Klubová výstava šarplaninců, krašských ovčáků a tornjaků 18. 5. 2019

Datum

Na fotu je BIS klubové výstava 2019 šarplaninec Muf Faundland majitelky Romany Mudroňkové.
Klubová výstava plemen KRAŠSKÝ OVČÁK, ŠARPLANINEC a TORNJAK se zadáním titulů CAC, res. CAC, CAJC, Klubový vítěz, BOS, BOB, BOJ a BOV se konala v Litoměřicích při mezinárodní výstavě. Rozhodčí STOJMENOVIĆ NENAD (Srbsko).

KRUH/ring         PŘIHLÁŠKA - APPLICATION                          PROPOZICE - PROPOSITION 

Podívat se můžete i na facebook  klubu. 

VÝSLEDKY:
Krašský ovčák
PSI
třída mladých

ROŽLIN KRAŠKI RUJ CMKU/KRO/1059/18 nar. 8. 6. 2018
O: Ibor  M: Nelija .
Chov: Mihelcic Mateja a Marjan, Maj: Zwiefelhoferová Václava
Hodnocení: výborný 1, CAJC, BOJ

třída vítězů
ASLAN VIK BONSAI SHE-KRA
CMKU/KRO/1052/16 nar. 7. 5. 2016
O: Apollon od Studené chodby M: Lina Silber
Chov: PhDr. Šumberová Radka, Maj: Ing. Cafourek Karel
Hodnocení:výborný 1, CAC, Klubový vítěz – pes, BOB

Šarplaninec
PSI
třída dorostu
ARTAN KIZE ŠTE-KOT
NORTH CMKU/JOS/4012/18  nar. 2. 9.2018
O: Kizu od Mak Mavrovo M: Wera Meda Šte-Kot North
Chov: Živkovski Živko Maj: Šístek Josef
Hodnocení: velmi nadějný 1, Nejlepší dorost

třída mladých
ARES Z MALENICKÝCH PASTVIN
CMKU/JOS/3988/18  nar. 30. 6. 2018
O: Murko Junior Štekot North M: Marta Delijska od Bobana
Chov: Myslivcová Jana Maj: Novák Milan
Hodnocení: výborný 1
BUMBAR KRATOVSKI zažádáno 12.03.2018
O: Atos - M: Luna od KEF
Chov: Todorovski Dejan, Maj: Slezák Jan, Sp-maj: Kotoucová MVDr. Štepánka
Hodnocení: velmi dobrý 3
CRIS ACHAZI - SHAR VALLEY zažádáno 27.07.2018
O: Brik Murko Suvodo M: Issy Sharislands
Chov: Dostál Miloš, Maj: Dostál Miloš
Hodnocení: velmi dobrý 2

mezitřída
MURKO CHAMUR SUVODO
MNE 1010/17 Šo 23.08.2017
O: Limbo - M: Barutka Suvodo
Chov: Vukicevic Nenad, Maj: Obolenskaya Oxana
Hodnocení: výborný 1

třída otevřená
AKIM POD DŘÍNOVEKÝM VRCHEM
   CMKU/JOS/     /
O: Rimi Neron Ště-Kot North M:
Chov: Olmerová Romana, Maj: Olmerová Romana
Hodnocení: výborný 1, CAC
SULTÁN ŠTE-KOT NORTH CMKU/JOS/3675/12 31.03.2012
O: Cer Šapo Suvodo M: Wera Mera Šte-Kot North
Chov: Kotoučová MVDr. Štepánka, Maj: Rudič Borislav
Hodnocení: dobrý
YAKI MURKO ŠTE-KOT NORTH CMKU/JOS/3920/17 09.01.2017
O: Murko Junior Šte-Kot North M: Vitka Šte-Kot North
Chov: Kotoucová MVDr. Štepánka , Maj: Hrouda Zdeněk
Hodnocení: velmi dobrý 2

třída vítězů
ARIS ACHAZI SHAR VALLEY
CMKU/JOS/3801/15  05.03.2015
O: Mrgud Srpski Lav M: Issy Sharisland
Chov: Dostal Milos, Maj: Mrozowski Maciej
Hodnocení: velmi dobrý 2
MUF FAUNLAND JR 706772 04.01.2015
O: Capa Faunland M: Drena Faunland
Chov: Polgar Andraš , Maj: Mudronková Romana
Hodnocení: výborný 1, CAC, Klubový vítěz – pes, BOB, BIS
NASTETA OD KARAVILOSKI 53927Šo 30.12.2014
O: Dico - M: Tuna od Kuteš
Chov: Kraviloski Stevan, Maj: Šajnerová Alena
Hodnocení: dobrý

třída čestná
BARIN Z TERKY
CMKU/JOS/3649/12 02.02.2012
O: Oleon Šte-Kot North M: Valjana Šte-Kot North
Chov: PhDr. Cestrová Dagmar, Maj: Mitreská Milena
Hodnocení: pořadí 1, Nejlepší z čestných tříd

