutscher Spitz - Wolfspitz/Keeshond 213-214 2
psi třída otevřená / male open class 213 1
feny třída dorostu / female puppy class 214 1
NORWICH TERIER/Norwich Terrier 178 1
feny třída mladých / female junior class 178 1
PARSON RUSSELL TERRIER/Parson Russell Terrier 179 1
feny třída mladých / female junior class 179 1
PERUÁNSKÝ NAHÁČ MALÝ/Perro Sin Pelo del Perú Pequeno 215 1
feny třída štěňat / female baby class 215 1
PERUÁNSKÝ NAHÁČ STŘEDNÍ/Perro Sin Pelo del Perú Medio 216 1
feny třída vítězů / female winner class 216 1
SAMOJED Samoiedskaia Sabaka 217 1
feny třída štěňat / female baby class 217 1
STAFORDŠÍRSKÝ BULLTERIER/Staffordshire Bullterrier 180- 185 6
psi třída dorostu / male puppy class 180 1
psi třída otevřená / male open class 181 1
psi třída pracovní / male working class 182 1
feny třída mladých / female junior class 183-184 2
feny třída pracovní / female working class 185 1
THAJSKÝ RIDGEBACK/Thailand-Ridgeback 218 1
psi mezitřída / male intermediate class 218 1
YORKŠÍRSKÝ TERIER/Yorkshire Terrier 186- 197 12
psi třída štěňat / male baby class 186 1
psi třída dorostu / male puppy class 187 1
psi třída mladých / male junior class 188 1
psi mezitřída / male intermediate class 189 1
psi třída otevřená / male open class 190 1
feny třída dorostu / female puppy class 191 1
feny třída mladých / female junior class 192- 194 3
feny mezitřída / female intermediate class 195- 196 2
feny třída vítězů / female winner class 197 1
ZLATÝ RETRIEVER/Golden Retriever 281- 288 8
psi třída pracovní / male working class 281 1
psi třída vítězů / male winner class 282 1
feny mezitřída / female intermediate class 283-285 3
feny třída otevřená / female open class 286-287 2
feny třída pracovní / female working class 288 1


kruh C4 rozhodčí RNDr. Jaroslava Ovesná CSc.

BELGICKÝ GRIFONEK/Griffon Belge 289 1
psi třída dorostu / male puppy class 289 1
BIŠONEK Bichon á poil Frisé 290-291 2
feny třída dorostu / female puppy class 290-291 2
BOLOŇSKÝ PSÍK/Bolognese 292 1
feny třída štěňat / female baby class 292 1
BOSTONSKÝ TERIER/Boston Terrier 293-298 6
psi třída mladých / male junior class 293-294 2
psi mezitřída / male intermediate class 295 1
feny třída štěňat / female baby class 296 1
feny třída otevřená / female open class 297-298 2
COTON DE TULÉAR/Coton de Tuléar 299 1
psi třída otevřená / male open class 299 1
ČÍNSKÝ CHOCHOLATÝ PES BEZ SRSTI/Chinese crested dog - hairless 300-312 13
psi třída dorostu / male puppy class 300 1
psi třída mladých / male junior class 301-302 2
psi mezitřída / male intermediate class 303-304 2
psi třída otevřená / male open class 305-307 3
feny třída štěňat / female baby class 308 1
feny třída dorostu / female puppy class 309-310 2
feny mezitřída / female intermediate class 311 1
feny třída otevřená / female open class 312 1
ČÍNSKÝ CHOCHOLATÝ PES OSRSTĚNÝ/Chinese crested dog - powder puff 313-322 10
psi třída štěňat / male baby class 313-314 2
psi třída dorostu / male puppy class 315 1
psi třída vítězů / male winner class 316 1
psi třída veteránů / male veteran class 317 1
feny třída mladých / female junior class 318 1
feny třída otevřená / female open class 319-320 2
feny třída vítězů / female winner class 321-322 2
ČIVAVA DLOUHOSRSTÁ/Chihuahua - Pelo Largo 323-324 2
feny třída dorostu / female puppy class 323 1
feny třída vítězů / female winner class 324 1
ČIVAVA KRÁTKOSRSTÁ/Chihuahua - Pelo Corto 325-327 3
feny třída štěňat / female baby class 325-327 3
HAVANSKÝ PSÍK/Bichon Havanais 328 1
feny třída štěňat / female baby class 328 1
JAPAN-CHIN/Chin 329 1
feny mezitřída / female intermediate class 329 1
KAVALÍR KING CHARLES ŠPANĚL - TRIKOLOR/Cavalier King Charles Spaniel - tricolor 330 1
psi třída otevřená / male open class 330 1
KING CHARLES ŠPANĚL - RUBY/King Charles Spaniel - ruby 331 1
psi mezitřída / male intermediate class 331 1
LHASA APSO/Lhasa Apso 332 1
feny třída štěňat / female baby class 332 1
MALTÉZSKÝ PSÍK/Maltese 333-334 2
psi třída dorostu / male puppy class 333 1
psi třída vítězů / male winner class 334 1
MOPS - PLAVÝ S ČERNOU MASKOU/Pug - Fawn with mask 335 1
feny třída štěňat / female baby class 335 1
PAPILLON - DO 2,5 KG/Papillon - 1,5 - 2,5 kg 336-337 2
psi třída vítězů / male winner class 336 1
psi třída veteránů / male veteran class 337 1
PAPILLON - NAD 2,5 KG/Papillon - 2,5 - 4,5 kg 338 1
feny třída otevřená / female open class 338 1
PUDL VELKÝ BÍLÝ/Caniche Grand Blanc 339 1
feny mezitřída / female intermediate class 339 1
PUDL STŘEDNÍ ČERNÝ/Caniche Moyen Noir 340 1
feny třída dorostu / female puppy class 340 1
PUDL STŘEDNÍ APRIKOT/Caniche Moyen Abricot 341-343 3
feny třída štěňat / female baby class 341 1
feny třída otevřená / female open class 342 1
feny třída veteránů / female veteran class 343 1
PUDL TRPASLIČÍ APRIKOT/Caniche Nain Abricot 344 1
feny třída mladých / female junior class 344 1
RUSKÝ TOY - DLOUHOSRSTÝ/Russkiy Toy - long hair 345-347 3
psi třída mladých / male junior class 345 1
psi mezitřída / male intermediate class 346 1
feny třída otevřená / female open class 347 1
SHIH-TZU/Shih Tzu 348-355 8
psi třída mladých / male junior class 348 1
psi třída otevřená / male open class 349 1
psi třída vítězů / male winner class 350-351 2
psi třída veteránů / male veteran class 352 1
feny třída mladých / female junior class 353 1
feny mezitřída / female intermediate class 354 1
feny třída otevřená / female open class 355 1

