Soutěž pro děti NAMALUJ PEJSKA letos nebude mít vítěze

Datum: 
15.09.2013
Místo: 
Litoměřice
Česká republika

FOTO: Plyšáci připravení pro předání dětem - vloni při vyhlášení vítězných kreseb

Bohužel se asi dětem o prázdninách příliš malovat nechtělo. Kresby nedošly. Takže naši plyšáci musí počkat na další ročník soutěže - kdy opět raději dáme šanci školám, případně dětským domovům atd. Pavilon ozdobíme kresbami z minulých ročníků soutěže.

V minulých dvou letech jsme vyhlásili soutěž pro děti 1. – 5. tříd základních škol na Litoměřicku. Výsledky za loňský rok vidíte na http://nordbohemiacanis.cz/cs/udalosti/kdo-namaloval-nejhezci-psy
Letos dáváme šanci všem dětem ve věku od 3 do 12 let.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jaké byly propozice:
1. Do soutěže přijímáme kresby na čtvrtku velikosti maximálně A3. TÉMA: JAKÝ PEJSEK SE MI LÍBÍ
Na technice zpracování nezáleží. Může to být kresba, malba, koláž atd.

2. Kresby posílejte na adresu:

Mezinárodní výstava psů
Poštovní box 178
412 01 Litoměřice

3. Kresbu pošlete do 15. 9.  Čím dříve ji ale dostaneme, tím dříve ji zveřejníme a umožníme hlasovat všem návštěvníkům naší webové stránky a facebooku.
Na zadní stranu kresby napište jméno autora, věk, adresu, telefon nebo mail (pro sdělení výsledku soutěže).

4. Kresby zveřejníme na webu a našem facebooku,  po 15. 9.  budou moci návštěvníci naší webové stránky (pokud soutěžní kresby přijdou) www.nordbohemiacanis.cz a facebooku www.facebook.com/nordbohemiacanis hlasovat pro kresbu, která se jim líbí.
30 kreseb, které dostanou od veřejnosti nejvíce hlasů pak postoupí do finále. Výbor výstavy si nechává dvě divoké karty pro své dva favority, které také může poslat do finále.

5. Finále: Opět požádáme litoměřického akademického sochaře Libora Piskláka, aby nám vybral deset nejlepších. Jejich autoři pak dostanou plyšáky a další ceny, které jim předáme na naší krajské výstavě v Litoměřicích 12. 10. 2013.

6. Návštěvníci facebooku mohou hlasovat
anonymně označením – to se mi líbí (přidáváním palců)
nebo poslat mail na soutezpejsci@seznam.cz s číslem kresby. Hlasy poslané mailem slosujeme a vítěz získá 15 kg pytel kvalitních granulí pro svého psa.

Kresby pak opět ozdobí pavilon, kde se bude konat krajská výstava.
Kresby si mohou návštěvníci výstavy i zakoupit za jakoukoliv symbolickou částku, celý výtěžek pak pošleme jako v minulých letech útulku pro divoká zvířata na Litoměřicku. (Vybrali jsme vloni jen pár stokorun, ale i ty pomohly při obstarávání krmení pro zvířata, která potřebují pomoc.)