FENY
třída dorostu
BERTHA Z HORNERBERGU
zažádáno 20.10.2018
O: Mali Kajmak Srce Šerengrada M: Danetta od Libenské loděnice
Chov: Navrátilová Andrea, Maj: Pokorný Milan
Hodnocení: velmi nadějná 3
BETTY Z HORNERBERGU zažádáno 20.10.2018
O: Mali Kajmak Srce Šerengrada M: Danetta od Libenské loděnice
Chov: Navrátilová Andrea, Maj: Pokorný Milan
Hodnocení: velmi nadějná 2
CAIRA FROM SWISS MOUNTAINS CMKU/JOS/4005/18 19.08.2018
O: Kizu od Mak Mavrovo M: Daša Halali Hou
Chov: Manák Martin, Maj: Nováková Lenka
Hodnocení: velmi nadějná 1

třída mladých
A-LUNA OD ROMANISKIH PROPLANAKA
CMKU/JOS/3984/18 15.06.2018
O: Brik Murko Suvodo Suvodo M: Bela Od Culibrka
Chov: Božic Goran , Maj: Božic Goran
Hodnocení: výborná 1, CAJC, BOJ, Junior BIS
ALI Z MALENICKÝCH PASTVIN CMKU/JOS/3993/18 30.06.2018
O: Murko Junior Šte-Kot North M: Marta Delijska od Bobana
Chov: Myslivcová Jana, Maj: Myslivcová Jana
Hodnocení: výborná 2
ANDA ROMANISKIH PROPLANAKA CMKU/JOS/3985/18 15.06.2018
O: Brik Murko Suvodo Suvodo M: Bela od Culibrka
Chov: Božic Goran, Maj: Hála Luboš
Hodnocení: výborná 3
CORRA ISSY ACHAZI - SHAR VALLEY CMKU/JOS/4000/18 27.07.2018
O: Brik Murko Suvodo M: Issy Sharislands
Chov: Dostál Miloš, Maj: Minaríková Jitka
Hodnocení: velmi dobrá 4
WHITE ROSA - MNE - zažádáno 06.05.2018
O: Munjo Šabacki M: Bela
Chov: Todorovski Dejan, Maj: Pokorný Milan
Hodnocení:odstoupila

mezitřída
KATNISS THE GOD OF MACEDONIA
54589 20.05.2017
O: Kasper Stankovica M: Boni The God of Macedonia
Chov: Gjorgjievski Aleksandar, Maj: Olmerová Romana
Hodnocení: výborná 1, CAC
MECKA OD MITCE zažádáno 16.01.2018
O: Mury - M: Beba .
Chov: Mitar Svam, Maj: Slezák Jan a Kotoucová MVDr. Štepánka
Hodnocení: velmi dobrá 2