 

kruh VP5 rozhodčí Libuše Ubrová

AFGÁNSKÝ CHRT/Afghan Hound 356 1
feny třída mladých / female junior class 356 1
ANGLICKÝ SETR/English Setter 237-239 3
psi třída štěňat / male baby class 237 1
feny třída dorostu / female puppy class 238 1
feny mezitřída / female intermediate class 239 1
AZAVAK/Azawakh 357-358 2
psi třída otevřená / male open class 357 1
feny třída otevřená / female open class 358 1
BARZOJ - RUSKÝ CHRT/Russkaya psovaya borzaya 359 1
feny třída otevřená / female open class 359 1
BASSET HOUND/Basset Hound 219 1
feny třída mladých / female junior class 219 1
ČESKÝ FOUSEK/Český fousek 240-241 2
psi třída dorostu / male puppy class 240 1
feny třída otevřená / female open class 241 1
DALMATIN/Dalmatiner 220-224 5
psi třída štěňat / male baby class 220 1
feny třída mladých / female junior class 221-222 2
feny třída otevřená / female open class 223 1
feny třída vítězů / female winner class 224 1
GORDONSETR/Gordon Setter 242-243 2
psi třída mladých / male junior class 242 1
feny třída vítězů / female winner class 243 1
IRSKÝ SETR/Irish Red Setter 244 1
feny třída mladých / female junior class 244 1
ITALSKÝ OHAŘ/Bracco Italiano 245-246 2
psi třída štěňat / male baby class 245 1
feny mezitřída / female intermediate class 246 1
MAĎARSKÝ OHAŘ KRÁTKOSRSTÝ/Rövidszörü Magyar Viszla 247 1
psi třída otevřená / male open class 247 1
MALÝ MÜNSTERLANDSKÝ OHAŘ/Kleiner Münsterländer Vorstehhund 248 1
psi třída mladých / male junior class 248 1
NĚMECKÝ OHAŘ DLOUHOSRSTÝ/Deutscher Langhaariger Vorstehhund 249 1
psi třída otevřená / male open class 249 1
PORCELAINE/Porcelaine 225 1
psi třída vítězů / male winner class 225 1
RHODÉSKÝ RIDGEBACK/Rhodesian ridgeback 226-234 9
psi třída štěňat / male baby class 226-227 2
psi třída otevřená / male open class 228 1
feny třída štěňat / female baby class 229-233 5
feny třída vítězů / female winner class 234 1
SLOVENSKÝ KOPOV/Slovenský kopov 235 1
feny třída dorostu / female puppy class 235 1
ŠTÝRSKÝ BRAKÝŘ/Steirische Rauhhaarige Hochgebirgsbracke 236 1
psi třída štěňat / male baby class 236 1
VÝMARSKÝ OHAŘ KRÁTKOSRSTÝ/Weimaraner - Kurzhaar 250-254 5
psi třída dorostu / male puppy class 250 1
psi třída mladých / male junior class 251-252 2
feny třída mladých / female junior class 253 1
feny třída pracovní / female working class 254 1
WHIPPET/Whippet 360-362 3
psi třída štěňat / male baby class 360 1
feny třída mladých / female junior class 361-262 2

