TAK ZASE PO ROCE NA KOČCE

Datum

26. 12. 2016 OPĚT VE 13.30 HODIN 
sraz na parkovišti na Mostné hoře

A jak to bylo vloni?

Na náš první výšlap si na Štěpána, tedy druhý vánoční svátek 26. 12. 2015, přišli protáhnout po vánočním hodování nohy tři členové organizace. A protože jsme pozvali na našem webu i facebooku každého, kdo se chtěl projít, ať přijde, tak i čtyři další majitelé psů. Pejsků jsme celkem měli pět.

Bylo nás tedy, dá se říci, sedm statečných, kteří se rozhodli dojít ke skalnímu útvaru Kočka, i když bylo jasné, že cesta bude blátivá. A byl to krásný výlet. Sluníčko, pohoda, psům se šlo dobře, nám se některé úseky trochu bořily boty, ale bylo to lepší, než jsme čekali.

Výstup na samotnou Kočku byl takové malé dobrodružství, protože je to přece jen do kopce a klouzalo to. Ale zvládli jsme ho naprosto všichni. Na Kočce jsme udělali pár snímků, byl krásný výhled daleko do kraje, a šli zpět.

Škoda jen, že restaurace na Mostné hoře byla zavřená. Ale Maručka Novotná se nedala zaskočit a jako správný organizátor se vybavila třemi termoskami s čajem už dopředu. Takže byl i čaj na závěr a dokonce jsme nabídli i těm, které sluníčko také vylákalo na Mostnou horu a procházeli okolo. Někteří si i dali.

Všichni účastníci pak dostali dva zlaté (čokoládové) penízky jako odměnu za dosažení cíle. A za rok prý znovu... 
FOTOGALERIE ZDE