MV NBC - soutěže - 22. - 23.5.2010

Závěrečné soutěže    *    22. - 23.5.2010

 

SOBOTA – 22.5.2010:
 

MLADÝ VYSTAVOVATEL – JUNIOR HANDLING – I. kategorie

MLADÝ VYSTAVOVATEL – JUNIOR HANDLING – II. kategorie

VELKÁ NÁRODNÍ CENA

NEJLEPŠÍ VETERÁN

NEJHEZČÍ PÁR PSŮ

NEJLEPŠÍ CHOVATELSKÁ SKUPINA

NEJLEPŠÍ MLADÝ - BOD Junior

1.

Blanka Konůpková

Yorkšírský teriér

2.

Lucie Srbová

Sheltie

3.

Jiří Kumštýř

Pointer

1.

Pavlína Píchová

Výmarský ohař krátkosrstý

2.

Šárka Hájková

Australský ovčák

3.

Jitka Svobodová

Maďarský ohař krátkosrstý

1.

449 – Československý vlčák

Veron z Molu Es (majitel: Šárka Hloušková)

2.

26 – Chodský pes

Aron z Kamarko (majitel: Libuše Hausnerová)

3.

78 – Pražský krysařík

Vinie z Vyšehradského podhradí (majitel: Jarmila Smahová)

1.

68 – Anglický kokršpaněl

Akim z Dubé (majitel: Tereza Slaninová)

2.

1223 – West Highland White teriér

Uncle Harry Happy Nuax (majitel: Nataša Uxová)

3.

261 – Bedlington teriér

Xandor de la Tommy vom Idyll (majitel: Zdeňka Ficnerová)

4.

738 – Jezevčík trpasličí dlouhosrstý

Belle Amie z Kozíčku (majitel: MUDr. Silvie Růžičková)

5.

251 – Bearded kolie

Knowing Me Knowing Ya Bonny and Clyde´s (majitel: H. a S. Werner)

1.

Maďarský ohař drátosrstý
majitel: Lucie Novoveská
Ádáz Fürdöházi
Demon Pandemonium

2.

Chodský pes
majitel: Jitka Žáková
Arri Anne Regenia Bohemia
Cora Dolský mlým

3.

Dandie Dinmont teriér
majitel: Ludvík Rus
Diamond Dazzle ze Žihelské zahrady
Drusilla Delight ze Žihelské zahrady

4.

Jezevčík trpasličí dlouhosrstý
majitel: Jana Irinkovová
Hyperion Hippo Anamsunamon
Madeine Monawat Anamsunamon

5.

Československý vlčák
majitel: Michal Eibl
Argus Jasmine Eyes
Asta Jasmine Eyes

1.

Rhodéský ridgeback
ch. st. HELYA RIDGE

chovatel: Jana Helešicová

2.

Jezevčík trpasličí hladkosrstý
ch. st. GABRO BOHEMIA

chovatel: Gabriela Procházková

3.

Bloodhound
ch. st. ROBOROVSKI

chovatel: Lenka Kopecká

4.

Výmarský ohař krátkosrstý
ch. st. SIRIUS NOVA

chovatel: Ing. Simona Medřická

5.

Chodský pes
ch. st. REGENIA BOHEMIA

chovatel: Jitka Žáková

1.

676 – Jezevčík trpasličí dlouhosrstý

Medeine Nonawat Anamsunamon (majitel: Jana Irinkovová)

2.

79 – Anglický kokršpaněl

Grenny z Malé Kamenné (majitel: Ing. Zdeněk Antonovič)

3.

898 – Německý ohař krátkosrstý

Charlota ze Štípek (majitel: Antonín Žižka)


NEDĚLE – 24.5.2009:
 

MLADÝ VYSTAVOVATEL – JUNIOR HANDLING – I. kategorie

MLADÝ VYSTAVOVATEL – JUNIOR HANDLING – II. kategorie

NEJLEPŠÍ VETERÁN

NEJHEZČÍ PÁR PSŮ

NEJLEPŠÍ CHOVATELSKÁ SKUPINA

NEJLEPŠÍ MLADÝ - BOD Junior

1.

Tomáš Jůza

Akita Inu

2.

Petr Žák

Samojed

3.

Jiří Viktora

Mops

1.

Šárka Hájková

Tibetský španěl

2.

Denisa Trnková

Pudl střední černý

3.

Kateřina Lapáčková

Kavalír King Charles španěl

1.

1623 – Čínský chocholatý pes

Gwendy od Zlaté Samanty (majitel: Jitka Hořáková)

2.