 

kruh VP6 rozhodčí Ing. Leoš Jančík

AMERICKÝ BEZSRSTÝ TERIER/American Hairless Terrier 363-364 2
psi třída vítězů / male winner class 363 1
feny třída mladých / female junior class 364 1
ANGLICKÝ BULDOK/Bulldog 117 1
feny třída otevřená / female open class 117 1
APPENZELLSKÝ SALAŠNICKÝ PES/Appenzeller Sennenhund 118 1
feny třída štěňat / female baby class 118 1
BERNSKÝ SALAŠNICKÝ PES/Berner Sennenhund 119-128 10
psi třída štěňat / male baby class 119 1
psi třída dorostu / male puppy class 120 1
psi mezitřída / male intermediate class 121-122 2
psi třída otevřená / male open class 123 1
psi třída vítězů / male winner class 124 1
feny mezitřída / female intermediate class 125 1
feny třída otevřená / female open class 126 1
feny třída pracovní / female working class 127 1
feny třída veteránů / female veteran class 128 1
BORDEAUXSKÁ DOGA/Dogue de Bordeaux 129 1
feny třída mladých / female junior class 129 1
BULLMASTIF Bullmastiff 130 1
feny třída otevřená / female open class 130 1
ČESKÝ STRAKATÝ PES/Český strakatý pes 365-367 3
psi třída štěňat / male baby class 365 1
psi třída mladých / male junior class 366 1
feny třída otevřená / female open class 367 1
DOBRMAN - HNĚDÝ S PÁLENÍM/Dobermann braun und rot 131 1
feny třída mladých / female junior class 131 1
ENTLEBUCHSKÝ SALAŠNICKÝ PES/Entlebucher Sennenhund 132-133 2
psi třída vítězů / male winner class 132 1
feny třída vítězů / female winner class 133 1
HOVAWART/Hovawart 134-136 3
psi třída dorostu / male puppy class 134 1
feny mezitřída / female intermediate class 135 1
feny třída otevřená / female open class 136 1
CHODSKÝ PES/Chodský pes 368 1
feny třída otevřená / female open class 368 1
ITALSKÝ CORSO PES/Cane Corso Italiano 137 1
psi třída mladých / male junior class 137 1
JEZEVČÍK KRÁLIČÍ DRSNOSRSTÝ/Dachshund Kanichen Rauhhaar 198 1
feny třída štěňat / female baby class 198 1
KNÍRAČ MALÝ BÍLÝ/Zwergschnauzer Weiss 138 1
feny třída štěňat / female baby class 138 1
KNÍRAČ MALÝ ČERNOSTŘÍBŘITÝ/Zwergschnauzer Schwarz-Silber 139-142 4
psi mezitřída / male intermediate class 139 1
psi třída otevřená / male open class 140 1
feny třída štěňat / female baby class 141 1
feny třída veteránů / female veteran class 142 1
KNÍRAČ MALÝ ČERNÝ/Zwergschnauzer Schwarz 143 1
feny mezitřída / female intermediate class 143 1
KNÍRAČ MALÝ PEPŘ A SŮL/Zwergschnauzer Pfeffersalz 144-148 5
psi třída otevřená / male open class 144 1
feny třída mladých / female junior class 145-146 2
feny mezitřída / female intermediate class 147 1
feny třída otevřená / female open class 148 1
KNÍRAČ STŘEDNÍ PEPŘ A SŮL/Schnauzer Pfeffersalz 149 1
psi mezitřída / male intermediate class 149 1
LEONBERGER/Leonberger 150-151 2
feny třída vítězů / female winner class 150 1
feny třída veteránů / female veteran class 151 1
LOUISIANSKÝ LEOPARDÍ PES/Louisiana Catahoula 369 1
psi mezitřída / male intermediate class 369 1
MOSKEVSKÝ STRÁŽNÍ PES/Moskovskaja Storoževaja Sobaka 370-376 7
psi třída štěňat / male baby class 370 1
psi třída otevřená / male open class 371-372 2
psi třída veteránů / male veteran class 373 1
feny třída dorostu / female puppy class 374 1
feny třída otevřená / female open class 375-376 2
NĚMECKÁ DOGA - ČERNÁ/Deutsche Dogge schwarz 152 1
psi třída otevřená / male open class 152 1
NĚMECKÁ DOGA - MODRÁ/Deutsche Dogge blau 153 1
psi třída štěňat / male baby class 153 1
NĚMECKÝ BOXER - ZLATÝ/Deutscher Boxer gelb 154- 156 3
feny mezitřída / female intermediate class 154 1
feny třída pracovní / female working class 155 1
feny třída veteránů / female veteran class 156 1
NĚMECKÝ BOXER - ŽÍHANÝ/Deutscher Boxer gestromt 157 1
psi třída otevřená / male open class 157 1
NĚMECKÝ PINČ - ČERVENOHNĚDÝ/Deutscher Pinscher - Rot-braun 158 1
feny třída vítězů / female winner class 158 1
NOVOFUNDLANDSKÝ PES/Newfoundland 159 1
psi třída štěňat / male baby class 159 1
PYRENEJSKÝ HORSKÝ PES/Chien de Montagne des Pyrénées 160- 161 2
feny třída mladých / female junior class 160-161 2
ROTVAJLER/Rottweiler 162-164 3
psi třída vítězů / male winner class 162 1
feny třída štěňat / female baby class 163 1
feny třída otevřená / female open class 164 1
SHAR-PEI/Shar Pei 165-166 2
feny třída mladých / female junior class 165 1
feny třída vítězů / female winner class 166 1
VELKÝ ŠVÝCARSKÝ SALAŠNICKÝ PES/Grosser Schweizer Sennenhund 167 1
psi třída mladých / male junior class 167 1

