WINNERS of CACIB 2013

All results of NORD BOHEMIA CANIS 2013  HERE

THE WINNERS of CACIB Litoměřice - 25. - 26. 5. 2013

......................

1. místo

2. místo

3. místo

4. místo

5. místo

Junior Handling - I
Saturday

Kateřina  Havelková        
American Cocker Spaniel
Dachshund
Lenka Zykánová

Lagotto Romagnolo
Aneta Řehořová

   

Junior Handling - II
Saturday

Klára Babová
Australian Shepherd
Weimaraner
Pavlína Píchová
Border Terrier
Eva-Žofie
Hlinková
   

Junior Handling - I
Sunday

 

Anna Nováková
Caniche Moyen Noir

 

Petr Žák
Samoyede

 

Gabriela
Navrátilíková
Akita Inu

   

Junior Handling - II
Sunday

Tereza Hladílková
Shiba Inu
Pavlína Píchová
Tibetan Terrier
Tereza Busínská
Perro Sin Pelo del Perú
   

Grand Prix of National Breeds /BONB

Český Terrier
Hašlerka od Fontánky
Petr Urban
 

Český fousek
Eldorádo z Těšínovských buků
Ing. Dana Brzková

 

Pražský krysařík
Forrest Gump Luky Fedar
Lucie Havlová

   

Best Couple
Saturday

Grand Basset Griffon Vendéen
Droupy du Levant de la
Vieille Marne
Lucrezia Danda Bohemia
Alena Veselá

Dachshund Normalgrösse Kurzhaar
Andy Amber Twine
Puma Czuk Hodowla Myslinow
Eva Zykánová

Barzoi
Amocco Highlands Heart
Ann Sophie
Věra Hejtíková
   

Best Couple
Sunday

Siberian Husky
Oskar Dotyk polnocy
Hana Dotyk polnocy
Jaroslaw Giza
Zweirgschnauzer Schwarz
Lovely Lear Genstat
Yolanda Genstat
Michal Horáček
Pug Noir
Monty Jr. de Lamico
Lolly Boop the Black Hejakral
Jana Šikulová
   

Best Breeds´
Group
Saturday

WAPINI VON FOLGE
Hollandse Herdershond Korthaar
Eva Rokosová

Z WENYTRY
Gordonsetr
Monika Vojáčková
AMBASSADOR SUN
Staffordshire Bullterier
Oluše Lukášová
   

Best Breeds´
Group
Sunday

ELIŠČINO KRÁLOVSTVÍ
St. Bernardhund Langhaaring
Iva Vávrová

                                        RYTÍŘSKÁ TVRZ
Deutscher Spotz - Zwergspitz
Mgr. Kristina Vaníčková

 

     

Veteran BIS
Saturday

Weimaraner- Kurzhaar
Drake Sireva
Ing. Simona Medřická
Český terrier
Hluchavka Hamentashen
Dana Juřicová
Český fousek
Aran z Novoveského lesa
Jaroslav Nepomucký
   

 

Veteran Bis Sundaya

Grand Caniche Noir
Prince of Black Mistral Robin
Jaroslav Léska
Tibetan Spaniel
Norbu Pul-i-Khumri
Eva Hájková
Eurasier
Elroy vom Lauen Quell
Brigitte Hanke
   

Junior BIG
- I. FCI 

Australian Shepherd
Kiss Kiss Bang Bang of Musimaciay
Petra Králíčková

       

BIG - I. FCI 

Australian Shepherd
Stonehaven Bayshore
Secret Strike
Zuzana a Linda Hodovy

Old English Sheepdog
Angel Kenobi from Stone´s
Sabine a Matthias
Mazijewiski
Deutscher Schäferhund
Hill Hortim Bohemia
MVDr. Stanislava Ďuračová
Polski Owczarek Nizinny
Impuls z Norbliňskiej doliny
Iwona Wojciechowska

Československý vlčák
Yukon z Molu ES
Wojciechowska Iwona

Junior BIG
- II. FCI

 

Sarplaninac
Rimy Neron Ště-kot North
Irena Kotoučová

       

BIG - II. FCI

Sarplaninac
Grom Tar Sharislands
Rostislav Šidák

Newfoundland
Olivie Newton John od Trojské skály
Jiří a Jiřina Jandovi

Landseer
Csilla vom Libris Hort
Eva Jiroutková Vendlerová

Deutsche Dogge
George Queen Harlekýn
Luboš Semerád

Rottweiler
Ira z Koralky
Jana Chládková

Junior BIG
- III. FCI

Český terrier
Hašlerka od Fontánky
Petr Urban

       

BIG - III. FCI

Jack Russell Terrier
Bonaparte Funny Pack
Irena Kozáková

American Staffordchire Terrier
Pipa Tipit z Hanky
Hana a Luděk Březinovi

Yorkshire Terrier
Kardinal Nové Kasino
Martin Bašeová

West Highland White Terrier
Ken Happy Naux
Nataša Uxová

Kerry Blue Tereier
Edbrios Red Hot Chili
Philip O´Brien a Jaroslava Poulová

Junior BIG
- IV. FCI

Duchshund Zwerg Rauhhaar
Xylofonek Ťuky Ťuk
Jan Bušta
       

BIG - IV. FCI

Duchshund Normalgrösse Langhaar
Mozart vom Lehhof
Elke Frodermann

Duchshund Kaninchen Langhaar
dlouhosrstý
Della Winner Canis of Czech
MUDr. Silvie Růžičková a JUDr. Lenka Pytlounová

