Výsledky NBC 26. a 27. 5. 2012

Celkové výsledky: http://nordbohemiacanis.cz/sites/default/files/vysledkynbcltm_2012.xls
odkaz si zkopírujte do svého prohlížeče nebo si otevřete soubor PDF dole pod tabulkou 

CACIB Litoměřice - 26. - 27. 5. 2012 - výsledky soutěží

......................

1. místo

2. místo

3. místo

4. místo

5. místo

Junior Handling - I
kategorie - sobota

Petr Žák
chodský pes

Veronika Horáková
australský ovčák

Kateřina Havelková
americký kokršpaněl

Junior Handling - II
kategorie - sobota

Pavlína Píchová
výmarský ohař

Viktorie Jindrová
německý ohař

Kateřina Navrátilíková
anglický setr

Junior Handling - I
kategorie - neděle

Tereza Hladílková
shiba inu

Petr Žák
grónský pes

Lucie Vavrušková
argentinská doga

Junior Handling - II
kategorie - neděle

Darina Moiseeva
knírač malý

Pavlína Píchová
japan chin

Kateřina Navrátilíková
basenji

VELKÁ NÁRODNÍ
CENA

československý vlčák
Yokon z Molu Es
Ing. Soukupová Monika

pražský krysařík
Leopold Cayen Poly Fedar
Beranová Kateřina

český fousek
Dante z Těšínovských buků
Sobolíkovi Václav a Blanka

Nejlepší páry
sobota

maďarský ohař krátkosrstý
Aladár Danitty
Artemis Danitty
Svobodová Lucie 

anglický setr
Lorien July Sunburst Snow on the Sahara
Latin Lover
Gruzzi Barbara a Kostelník Martin 

československý vlčák
Clif Sotis
Freya Sotis
Hubáčková Helena

Nejlepší páry
neděle

německý špic - pomeranian
Flamengo Lord Rytířská tvrz
Showin´Lady Godiva at Rytířská tvrz
Mgr. Vaníčková Krystina

čínský chocholatý pes bez srsti
Diabolo Jemalle
Etienne Jemalle
Markovičová Lenka

trpasličí pinč černý s pálením
Aligator Larabee
Ažtěchytimtaktěsním Larabee
Kubecová Helena

Nejlepší
chov. skupina
sobota

Z MOLU ES
československý vlčák
Ing. Soukupová Monika

KIAORA
bearded kolie
Folget Klínová Lenka

Z RANČE MONTARA
bílý švýcarský ovčák
Žáková Dagmar 

Nejlepší
chov. skupina
neděle

(nepřihlášeny)