 

facebook

SEZNAM VYSTAVOVATELŮ - speciální výstavy

B
Beatrice Mettauer Lielisstr. 5 890 3 Aesch Švýcarsko 10, 12, 14
Bezstarosti Pavlína Stromovka 1533 407 47 Varnsforf ČR 26

Č
Čapková Soňa PaedDr. Na Tržišti 606 507 23 Libáň ČR 31

F
Firbas Tomáš Strašov 42 533 16 Vápno ČR 1
Fojtíková Marcela Pod Oborou 1093 665 01 Rosice ČR 3

H
Hájková Šárka Píšťany 15 411 01 Žalhostice ČR 23, 32, 37
Hanusova Andrea Ing. Keltska 80 851 10 Bratislava Slovensko 16

J
Jahrmann Rainer Ing. Erwin Edergasse 4/10/7 310 0 St.Pölten Rakousko 4
Jelínková Lucie Lučice 77 582 35 Lučice ČR 17

K
Kadlecová Pavla Bělěhradská 120 120 00 Praha 2 ČR 7
Kalinová Kateřina Bělěhradská 120 120 00 Praha 2 ČR 2, 13
Kinclová Iva Suchomasty 181 267 22 Suchomasty ČR 8
Kováčová Mária Ing. Macov 96  930 32 Macov Slovensko 21
Krček Jan Mgr. Petra Bezruče 923/29 182 00 Praha 8 ČR 27
Krejčí Roman Saratovská 1067/33 100 00 Praha 10 ČR 22

N
Nováková Ivana Kpt. Jaroše 1245 358 01 Kraslice ČR 18, 38

P
Papíková Milada Ing Lidická 546 252 63 Roztoky ČR 30
Piskačová Jana Mgr. U studny 84 273 64 Doksy ČR 15

S
Staněk Patrik Bělěhradská 120 120 00 Praha 2 ČR 6

Š
Šoltysová Plisková Petra Horní Holetín 34 539 71 Holetín ČR 5, 9, 11
Šťastná Jana Bezděčín 96 293 01 Mladá Boleslav ČR 28, 35
Štefánek Josef Skuhrov 48 582 41 Skuhrov ČR 25, 29, 36

V
Voděra Josef Smetanova 87/3 250 91 Zeleneč ČR 19, 39

Z
Zajícová Jana Na Poštolce 230 281 63 Vyžlovka ČR 20, 24, 33, 34
 

SEZNAM VYSTAVOVATELŮ - krajská výstava

Seznam vystavovatelů - krajská výstava

A
Ábelovská Drtinová Lucie Sadová 413 431 51 Klášterec nad Ohří ČR 116
Albrechtová Zuzana V Osadě 6 400 01 Ústí nad Labem ČR 86

B
Bačinová Radka K.Čapka 35 533 45 Čeperka ČR 104
Baierová Alena 407 47 Varnsdorf ČR 153
Bartošová Iveta Rozcestí 752/7 400 07 Ústí nad Labem ČR 103
Bašeová Martina Bašeová 438 01 Žatec ČR 189
Bedrníčková Hana Haslice 15 400 02 Homole u Panny ČR 97
Bejčková Lenka Bc. Prokopská 8 273 06 Libušín ČR 281
Bejčková Monika Ing. Vrchlického 28 419 01 Duchcov ČR 316, 317
Beránková Kateřina Masarykova 108 411 56 Bohušovice nad Ohří ČR 203, 204
Beránková Svatava F.Borovičky 733 294 71 Benátky nad Jizerou ČR 225
Beranová Lucie Raisova 1924 407 47 Varnsdorf ČR 276
Beutelová Lenka Rtyně nad Bílinou 37 417 62 Rtyně nad Bílinou ČR 222, 224
Bílková Lucie V oblouku 584/13 400 07 Ústí nad Labem ČR 163
Bláha Michal MUDr. Ohradní 1451 251 68 Kamenice ČR 192
Brožíková Romana Picassova 550 403 31 Ústí n.L. ČR 228
Břečková Soňa Volfartice 75 471 12 Volfartice ČR 63
Burešová Eva Krásná Hora n. Vlt. 248 262 56 ČR 70, 74
Buttová Lopourová Lenka Spojenců 386 417 23 Košťany ČR 306, 315, 320

C
Costantini Martina Bánskobystrická 179 460 08 Liberec 8 ČR 293
Coubalová Dagmar Mgr. Komenského 274 435 11 Lom u Mostu ČR 363

Č
Časnochová Jana V Zahrádkách 599/32 400 01 Ústí nad Labem ČR 283
Čekalová EvaPanoší Újezd 4 270 21 Pavlíkov ČR 150
Červená Veronika Všeradice 33 267 26 Všeradice ČR 285
Červinková Dagmar Vokolkova 44 405 02 Děčín ČR 170
Čvančara Josef Karlštejn 313 267 18 Karlštejn ČR 209

