Výsledky NBC 25. a 26. 5. 2013

CELKOVÉ VÝSLEDKY NORD BOHEMIA CANIS 2013  ZDE

celkové výsledky si také můžete stáhnout přímo ve formátu XLS v přiloženém soubotu pod touto stránkou

Celkové výsledky závěrečných soutěží: http://nordbohemiacanis.cz/sites/default/files/cacib_litomerice_2013_zaverecne_souteze.pdf
odkaz si zkopírujte do svého prohlížeče nebo si otevřete soubor PDF dole pod tabulkou 

CACIB Litoměřice - 25. - 26. 5. 2013 - výsledky soutěží

......................

1. místo

2. místo

3. místo

4. místo

5. místo

Junior Handling - I
kategorie - sobota

Kateřina  Havelková        
americký kokršpaněl
Lenka Zykánová
jezevčík

Aneta Řehořová
lagotto romagnolo

Junior Handling - II
kategorie - sobota

Klára Babová
australský ovčák
Pavlína Píchová
výmarský ohař
Eva-Žofie
Hlinková
Border teriér

Junior Handling - I
kategorie - neděle

 

Anna Nováková
pudl střední černý

 

Petr Žák
samojed

 

Gabriela
Navrátilíková
akita inu

Junior Handling - II
kategorie - neděle

Tereza Hladílková
shiba inu
Pavlína Píchová
tibetský teriér
Tereza Busínská
peruánský naháč

VELKÁ NÁRODNÍ
CENA

český teriér
Hašlerka od Fontánky
Petr Urban
 

český fousek
Eldorádo z Těšínovských buků
Ing. Dana Brzková

 

pražský krysařík
Forrest Gump Luky Fedar
Lucie Havlová

Nejlepší páry
sobota

velký hruborsrtý vendéeský basset
Droupy du Levant de la
Vieille Marne
Lucrezia Danda Bohemia
Alena Veselá

jezevčík standard hladkosrstý
Andy Amber Twine
Puma Czuk Hodowla Myslinow
Eva Zykánová

 barzoj
Amocco Highlands Heart
Ann Sophie
Věra Hejtíková

Nejlepší páry
neděle

sibiřský husky
Oskar Dotyk polnocy
Hana Dotyk polnocy
Jaroslaw Giza
knírač malý černý
Lovely Lear Genstat
Yolanda Genstat
Michal Horáček
mops černý
Monty Jr. de Lamico
Lolly Boop the Black Hejakral
Jana Šikulová

Nejlepší
chov. skupina
sobota

WAPINI VON FOLGE
holandský ovčák krátkosrstý
Eva Rokosová

Z WENYTRY
gordonsetr
Monika Vojáčková
AMBASSADOR SUN
stafordšírský bullterier
Oluše Lukášová

Nejlepší
chov. skupina
neděle

ELIŠČINO KRÁLOVSTVÍ
svatobernardský pes dlouhosrstý
Iva Vávrová

                                        RYTÍŘSKÁ TVRZ
německý špic pomeranian
Mgr. Kristina Vaníčková

 

Nejlepší
veterán
sobota

výmarský ohař krátkosrstý
Drake Sireva
Ing. Simona Medřická
český teriér
Hluchavka Hamentashen
Dana Juřicová
 český fousek
Aran z Novoveského lesa
Jaroslav Nepomucký

Nejlepší
veterán
neděle

pudl velký černý
Prince of Black Mistral Robin
Jaroslav Léska
tibetský španěl
Norbu Pul-i-Khumri
Eva Hájková
eurasier
Elroy vom Lauen Quell
Brigitte Hanke

Junior BIG
- I. FCI 

australský ovčák
Kiss Kiss Bang Bang of Musimaciay
Petra Králíčková
   

BIG - I. FCI 

australský ovčák
Stonehaven Bayshore
Secret Strike
Zuzana a Linda Hodovy

bobtail
Angel Kenobi from Stone´s
Sabine a Matthias
Mazijewiski
německý ovčák
Hill Hortim Bohemia
MVDr. Stanislava Ďuračová
polský ovčák nížinný
Impuls z Norbliňskiej doliny
Iwona Wojciechowska

československý vlčák
Yukon z Molu ES
Wojciechowska Iwona

Junior BIG
- II. FCI

 

šarplaninský pastevecký pes
Rimy Neron Ště-kot North
Irena Kotoučová

   

BIG - II. FCI

šarplaninský pastevecký pes
Grom Tar Sharislands
Rostislav Šidák

novofundlandský pes
Olivie Newton John od Trojské skály
Jiří a Jiřina Jandovi

landseer
Csilla vom Libris Hort
Eva Jiroutková Vendlerová

německá doga
George Queen Harlekýn
Luboš Semerád

rotvajler
Ira z Koralky
Jana Chládková

Junior BIG
- III. FCI

český teriér
Hašlerka od Fontánky
Petr Urban

   