Duchshund Normalgrösse Rauhhaar
Emily z Borovské myslivny
Marcela Karvánková

Duchshund Zwerg Langhaar
Winnifred Woody Anamsunamon
Kateřina Šafaříková

jezevčík králičí drsnosrstý
Top Model Vitora
Jan Bušta

Junior BIG
- V. FCI

Samoyede
Union Jack iz Moskovskoy Metely
Vladimír Kudryavtsev

       
BIG - V. FCI

Deutscher Spitz  - Zwergspitz
Cupidon Playful Boy Pomstyle
Hana Brzobohatá

Alaskan Malamute
Isabela La Bella Stormyth
Renata Sutto Vitkova

 

Perro Sin Pelo del Perú Grande
Bondira Moravian Pearl
Aleš Graubner

Siberian Husky
Gretsky Vendredi 13
Vladimír a Iva Kinclovi

německý špic vlčí
Korzár Šumbarský pramen
Milan Molčány

Junior BIG

- VI. FCI

Rhodesian ridgeback
Emma True Angel Slunce Zambezi
Lenka Šestáková
       
BIG - VI. FCI Grand Basset Griffon VVendéen
Droupy du Levant de la Vieille Marne
Alena Veselá

Dalmatiner
Atillio di Assonanza
MUDr. Liana Fulínová

Bloodhound
Arosa od Hadího potoka
Martina Hegr Klivarová

Bayrischen Gebirgsschweisshund
Aram Voděradské bučiny
Vlastimil Slavíček
 

Porcelaine
Diana od Pstruží říčky
Ivana Koutská

 

Junior BIG

- VII. FCI

Wiemaraner - Kurzhaar
Keep An Eye On Blue Sirius Nova
Tereza Medřická
       
BIG - VII. FCI

Wiemaraner - Kurzhaar
Atrey Forever Hero of Diam Weim
Ing. Miroslav Varga

Český fousek
Eldorádo z Těšínovských buků
Ing. Dana Brzkovská

Rövidszörü Magyar Vizsla
Forest z Chejlavských lesů
MVDr. Petr a Mgr. Václava Punčochářovi

Deutscher Kurzhaariger Vorstehhund
Bailey pod Doubravským vrchem
Nikola Tomešová

Epagnuel Breton
Varenne z Taranky
Zuzana a Linda Hodovy

Junior BIG

- VIII. FCI

Golden Retriever
Amorgen Laure Alcar
Lenka Taubrová
       
BIG - VIII. FCI

Flat Coated Retriever
Double Shot z Mokré hory
Kateřina Kunášková

Englisch Cocker Spaniel
Yasmin Dangle Dolly Marcato Line
Lucie Sýkorová

Labrador Retriever
Silversmith at Roche Simandem
Herian Wojciech
Chesapeake Bay retriever
Prince of Coco Kelečský poklad
S. a Z. Sehnalíkovi

American Cocker Spaniel
Triumph for Harmonie Mann-Am Tell-Tail´s
Hana Manová

Junior BIG

- IX. FCI

Pekingese
Ashanti Verdasco Venus Bohemia Gold
Mgr. Věnceslava Drábková
       
BIG - IX. FCI Maltese
Rio White Field Richelieu
Kupicová Monika

Pug
Fokus-Pokus Monpasie
Panýrek Patrik

Shih-tzu
Wenrik´s Mystery Girl
Angelika Silber

Tibetan Terrier
Key to my Soul Tibicinan
Barbora Bláhová

Pekingese
Unique Boy Čínský démant
Iveta Dosedělová

Junior BIG

- X. FCI

Afghan Hound
Chris z Netluckých pastvián
Jana Hasilová
       
BIG - X. FCI Greyhound
Jingle Bells Riuna
Ing. Eva a Radovana Dufkovy
Deerhound
Cinderella z Podlipnice
Monika Boušková a Olga Brandová
Whippet
Fairy Whisper Windmeister´s
Anne a Uwe Mehnert
 

Afgan Hound
Gentleman ze Zličínských luk
Alice Boučková

 

Azawakh
Bushra Ginever
Ing. Petra Molčanová

IBIG - NON - FCI Patterdale Terrier
Yola Srdcové Eso
Hodovy Zuzana a Linda
 

Boerboel
Dominator Bohemia Orbita
Miroslav Hladík

 

Chodský pes
Black z Janiny
Karel Vild

 

Český strakatý pes
Galaxa Dakam
Ing. Kateřina Milbachová

 

Pražský krysařík
Forrest Gump Luky Fedar
Lucie Havlová

         

 

Junior BOD – Saturday Rhodesian ridgeback
Emma True Angel Slunce Zambezi
Lenka Šestáková
       
Junior BOD – Sunday Pekingese
Ashanti Verdasco Venus Bohemia Gold
Mgr. Věnceslava Drábková
       
BOD – Saturday Wiemaraner - Kurzhaar
Atrey Forever Hero of Diam Weim
Ing. Miroslav Varga
       
BOD – Sunday Maltese
Rio White Field Richelieu
Monika Kupicová
       
Junior BIS Rhodesian Ridgeback
Emma True Angel Slunce Zambezi
Lenka Šestáková
       
BIS Wiemaraner - Kurzhaar
Atrey Forever Hero of Diam Weim
Ing. Miroslav Varga