D
Diepoltová Barbora MUDr. Donínská 1858 190 16 Praha 9 ČR 292
Dlouhá Šárka Fantova 1789 155 00 Praha 5 Stodůlky ČR 362
Drábková Lucie V Plaňkách 167 337 01 Rokycany ČR 118
Dudková Martina 28. října 396 273 06 Libušín ČR 359

F
Faitova Jitka Pesvice 18 431 11 Jirkov ČR 324, 325,
Faltusová Věra Hálkova 739 288 02 Nymburk ČR 346, 347
Farská Kateřina Bc. Na Vyhlídce 308 405 05 Děčín ČR 273
Felkrová Leona Kunštátská 1350 290 01 Poděbrady ČR 309
Femiaková Dagmar Smetanova 1224 294 21 Bělá pod Bezdězem ČR 169
Fišer Jan Anežky České 628/1 400 07 Ústí nad Labem ČR 297
Fišerová Šárka Pod Studánkou 2029, 434 01 Most ČR 360
Fišerová Yveta Jiskrova 323/32 405 02 Děčín ČR 274
Foldová Štěpánka K. Světlé 1026 464 01 Frýdlant ČR 125
Forejtová Stanislava Brant 44 270 35 Petrovice ČR 268
Franc Robert U lesíka 291 403 21 Ústí nad Labem ČR 298
Francová Ivana Bc. Lounky 2 413 01 Roudnice nad Labem ČR 83
František Švec, Lucie Maršálová Chabařovická 1322 188 00 Praha 8 ČR 282, 286
Fröhlichová Zuzana Ing. Srdov 26 411 45 Liběšice, p. Úštěk ČR 107
Fuksová Ivana Lesní Stezka 226 417 22 Háj u Duchcova ČR 85, 90
Fürstlová Lenka U Sokolovny 180 439 65 Hřivice ČR 141

G
Gärtnerová Lenka Rýdeč 51 400 02 Ústí n/L ČR 261
Golinovská Petra Přemyslovců 620/16 400 07 Ústí nad Labem ČR 265, 267, 280
Gruntová Andrea Rtyňská 156 417 63 Žalany ČR 111

Seznam vystavovatelů 
H
Hajasová Romana Hrušovany 5 431 43 Hrušovany ČR 95
Hájková Šárka Píšťany 15 411 01 Žalhostice ČR 53
Hajná Lenka Bc. Lounky 141 413 01 Roudnice nad Labem ČR 365
Hambálková Miroslava Liběšice 411 46 Liběšice ČR 229
Hasman Naďa Husova 51 411 11 Sulejovice ČR 65
Havlišová Ivana Stebno 11 400 02 Ustí nad Labem ČR 182, 185
Havránková Jitka Lidická 82/10 434 01 Most ČR 299
Hegri Jitka Východní 487 253 01 Chýně ČR 194
Hejduková Jana B. Františka Kadlece 848/10 180 00 Praha 8 Libeň ČR 369
Hellerová Johanovská Peškova 510/13 403 31 Ústí nad Labem ČR 349, 352
Hendl Josef Lukavec 135 410 02 Lovosice ČR 249
Hezina Michal Žižkova 466 440 01 Dobroměřice ČR 119
Hippmannová Alena Milbohov 14 400 02 Ústí nad Labem ČR 338
Hladíková Miluše Ládeves 255 251 68 Kamenice ČR 310
Hladíková Věra Čakovice 83 251 68 Týnec nad Sázavou ČR 302
Hlaváčková Kateřina Ing. Na Sídlišti 266 411 12 Čížkovice ČR 231
Holbusová Martina Liboňov 1 403 38 Telnice ČR 214
Holčáková Stáňa Žalhostice153 411 01 Žalhostice ČR 122, 124
Horká Alena Chvaleč 171 542 11 Chvaleč ČR 305, 308, 313, 314
Horká Jana Ing. Alšova 16 412 01 Litoměřice ČR 137, 232
Hoření Jaroslava Vojanova 602/50 400 07 Ústí nad Labem ČR 336, 337
Hošková Renata Režný Újezd 4 411 31 Velemín ČR 106
Hromová Alena Čechova 93 440 01 Veltěže ČR 335

CH
Chlouba Josef J. Fučíka 2555, 434 01 Most ČR 146

J
Janatová Žaneta Chotiněves 56 411 45 LIběšice ČR 114, 115
Jansová Iveta Poříční 443 562 03 Ústí nad Orlicí ČR 237
Janušíková Zuzana Mgr. Jižní 3159, 434 01 Most ČR 251
Jaroš Pavel Dušníky 58 413 01 Roudnice nad Labem ČR 174
Jaroš Roman Bražec 50 364 71 Bochov ČR 206
Jelínek Stanislav Kojetická 1388/4 400 03 Ústí nad Labem ČR 168
Jelínková Jana Kosmonautů 158 405 02 Děčín ČR 329
Jelínková Jiřina Jelínková 763 31 Záhumení 554 ČR 294
Jílková Lucie Zvoncovitá 1968/13 155 00 Praha 5 ČR 361
Jirásková Lenka Kopistská 225 435 42 Litvínov ČR 178