BIG - III. FCI

jack russell teriér
Bonaparte Funny Pack
Irena Kozáková

americký stafordširský teriér
Pipa Tipit z Hanky
Hana a Luděk Březinovi

yorkšírský teriér
Kardinal Nové Kasino
Martin Bašeová

west highland white teriér
Ken Happy Naux
Nataša Uxová

kerry blue teriér
Edbrios Red Hot Chili
Philip O´Brien a Jaroslava Poulová

Junior BIG
- IV. FCI

jezevčík trpasličí drsnosrstý
Xylofonek Ťuky Ťuk
Jan Bušta
   

BIG - IV. FCI

jezevčík standard dlouhosrstý
Mozart vom Lehhof
Elke Frodermann

jezevčík králičí dlouhosrstý
Della Winner Canis of Czech
MUDr. Silvie Růžičková a JUDr. Lenka Pytlounová

jezevčík standard drsnosrstý
Emily z Borovské myslivny
Marcela Karvánková

jezevčík trpasličí dlouhosrstý
Winnifred Woody Anamsunamon
Kateřina Šafaříková

jezevčík králičí drsnosrstý
Top Model Vitora
Jan Bušta

Junior BIG
- V. FCI

samojed
Union Jack iz Moskovskoy Metely
Vladimír Kudryavtsev

   
BIG - V. FCI

německý špic trpasličí -pomeranian
Cupidon Playful Boy Pomstyle
Hana Brzobohatá

aljašský malamut
Isabela La Bella Stormyth
Renata Sutto Vitkova

 

pruánský naháč velký
Bondira Moravian Pearl
Aleš Graubner

sibiřský husky
Gretsky Vendredi 13
Vladimír a Iva Kinclovi

německý špic vlčí
Korzár Šumbarský pramen
Milan Molčány

Junior BIG

- VI. FCI

rhodéský ridgeback
Emma True Angel Slunce Zambezi
Lenka Šestáková
       
BIG - VI. FCI velký hrubosrstý vedéeský basset
Droupy du Levant de la Vieille Marne
Alena Veselá

dalmatin
Atillio di Assonanza
MUDr. Liana Fulínová

bloodhound
Arosa od Hadího potoka
Martina Hegr Klivarová

bavorský barvář
Aram Voděradské bučiny
Vlastimil Slavíček
 

porcelaine
Diana od Pstruží říčky
Ivana Koutská

 

Junior BIG

- VII. FCI

výmarský ohař krátkosrstý
Keep An Eye On Blue Sirius Nova
Tereza Medřická
       
BIG - VII. FCI

výmarský ohař krátkosrstý
Atrey Forever Hero of Diam Weim
Ing. Miroslav Varga

český fousek
Eldorádo z Těšínovských buků
Ing. Dana Brzkovská

maďarský ohař krátkosrstý
Forest z Chejlavských lesů
MVDr. Petr a Mgr. Václava Punčochářovi

německý ohař krátkosrstý
Bailey pod Doubravským vrchem
Nikola Tomešová

bretaňský ohař dlouhosrstý
Varenne z Taranky
Zuzana a Linda Hodovy

Junior BIG

- VIII. FCI

zlatý retriever
Amorgen Laure Alcar
Lenka Taubrová
       
BIG - VIII. FCI

flat coated retriever
Double Shot z Mokré hory
Kateřina Kunášková

anglický kokršpaněl
Yasmin Dangle Dolly Marcato Line
Lucie Sýkorová

labrador retriever
Silversmith at Roche Simandem
Herian Wojciech
chesapeake bay retriever
Prince of Coco Kelečský poklad
S. a Z. Sehnalíkovi

americký kokršpaněl
Triumph for Harmonie Mann-Am Tell-Tail´s
Hana Manová

Junior BIG

- IX. FCI

pekingský palácový psík
Ashanti Verdasco Venus Bohemia Gold
Mgr. Věnceslava Drábková
       
BIG - IX. FCI maltézský psík
Rio White Field Richelieu
Kupicová Monika

mops
Fokus-Pokus Monpasie
Panýrek Patrik

shih-tzu
Wenrik´s Mystery Girl
Angelika Silber

tibetský teriér
Key to my Soul Tibicinan
Barbora Bláhová

pkingský palácový psík
Unique Boy Čínský démant
Iveta Dosedělová

Junior BIG

- X. FCI

afgánský chrt
Chris z Netluckých pastvián
Jana Hasilová
       
BIG - X. FCI greyhound
Jingle Bells Riuna
Ing. Eva a Radovana Dufkovy
deerhound
Cinderella z Podlipnice
Monika Boušková a Olga Brandová
whippet
Fairy Whisper Windmeister´s
Anne a Uwe Mehnert
 

afgánský chrt
Gentleman ze Zličínských luk
Alice Boučková

 

azavak
Bushra Ginever
Ing. Petra Molčanová

IBIG - NON - FCI  patterdale teriér
Yola Srdcové Eso
Hodovy Zuzana a Linda
 

boerboel
Dominator Bohemia Orbita
Miroslav Hladík

 

chodský pes
Black z Janiny
Karel Vild

 

český strakatý pes
Galaxa Dakam
Ing. Kateřina Milbachová

 

pražský krysařík
Forrest Gump Luky Fedar
Lucie Havlová

         

 

Junior BOD – sobota rhodéský ridgeback
Emma True Angel Slunce Zambezi
Lenka Šestáková
       
Junior BOD – neděle pekingský palácový psík
Ashanti Verdasco Venus Bohemia Gold
Mgr. Věnceslava Drábková
       
BOD – sobota výmarský ohař krátkosrstý
Atrey Forever Hero of Diam Weim
Ing. Miroslav Varga
       
BOD – neděle maltézský psík
Rio White Field Richelieu
Monika Kupicová
       
Junior BIS  rhodéský ridgeback
Emma True Angel Slunce Zambezi
Lenka Šestáková
       
BIS výmarský ohař krátkosrstý
Atrey Forever Hero of Diam Weim
Ing. Miroslav Varga
       
PřílohaVelikost
cacib_litomerice_2013_zaverecne_souteze.pdf71.27 KB
vysledky2013nbclitomerice.xls733 KB