SPECIÁLNÍ VÝSTAVA TIBETSKÝCH ŠPANĚLŮ + KLUBOVÁ VÝSTAVA MOPSŮ + OBLASTNÍ KLUBOVÁ PRO CHOW-CHOW, MALÝ KONTINENTÁLNÍ ŠPANĚL, SHAR-PEI, ČERNÝ TERIÉR, PUDL

Datum

VÝSLEDKY KRAJSKÉ VÝSTAVY VČETNĚ KLUBOVÝCH A SPECIÁLKY

KRUHY (plemena, která mají speciální a klubovou výstavu a oblastní klubovou, jsou označena šedě)

MAPA VÝSTAVIŠTĚ

SPECIÁLNÍ VÝSTAVA TIBETSKÝCH ŠPANĚLŮ + KLUBOVÁ VÝSTAVA MOPSŮ jsou se zadáváním CAC a dalších titulů - viz propozice.
Klubová výstava mopsů je bez zadávání titulu Klubový vítěz.

OBLASTNÍ KLUBOVÁ VÝSTAVA PRO CHOW-CHOW, MALÝ KONTINENTÁLNÍ ŠPANĚL, SHAR-PEI, ČERNÝ TERIÉR, PUDL je bez zadávání CAC

Všechny tři výstavy se konají při Krajské výstavy psů všech plemen mimo německých ovčáků 6. 10. 2019 na litoměřickém výstavišti.
 

ROZHODČÍ: speciální výstava tibetských španělů - Ing. Naděžda Klírová, klubová výstava mopsů - Jakub Kadlec, oblastní klubová chow-chow, malého kontinentálního španěla, shar-peje, černého teriéra, pudla - Mgr. Božena Ovesná 

---------

SOUTĚŽ PRO DĚTI o plyšáky při Krajské výstavě psů v Litoměřicích, výstaviště, 6. 10. 2019

Pravidla soutěže:

Soutěžit může každé dítě do 15 let věku.

 1. Podmínkou je, že zodpoví správně sedm soutěžních otázek v malém kvízu, které dostane natištěné na lístku během krajské výstavy psů 6. 10. 2019 v Litoměřicích. Tj. od zahájení výstavy do 13:30 hodin.
  A vyplněný lístek vhodí do 13:55 do soutěžní krabice u pavilonu A na označeném místě.
 2. Slosování budou čtyři:
 • v 10.00, 11:00 a 12:00 hodin u pavilonu A a cenu dostane vylosovaný ihned na místě, pokud bude slosování přítomen. Pokud ne, jeho lístek se vrátí do hlasovací krabice a postupuje do dalších slosování a losuje se další lístek, dokud nebude z losovací krabice vytažen lístek toho, kdo je u slosování přítomen.
 • 4. losování o hlavní cenu – největšího z plyšových psů. Koná se na začátku hlavních soutěží výstavy ve 14 hodin v pavilonu A. Cenu získá i výherce, který nebude přímo na místě, cena se mu pošle. A to v případě, že soutěžící nebo jeho rodič napíší na lístek kontaktní adresu nebo telefon.

  Do závěrečného slosování postupují všechny lístky mimo těch soutěžících, kteří už získali cenu v předchozím losování.
 • Podmínkou je, že zodpoví správně sedm soutěžních otázek v malém kvízu, které dostane natištěné na lístku během krajské výstavy psů 6. 10. 2019 v Litoměřicích. Tj. od zahájení výstavy do 13:55 hodin.
  A vyplněný lístek vhodí do soutěžní krabice u pavilonu A na označeném místě.
 • Slosování budou čtyři