K
Kačírková Veronika Krabčická 499 413 01 Roudnice nad Labem ČR 43
Kantová Iveta Revoluční 351 294 71 Benátky n/ Jizerou ČR 55, 57, 58
Kohlmajerová Alena Hornické domy 165/4 400 10 Ústí nad Labem ČR 252
Korecká Marie U Gabrielky 552 164 00 Praha 6 ČR 190, 193
Kotoučová Zdeňka Topolová 1376 434 01 Most ČR 215
Koucký František Mírová 1465 516 01 Rychnov nad Kněžnou ČR 257
Kovárnová Václava Na Výsluní 225 267 62 Komárov ČR 78, 89
Kovářová Jitka Daminěves 12 277 04 Cítov ČR 131
Králová Jana Břežany II. 18 282 01 Český Brod ČR 162
Kramlová JitkaI. Olbrachta 726 278 01 Kralupy n./Vltavou ČR 220, 221, 223
Krásová Romana Pohořany 52 411 41 Žitenice ČR 133
Krátká Simona Pavlova 168 530 09 Pardubice ČR 255, 256
Kratochvílová Jitka Čelakovského 3182/1 430 01 Chomutov ČR 277
Krnáčová Radomila Cyrilská 195 403 39 Chlumec ČR 208
Krombholcová Michaela Velké Žernoseky 154 412 01 Velké Žernoseky 154 ČR 152
Kroupová Petra J.Wolkera 341 434 01 Most ČR 289
Krupička Zdeněk Chodouny 46 411 71 Chodouny ČR 123
Krycnerová Michaela Bc . Roudníky 48 403 17 Chabařovice ČR 62
Křesáková Monika Místo 97 431 58 okr. Chomutov ČR 370. 376
Křížová Eva J. Suka 2505, 415 01 Teplice ČR 340, 344
Křížová Petra Mgr. Sedlec 54 411 15 Sedlec ČR 92
Kubátová Pavlína Kvítkov 25 470 01 Česká Lípa ČR 110
Kubíková Eva Žandov 93 403 39 Chlumec ČR 205
Kubištová Eliška Štrbice 55 415 01 Teplice ČR 127
Seznam vystavovatelů 
Kubová Alena U nemocnice 4 400 01 Ústí nad Labem ČR 366
Kučera Jiří A.Jiráska 1467/2 434 01 Most ČR 242
Kučerová Gabriela Průmyslová 1388/12 466 01 Jablonec nad Nisou ČR 250
Kudová Kamila Vinařská 738/12 400 01 Ústí nad Labem ČR 82
Kuchárková Nicol J. A. Komenského 291 435 13 Meziboří ČR 311
Kuijtenová Lenka Nouzov 210 514 01 Jilemnice ČR 120
Kulišová Kateřina Riegrova 406/86 405 02 Děčín ČR 278
Kunc Radek Brňany 31 412 01 Litoměřice ČR 93, 98
Kupicová Monika Na Ovčíně 3313/7 434 01 Most ČR 334
Květ Jan Mlékojedy 89 412 01 Litoměřice ČR 248

L
Lakomá Miloslava Chřibská 195 407 44 Chřibská ČR 211, 212
Léblová Marcela Podskalí 179 251 01 Říčany ČR 246
Lencová Iveta Plešivecká 27 412 01 Litoměřice ČR 330,331
Lichnerová Lucie Údolní 74 431 63 Perštejn ČR 332
Linhart Jiří Počernická 365 108 00 Praha 10 ČR 216
Lochovská Hana 5. května 75/21 418 01 Bílina ČR 84
Ludvíková Kateřina Bořkov 100 512 01 Slaná ČR 154
Lukačová Zdeňka Tylova 993/29 436 01 Litvínov 1 ČR 345
Lukáš Jiří V Koutě 105 463 23 Mníšek-fojtka ČR 46

M
Macek Zdeněk Kar.Světlé 2931/13 415 01 Teplice ČR 236
Mahler Ivana Landauerstrasse 57a Stuttgart Německo 339
Malcová Hana Loucká čp.10 273 24 Velvary ČR 161
Malíková Jana MUDr.Bílá 1970 547 01 Náchod ČR 290
Margold Jan Družstevní 1178 250 01 Brandýs nad Labem ČR 201
Marková Adéla Brožíkova 11 412 01 Litoměřice ČR 126, 128
Marková Agáta Bořivojova 108 130 00 Praha 3 ČR 245
Martinů Michaela Ing. Chabařovická 1328 182 00 Praha 8 ČR 156
Matějková Ivana P.Bezruče 122 471 03 Kravaře ČR 105
Matoušková Lenka Libovice 30 273 79 Tuřany u Slaného ČR 301
Matoušková Martina Ing. U Rokle 65 470 01 Česká Lípa ČR 271
Mihaliková Jana Lipová 387 431 01 Spořice ČR 333
Miksová Gabriela Ke Školce 148 252 41 Zlatníky,p.Dolní Břežany ČR 175
Mildorfová Helena Kosmonautů 440 01 Louny ČR 101
Mildorfová Václava J. Švermy 531 439 23 Lenešice ČR 157
Milerová Štěpánka Chelčického 1622 470 01 Česká Lípa ČR 247
Missbachová Lucie Opletalova 36 466 01 Jablonec n/Nisou ČR 364
Moczerniuková Jaroslava Mgr. Londýnská 415 01 Teplice ČR 303
Modlitbová Věra U Hřiště 364 252 68 Středokluky ČR 342
Mojžíšková Alice Oldřichov 93 417 24 Oldřichov u Duchcova ČR 239, 243
Moudrá Božena Ronešova 1/1137 198 00 Praha 9, Černý Most ČR 186, 191, 197
Mudrová Veronika Mudrová 400 01 Ústí nad Labem ČR 112
Mundok Pavel 17. Listopadu 2068, 440 01 Louny ČR 200
Musil Petr Brňany 64 412 01 Litoměřice ČR 264

