Mezinárodní výstava psů všech plemen CACIB 18. - 19. 5. 2019

Datum

CELKOVÉ VÝSLEDKY                     VÝSLEDKY -  ZÁVĚREČNÉ SOUTĚŽE

INFORMACE PRO ŘIDIČE: Ve směru na Litoměřice od Liberce (Česká Lípa, Doksy) Zahrádky - u Kravař je objížďka, zdržení zhruba 20 minut. Nechte si rezervu!

POZOR! Plemeno PRAŽSKÝ KRYSAŘÍK bude posouzeno v sobotu 18.5.2019.                                 ENGLISH - CLICK HERE
Vítězný jedinec se tentýž den zúčastní soutěže VELKÁ NÁRODNÍ CENA, a následně budou mít oba vítězní jedinci (BOB a BOJ) možnost se v neděli zúčastnit soutěže Junior BIG a BIG v IX. FCI skupině.
V kruzích s 80 a více psy nebude písemný posudek obsahovat slovní hodnocení psa (na základě doporučení FCI).
NA VÝSTAVĚ BUDE MOŽNÉ (pokud budete mít splněny podmínky) NECHAT SI VYSTAVIT DIPLOM ŠAMPIONA (junioršampion, šampion CZ, grandšampion atd.)

VÝSTAVIŠTĚ LITOMĚŘICE                                            

KRUHY VČETNĚ TŘÍD           ROZPIS ČASŮ                  MAPA S KRUHY 

Přihlášení na výstavu je uzavřeno - už není možné se přihlásit.

INFORMACE PRO NÁVŠTĚVNÍKY - výstava je od 9 do 16 hodin. Pokud chcete vidět určité plemeno - podívejte se na soubor rozpis časů.

PROPOZICE
PŘIHLÁŠKA
ROZHODČÍ

Pro zařazení přihlášky do 1., 2., a 3. uzávěrky rozhoduje datum zadání do systému dogoffice nebo datum poštovního razítka na obálce zaslané přihlášky.

Po zadání přihlášky přes dogoffice musí na e-mail vystavovatele přijít potvrzovací zpráva, pokud toto nenastane, přihláška NEPROBĚHLA!!!!! 

PŘI MEZINÁRODNÍ VÝSTAVĚ SE KONÁ I KLUBOVÁ VÝSTAVA ŠARPLANINCŮ, KRAŠKÝCH OVČÁKŮ A TORNJAKŮ, VÍCE INFORMACÍ  ZDE

!!! Vážení, kdo by rád pomohl na mezinárodní výstavě 18. a 19. května, jako vedoucí nebo zapisovatel ve výstavním kruhu hlaste se na telefon 605522443 - pan Šnobr. Za vykonanou práci je finanční odměna.