Nejlepší
veterán
sobota

bearded kolie
Amazing Grace
Jennel Ivo 

vipet
Abigail Pibaro
Drbalová Jana 

gordonsetr
Ladykiller vom Pulserdamm
Eustergerling Beate 

Nejlepší
veterán
neděle

čivava dlouhosrstá
Waguero Bohemia Kevin
Oravcová Markéta

tibetský španěl
Norbu Pul-i-Khumri
Hájková Eva 

shih-tzu
Agapé Čo Oju
Junková Marta a Gottfrídová Daniela

Junior BIG
- I. FCI 

sheltie
Norddream ze Skalní vyhlídky
Kadlecová Eva 

briard
Smooth Breze Catherine Pabienne
Bendová Alena 

šiperka
Anakin Belives in Dreams Heart-Throbs
Paszyńska-Wesolowska Iwona 

BIG - I. FCI 

československý vlčák
Yukon z Molu Es
Ing. Soukupová Monika 

australský ovčák
Stonehaven Bayshore Secret Strike
Hodová Zuzana 

beardet kolie
Kofilka od Emy Destinové
Kantová Iveta

border kolie
Highland Rose Tennant
Vajcová Šárka 

polský ovčák nížinný
Impuls z Norblińskiej Doliny
Wojciechowska Iwona 

Junior BIG
- II. FCI

novofundlandský pes
Vidar Black Denis Faunland
Denisovovi Jiřina a Jaroslav

německý pinč
Air Set von Masterhof
Haškovi Jarosla a Klára

německá doga modrá
Zora Dajhar-Dog
Těšínská Andrea 

BIG - II. FCI

tosa inu
Abenji Big Luck
Pavlíčková Gabriela

ruský černý teriér
Klassniy Paren iz Chigasovo
Moravcová Jolana

knírač malý černý
Man in Black Androis
Zaoralová Andrea 

leonberger
Capucino Vanika vom Bauernhof
Vaňkovy Andrea a Hana 

opičí pinč
Zoom in Zara Schnaffentangens
Grnvold Anka 

Junior BIG
- III. FCI

foxterier hladkosrstý
Risk od Rytíře Malovce
Nováková Lucie

juck russel terier
Bake Rolls Fidlant
Krejčířová Jana 

australský silky terier
Falow Me Boys Bohemia Xsantia
Ing. Košařová Lucie 

BIG - III. FCI

český terier
Amber of Bumble-Bee Castle
Hummel Angelika a Jurgen

kerry blue terier
Edbrios Amadeus
Polová Jaroslava a Obrien Philip 

foxterier hladkosrstý
Risk od Rytíře Malovce
Nováková Iveta 

australský silky terier
Falow Me Boys Bohemia Xsantia
Ing. Košařová Lucie    

bedlington terier
Daphne Garden Calypsa
MVDr. Hrtánek Roman

Junior BIG
- IV. FCI

jezevčík standard hladkosrstý
Argonaut Goldiana
Vyzrálová Irena

jezevčík standard dlouhosrstý
Giselle Mirojan Bohemia
Cyteráková Tereza 

jezevčík standard drsnosrstý
Fresie Mirojan Bohemia
Ing. Fiala Vladimír 

BIG - IV. FCI

jezevčík standard hladkosrstý
Dakota z Raholin
Chodilová Markéta

jezevčík standard dlouhosrstý
Darius von Vosecky
PeadDr.Chrzová Blanka 

jezevčík trpasličí drsnosrstý
Caspian Dogabo Amana
Mandlová Jiřina 

jezevčík králičí dlouhosrstý
Belle Baroness of Elven Star
Šajnohová Jana 

jezevčík trpalsičí hladkosrstý
Quenchless Dachshaus
Procházková Gabriela 

Junior BIG
- V. FCI

shiba-inu   
Usagi Aka Czech Jakobík
Panýrek Patrik

samojed
Aron z Ječmínkova království
Reimannová Simona

akita-inu
Iki Shiawase Ken Amana
Mandlová Jiřina   

BIG - V. FCI americká akita
Merlin"Lord of Odate´s Inheritance"
Ludvíčková Monika
německý špic malý
Perseus z Temných nocí
Panková Marcela
sibiřský hasky
Chinook at Jednicka Kristaris
Semeráková Michaela
peruánský naháč střední
Dafné Chic Luramion
Mikešová Jana
německý špic trpasličí - pomeranian
Showin´Lady Godiva at Rytířská tvrz
Mgr. Vaníčková Kristina

Junior BIG

- VI. FCI

rhodéský ridgeback
Azizi Nille Kwanyoni
Šimková Lucie

dalmatin
Argo di Assonanza
MUDr Vaněček Tomáš a Fulínová Liana 

basset hound
Dark Diamond Grand Grades
MVDr. Pašková Jana
   
BIG - VI. FCI bloodhound
Arosa od Hadího potoka
Klivarová Martina
bernský honič
Gana v.Gürrgraben
Herianová Ivana
velký hrubosrstý vedéeský basset
Ernest Danda Bohemia
Vonášek Ondřej
bavorský barvář
Cira od Srbického Potoka
Procházka Jaroslav
beagle
Red Baron Almond Pud
Malátová Veronik
 

Junior BIG

- VII. FCI

 titul neudělen maďarský ohař krátkosrstý
Forest z Chejlavských lesů
MVDr. a Mgr. Punčochářovi Petr &Václava
irský červenobílý setr
Berry Valiant Hunter
Ing. Paroubek Josef
   