N
Nosková Šárka Seifertova 444 403 31 Neštěmice ČR 91
Nováková Eva Radouňská 588 411 08 Štětí ČR 145
Nováková Marcela Líny 42 294 25 Katusice ČR 40, 41
Nováková Markéta Butovská 594 506 01 Jičín ČR 233, 234
Nováková Michaela Vrchlického 610 503 51 Chlumec nad Cidlinou ČR 238
Nováková Miluše Hornická 273 435 13 Meziboří ČR 68, 69
Nováková Petra České Kopisty 70 412 01 Litoměřice ČR 113
Nováková Vladimíra Zd.Štěpánka 2820  434 01 Most ČR 357, 358
Novotná Jolana Jeseninova 17 400 03 Ústí n.L.-Střekov ČR 136
Novotná Pavlína Mgr. Místo 67 431 58 Místo ČR 371, 372, 373, 374, 375

O
Olivová Klára Hronova 524 395 01 Pacov ČR 227
Ondrejková Marie Mukov 14 417 57 Hrobčice ČR 368
Ooms Laila Stránského 19 412 01 Litoměřice ČR 61
Otradovský Radek Ústecká 35/15 403 32 Povrly ČR 94, 96, 99


Seznam vystavovatelů 
P
Palfiová Božena Tovární 254 417 01 Dubí 1 ČR 87
Palkosková Kateřina Bc. Družstevní 2435, 438 01 Žatec ČR 259
Paur Michal Ing. Libouchec 522 403 35 Libouchec ČR 167
Pavelcová Adéla Mgr. K. Šrůmy 413 439 01 Černčice ČR 350
Pavlíková Hana Stavbařská 4530 430 04 Chomutov ČR 42, 44
Pazdera Stanislav Nerudova 205 252 30 Řevnice ČR 135
Pelíšková Martina Ing. Na Obloucích 1575 273 09 Kladno ČR 76
Pipková Gabriela Karlovo nám. 31 120 00 Praha 2 ČR 291
Písecká Šárka Krásný Studenec 176 405 02 Děčín XXIV. ČR 275, 279
Písecký Michal Chodská 447 541 01 Trutnov ČR 270
Pišlová Simona Předměřice n. Jiz. 263 294 74 Předměřice nad Jizerou ČR 181, 183
Plačková Petra Mgr. Veliká Ves 88 250 70 Odolena Voda ČR 56
Plicková Marcela Pražská 233 411 55 Terezín ČR 155
Plotnárek Jan Dřísy 22 277 14 Dřísy ČR 129
Pojerová Jana Duchcovská 43 415 01 Teplice ČR 176
Porožňák Michal Hornická 2459/24 400 11 Ústí nad Labem ČR 172
Prášilová Jaroslava Dukelská 1295 430 01 Chomutov ČR 210
Procházková Andrea Markův kopec 419 435 13 Meziboří ČR 67, 108, 109, 323
Procházková Kateřina Lesní 236 431 63 Perštejn ČR 322
Procházková Michaela Moskevská 406/3061 434 01 Most ČR 148
Prochová Stanislava Školní náměstí 142 417 52 Hostomice ČR 60
Prokopová Markéta 17. listopadu 1066 277 11 Neratovice ČR 177
Přibylová Kristýna Krušnohorská 1659 431 13 JIrkov ČR 66
Pšererová Blanka Třešňovka 324 277 21 Liběchov ČR 158

R
Rausová Štěpánka Líska 49 407 21 Česká Kamenice ČR 263
Rosová Zdenka U stadionu 958 293 01 Mladá Boleslav ČR 171
Roškotová Veronika Nedrahovice 68 264 01 Sedlčany ČR 71
Rothe Martina Ing. Prokopova 1243 434 01 Most ČR 164
Růžička Lubomír Bubeneč 159 439 23 Lenešice ČR 151
Rybolová Barbora Žižkova 98 417 42 Krupka ČR 132
Rysová Petra Křižíkova 958 431 11 Jirkov ČR 159

Ř
Řeháčková Danuše Smetanova 146 431 41 Údlice ČR 187
Řehoř Jiří Havlíčkova 147 411 11 Sulejovice ČR 235
Řepová Jana Na Mlýnské Stoce 9 370 01 České Budějovice ČR 202
Řezníčková Alena Ing Vančurova 12 412 01 Litoměřice ČR 80

