Krajská výstava Litoměřice 6. 10. 2019 (neděle) + Speciální výstava tibetských španělů + Klubová výstava mopsů + OBLASTNÍ KLUBOVÁ VÝSTAVA PRO CHOW-CHOW, MALÝ KONTINENTÁLNÍ ŠPANĚL, SHAR-PEI, ČERNÝ TERIÉR, PUDL

Datum

VÝSLEDKY KRAJSKÉ VÝSTAVY              VÝSLEDKY ZÁVĚREČNÝCH SOUTĚŽÍ                     FOTOGALERIE

Krajská výstava všech plemen mimo německých ovčáků se tradičně koná v areálu výstaviště Zahrada Čech.

UZÁVĚRKU PRODLUŽUJEME DO 17. 9. 2019

KRUHY

MAPA VÝSTAVIŠTĚ

Součástí výstavy jsou i SPECIÁLNÍ VÝSTAVA TIBETSKÝCH ŠPANĚLŮ a KLUBOVÁ VÝSTAVA MOPSŮ (bez zadávání titulu Klubový vítěz) a OBLASTNÍ KLUBOVÁ VÝSTAVA PRO CHOW-CHOW, MALÝ KONTINENTÁLNÍ ŠPANĚL, SHAR-PEI, ČERNÝ TERIÉR, PUDL (bez zadávání CAC).

nformace pro majitele tibetských španělů a mopsů : vyplněním přihlášky se automaticky zúčastňujete své speciální nebo klubové výstavy. Nesoutěžíte tedy o tituly udělované na krajské výstavě, ale tituly dle propozic pro speciální nebo klubovou výstavu. Zúčastňujete se ale všech závěrečných soutěží krajské výstavy, tedy i soutěže o nejlepší štěně, mladého atd. i nejlepší pár, chovatelská skupina atd.
Totéž platí pro účastníky oblastní klubové pro chow-chow, malého kontinentálního španěla, shar-pei, černého teriéra a pudla.

SOUTĚŽ PRO DĚTI PŘI KRAJSKÉ VÝSTAVĚ:

Soutěž o plyšáky při Krajské výstavě psů v Litoměřicích, výstaviště, 6. 10. 2019

Pravidla soutěže:

Soutěžit může každé dítě do 15 let věku.

  1. Podmínkou je, že zodpoví správně sedm soutěžních otázek v malém kvízu, které dostane natištěné na lístku během krajské výstavy psů 6. 10. 2019 v Litoměřicích. Tj. od zahájení výstavy do 13:30 hodin.
    A vyplněný lístek vhodí do soutěžní krabice nejpozději v 13:55 hodin u pavilonu A na označeném místě.
  2. Slosování budou čtyři
  1. v 10.00, 11:00 a 12:00 hodin u pavilonu A a cenu dostane vylosovaný ihned na místě, pokud bude slosování přítomen. Pokud ne, jeho lístek se vrátí do hlasovací krabice a postupuje do dalších slosování a losuje se další lístek, dokud nebude z losovací krabice vytažen lístek toho, kdo je u slosování přítomen.
  2. 4. losování o hlavní cenu – největšího z plyšových psů. Koná se na začátku hlavních soutěží výstavy ve 14 hodin v pavilonu A. Cenu získá i výherce, který nebude přímo na místě, cena se mu pošle. A to v případě, že soutěžící nebo jeho rodič napíší na lístek kontaktní adresu nebo telefon.

    Do závěrečného slosování postupují všechny lístky mimo těch soutěžících, kteří už získali cenu v předchozím losování.