BIG - VII. FCI anglický setr
Expertise Fairray
Sleegers Hans 
maďarský ohař krátkosrstý
Aggie a Clown Savka Gray
Horáková Alice
německý ohař krátkosrstý
Heda z Týnce
Jebavý Miroslav
výmarský ohař krátkosrstý
Hanky Panky With Sirius Nova
Ing.Medřická Simona
irský setr
Eastwood of Magic Fields
Hoth Monika 
Junior BIG

- VIII. FCI

zlatý retriever
Bonett Bridge to DoradoBlanco
Nokič Lenka
lagotto romagnolo
Eros Angelus Mei
Hettová Hana
kooikerhondje
Artemis Bela z Letné
Hřebíčková Iva 
   
BIG - VIII. FCI anglický kokršpaněl
Beauty Spot Faledo
Bc. Dvořáková Martina
anglický špringršpaněl
Night in ParadoxeDarrem Canis
Ing. Mervová Darina
 zlatý retriever
Bonett Bridge to DoradoBlanco
Nokič Lenka
lagotto romagnolo
Eros Angelus Mei
Hettová Hana
chesapeake bay retriever
Bustter Barry Queens ofAtila
Tremlová Monika 
Junior BIG

- IX. FCI

 shih-tzu
Original Brasil JR.Sylvadog Bohemia
Lanková Sylva
mops
Ivan-AlexanderSemlans
Panýrek Patrik
pekingský palácový psík
Unique Boy Čínský
démant
Dosedělová Iveta
   
BIG - IX. FCI mops
Fokus-Pokus Monpasie
Panýrek Patrik
maltézský psík
Rio White FieldRichelieu
Kupicová Monika
kavalír king charles španěl
Zippy Prokopská hvězda
Nováková Hana
pudl trpasličí černý
Leontina Přeloučskápečeť
Paroubková Jindřiška
papilon
Unas von SchwabenhofRussia
Moiseeva Světa 
Junior BIG

- X. FCI

whippet
Úranos Ayort Back
Němcovi Petr & Sabina
barzoj
Chadwik Lynn SilentEnigma
Křapová Marta
italský chrtík
Gilberto Bohemia Skara
Jeřábková Marcela 
   
BIG - X. FCI azavak
L´Agadez Aulad AlSahra´s
Kahler Elena
saluki
Avatar at YaranKhyrisma Anistana
Krejčí Eva
maďarský chrt
Adrenalin Llawondyss
Kappelová Čechová Petra
whippet
Úranos Ayort Back
Němcovi Petr & Sabina
irský vlkodav
Nigel Surycan
Hájková Ivana 
Junior BIG - Non FCI moskevský strážní pes
Argo od Beskydskýchvrchů
Novotná Pavlína, Mgr.
chodský pes
Amos z Dašického zátiší
Doudová Olga
pražský krysařík
Forrest Gump LukyČedar
Havlová Lucie
   
BIG - NON - FCI boerboel
Dominator BohemianOrbita
Hladík Miroslav
trpasličí pudl vícebarevný
Fallon Hamaris Moravia
Panáček Ivo
pudl střední vícebarevný
Farid Hamaris Moravia
Panáček Ivo
louisianský leopardí pes
Cristal ClynelishRoztocká hvězda
Štruplová Světlana
patterdale teriér
Stampa Srdcové Eso
Hodová Zuzana
Junior BOD – sobota foxterier hladkosrstý
Risk od Rytíře Malovce
Nováková Iveta 
       
Junior BOD – neděle novofundlandský pes
Vidar Black Denis Faundland
Denisovovi Jiřina a Jaroslav
       
BOD – sobota anglický setr
Expertise Fairray
Sleegers Hans
       
BOD – neděle mops
Fokus-Pokus Monpasie
Panýrek Patrik
       
Junior BIS novofundlandský pes
Vidar Black Denis Faundland
Denisovovi Jiřina a Jaroslav
       
BIS anglický setr
Expertise Fairray
Sleegers Hans
       
PřílohaVelikost
vysledkynbcltm_2012.xls525.5 KB