S
Salava Ladislav Májová 341 403 31 Ústí nad L. ČR 355
Sedláková Květoslava Kuřívody 502 471 24 Ralsko ČR 50, 88
Slabá Edita Verdunská 2572, 415 01 Teplice ČR 199
Smyčková Renata Mgr Kojetická 90 400 03 Ústí n.L. ČR 341, 343
Sógelová Monika Krušnohorská 1668 431 11 Jirkov ČR 218
Sojková Eva Višňová 308/12 434 01 Most ČR 312 , 319, 356
Somrová Marcela K.Čapka 172 431 11 Jirkov ČR 59
Somrová Věra Kamenná 5129, 430 04 Chomutov ČR 219
Stejskalová Kristýna Víta Nejedlého 2877/12 434 01 Most ČR 48
Strádoš Petr Horní Houžovec 66 562 01 Ústí nad Orlicí ČR 244
Strnadová Denisa Víska 14 471 03 Kravaře v Čechách ČR 52
Svobodová Jitka Strážky 18 403 40 Ústí nad Labem ČR 121
Svojtka Tomáš Verneřice 49 417 04 Hrob ČR 117

Š
Šedivá Lenka Opletalova 257 403 31 Ústí nad Labem ČR 296
Ševčík Michal Ustecká 410 02 Malé Žernoseky ČR 160
Ševčíková Radka Bc. Krásný Studenec 56 405 02 Děčín XXIV ČR 179
Šimčík Martin Žižkova 755 341 01 Horažďovice ČR 354
Seznam vystavovatelů 
Šindelář Vladislav Mnetěš 191 413 01 Roudnice nad Labem ČR 241
Šmegrová Michaela Bc. Lipová 305/5 400 10 Ústí nad Labem ČR 253, 254
Šmídová Irena Pod Horkou 175 277 15 Tišice ČR 328
Šoltysová Plisková Petra Horní Holetín 34 539 71 Holetín ČR 75
Šteigrová Jana Poustka 8 464 01 Frýdlant ČR 318
Štolcová Miriam Hornická 15 273 05 Svinařov ČR 300, 304, 307
Šulcová Lenka Úpická 192 542 33 Rtyně v Podkrkonoší ČR 321
Švecová Lenka 5. května 12 412 01 Litoměřice ČR 64

T
Talácko Tomáš U Katovny 2004/6 412 01 Litoměřice ČR 295
Thun Tomáš Dukelská 2542, 276 01 Mělník ČR 240
Tichá Eva Pod Lány 233 340 21 Janovice nad Úhlavou ČR 81
Truksa Vladimír Suzdalské nám. 2278, 440 01 Louny ČR 130

U
Ullmannová Kateřina Prof. Krátkého 2141, 440 01 Louny ČR 207
Ullrichová Daniela Habří 16 400 02 Ústí n/L. ČR 139, 140, 142, 143, 144, 147
Urbancová Petra Strouhalova 2610  272 01 Kladno 1 ČR 188, 195

V
Vaculík Pavel Stráž nad Ohří 140 363 01 Ostrov ČR 367
Váchalová Alexandra Bc. U Školky 1467 268 01 Hořovice ČR 327
Váňa Vladimír Ing. Přístavní 3503, 276 01 Mělník ČR 72
Vaněčková Milada Suchovršice 113 542 32 Úpice ČR 47, 51, 79
Vaněčková Milada Palackého 137 542 32 Úpice ČR 45, 49
Vávrovská Jana Nám. J z Dražic 105 413 01 Roudnice nad Labem ČR 260, 262, 258 
Vejvančická Tereza Chouranice 177 282 01 Český Brod ČR 326
Veselá Veronika Neustupného 1833 155 00 Praha 5 ČR 196
Viktora Jan Benešovská 3157, 272 01 Kladno ČR 272
Vinopalová Světlana Za Jezerem 27 280 02 Veltruby ČR 217
Vítů Pavel Rouchovany 370 675 57 Rouchovany ČR 266
Vlčková Lucie Bc. Valtířov 26 400 02 Ústí nad Labem 2 ČR 173
Vodička Roman Sněžnická 49/19 405 02 Děčín XIX ČR 198. 269, 288
Vojtová Markéta Marie Podvalové 209 277 15 Tišice - Chrást ČR 100, 102
Vojtová Tereza Malešov 79 411 08 Štětí ČR 213
Vokáč Karel Bezručova 219 417 05 Osek ČR 184
Vondrák Vladimír Wolkerova 760/3 410 02 Lovosice ČR 165, 166
Vorlíček Zdeněk Rovné č 97 411 87 Krabčice ČR 73
Vosáhlová Irena Krásnostudenecká 715/67 405 02 Děčín ČR 138
Vršecká Martina K pivovaru 5 400 04 Trmice ČR 134

W
Winklerová Veronika Bc. Urbánkova 3362/51 143 00 Praha 4 ČR 54
Worthová Jitka Žižkova 215 417 02 Dubí 2 ČR 149

Z
Zdvořáková Petra Teplická 832/74 405 02 Děčín 4 ČR 284
Zelinka Rudolf Ing. nám. ČSA 181/2 411 55 Terezín ČR 226
Zimová Petra Žežická 669/27 400 07 Ústí nad Labem ČR 77
Žáčková Pavla Podolí 251 411 19 Mšené-Lázně ČR 230