třída otevřená
AYSCHA ACHAZI - SHAR VALLEY CMKU/JOS/3806/15 05.03.2015
O: Mrgud Srpski Lav M: Issy Sharislands
Chov: Dostál Miloš, Maj: Dostál Miloš
Hodnocení: dobrá
BEATRIS SCHARMARYES CMKU/JOS/3907/16 14.11.2016
O: Rimy Neron Šte-Kot North M: Azra Paruževanski
Chov: Ryndová Martina, Maj: Ryndová Martina
Hodnocení: výborná 3
BELA CULIBRK Z Reg /JOS/3979/18 11.12.2015
O: Aga jazo Od Vladimira Radovica M: Azra Dragan Culibrk
Chov: Božic Goran, Maj: Božic Goran
Hodnocení: výborná
BERA Z OSECKÝCH LUK CMKU/JOS/3845/15 24.11.2015
O: Nasteta od Karaviloski M: Anabel z Oseckých luk
Chov: Šajnerová Alena, Maj: Šajnerová Alena
Hodnocení: výborná 4
BERRY Z MEDO RAKO CMKU/JOS/3875/16 13.05.2016
O: Barin z Terky M: Orphan Nessie Šte-Kot North
Chov: Hájek Miroslav, Maj: Hájek Miroslav
Hodnocení: velmi dobrá
DORA OD BADROVA CMKU/JOS/3974/18 03.09.2016
O: Grof od Bjelica M: Cura
Chov: Badrov Damir, Maj: Škorpilová Štepánka
Hodnocení: velmi dobrá
NERA MURKA SHARISLANDS CMKU/JOS/3853/16 24.01.2016
O: CIB Mrgud Srpski Lav M: WW Hara Drena Sharislands
Chov: Šidák Rostislav, Maj: Šidák Rostislav
Hodnocení: výborná 2, res. CAC
WERA MEDA ŠTE-KOT NORTH CMKU/JOS/3836/15 25.09.2015
O: Rimy Neron Šte-Kot North M: Wera Mera Šte-Kot North
Chov: MVDr. Kotoucová Štepánka, Maj: MVDr. Kotoucová Štepánka
Hodnocení: výborná 1, CAC. Klubový vítěz – fena, BOS
ZORA SUVODO CMKU/JOS/3972/18 03.02.2016
O: Astor - M: Bianka -
Chov: Vukicevic Nenad, Maj: Škorpilová Štepánka
Hodnocení: výborná

třída vítězů
AZRA PARUŽEVANSKI
CMKU/JOS/3697/12 21.05.2012
O: Zigo od KEF M: Tigrica od Piksija
Chov: Darko Fluka, Maj: Ryndová Martina
Hodnocení: výborná 2, res. CAC
DEMI STRAZNIK BAŁKAN 2346/XXXVII/15 29.10.2015
O: Pasa od Badrova M: Alaya Straznik Bałkan
Chov: Fikus Katarzyna, Maj: Mrozowski Maciej a Kapuscinska Jolanta
Hodnocení: výborná 1, CAC

třída veteránů
ANABEL Z OSECKÝCH LUK
CMKU/JOS/3444/09 11.01.2009
O: Klej - M: Ulli Šte-Kot North
Chov: Šajnerová Alena, Maj: Šajnerová Alena
Hodnocení: výborná 1. BOV, Veteran BIS

třída čestná
BRITÓMARTIS Z GALGENMUEHLE
CMKU/JOS/3858/16 20.02.2016
O: E'Damjan Sarplaninac von Srki M: Akira z Terky
Chov: ThDr. Pipková Libuše, Maj: PhDr. Cestrová Dagmar
Hodnocení: pořadí 1

Tornjak
PSI
třída dorostu
FALCO KUBUSIOWE LASY
CMKU/TO/49/18 27.10.2018
O: Acheron V. Cotoxi Tor Bohemia M: Nikita With Butterfly King of Terriers
Chov: Kubów Rafal, Maj: Dráždil Radoslav
Hodnocení: velmi nadějný1

FENY
třída dorostu
FLORENTINA KUBUSIOWE LASY
CMKU/TO/49/18 27.10.2018
O: MultiCh.Acheron V.Cotopaxi Tor Bohemia M: JCH.NIkita with Buttefly Kings of terriers
Chov: Kubów Rafal, Maj: Šinová Petra, Sp-maj: Kucerová Sabina
Hodnocení: velmi nadějná 1
FRANCESCA KUBUSIOWE LASY CMKU/TO/49/18 27.10.2018
O:Acheron V. Cotopaxi Tor Bohemia M: Nikita With Butterfly Kings of Terriers
Chov: Kubów Rafal , Maj: Novotná Zuzana
Hodnocení: nenastoupila

mezitřída
MISTY TORNJAK
HR11713TOR 03.11.2017
O: Victor Boss Tor Boss Tor M: Tiara Boss Tor Boss Tor
Chov: Makovac Zrinka, Maj: Bartošová Veronika
Hodnocení: výborná 1, CAC, Klubový vítěz fena

třída vítězů
LEDA LEDA
CMKU/TO/49/18 08.08.2017
O: Burin Vala Liburna M: Inja Inja
Chov: Paladin Vanja, Maj: Kucerová Sabina
Hodnocení: výborná 1, CAC, Klubový vítěz, BOB