2261 – Pudl střední černý

Osvaldo Black Sakké (majitel: Andrea Čechtická)

3.

2196 – Novofundlandský pes

Carie Canadian Beardog (majitel: Jitka Hořáková)

4.

1484 – Bernský salašnický pes

Bessy z Kolínského Polabí (majitel: Šárka Křepčíková)

5.

2157 – Německý špic střední

Miška Vltavská perla (majitel: Jaroslava Hypšmanová)

1.

Kavalír King Charles španěl
majitel: Hana Nováková
Zippy Prokopská hvězda
Toraya Prokopská hvězda

2.

Pudl trpasličí bílý
majitel: Martina Křížová
Kiss for Angel Ivemon
Jenny Ivemon

3.

Pudl střední černý
majitel: Andrea Čechtická
Osvaldo Black Sakké
Inapat´s Break My Heart

4.

Peruánský naháč velký
majitel: Ivana Růžičková
Alpamayo Peruano
Alma Arequipa Peruano

5.

Akita Inu
majitel: Ing. Miluše Jůzová
Unshou Go Takasaki Yamaguchi
Lady Tomimopa

1.

Mops
ch. st. PIBARO

chovatel: Patrik Panýrek

2.

Basenji
ch. st. ATIBITI

chovatel: Simona Kramulová

3.

Německý špic trpasličí
ch. st. LIŠKA OD KRBU

chovatel: Jana Stinglová

1.

2280 – Pudl trpasličí apricot

Best Golden od Zlaté královny (majitel: Eva Rippelová)

2.

1445 – Bernský salašnický pes

Bonifac Moravian Hurricane (majitel: Stáňa Holčáková)

3.

1934 – Knírač malý černý

Ice Queen Bohemia Ness (majitel: Jana Kaniaková)


VÍTĚZOVÉ F.C.I. SKUPIN OBOU VÝSTAVNÍCH DNŮ:
 

I. FCI skupina

II. FCI skupina

III. FCI skupina

IV. FCI skupina

V. FCI skupina

VI. FCI skupina

VII. FCI skupina

VIII. FCI skupina

IX. FCI skupina

X. FCI skupina

Non FCI

1.

153 – Australský ovčák

Hearthside Happy Message (majitel: Zuzana Hodová)

2.

298 – Belgický ovčák Tervueren

Saki Deabei (majitel: Hana Abrahámová)

3.

802 – Kolie krátkosrstá

Adjara Bela Leneli (majitel: Ing. Lenka Fránková)

4.

343 – Border kolie

Aristoteles Jeffija (majitel: Radka & Vladimír Půlpánovi)

5.

249 – Bearded kolie

Macy´s By Bloomingdales Now AndThen (majitel: H. a S. Werner)

1.

1529 – Brazilská fila

Toro Da Maloca Dos Filasdo Paiaguas (majitel: Ing. Martin Filip)

2.

2500 – Tosa Inu

Bon´Yari Birengo (majitel: Eva Holubcová)

3.

1823 – Italský corso pes

Akki z Vanderlindu (majitel: Kristina Cibochová)

4.

2453 – Španělský mastin

Anuler Alano (majitel: Iva Járová)

5.

2424 – Svatobernardský pes krátkosrstý

Dallas od Strážců hor (majitel: Milan Plundra)

1.

662 – Jack Russell teriér

Fabianne SixiHawk (majitel: Jana Firichová)

2.

1128 – Stafordšírský bullteriér

Barabbas z Aggami (majitel: Václava Zwiefelhoferová)

3.

1265 – Yorkšírský teriér

Cody Chomutovská krása (majitel: Martina Bašeová)

4.

154 – Australský Silky teriér

Bombix Moren Noet Diamond (majitel: Alexandra Grygarová)

5.

60 – Americký stafordširský teriér

EvenTipit z Hanky (majitel: Karel Drobil)

1.

719 – Jezevčík standardní hladkosrstý

Anelly z Poschingeru (majitel: Marie Filípková)

2.

742 – Jezevčík trpasličí drsnosrstý

Buck Hound Buff Line Pro-Evro (majitel: Miroslav a Petra Brožovi)

3.

749 – Jezevčík trpasličí hladkosrstý

Wigo Gapro Bohemia (majitel: Ing. Gabriela Procházková)

4.

676 – Jezevčík trpasličí dlouhosrstý

Medeine Monawat Anamsunamon (majitel: Jana Irinkovová)

5.

702 – Jezevčík standardní drsnosrstý

Dona ze Smolnických březiny (majitel: Daniela Zofová)

1.

2410 – Sibiřský hasky

Gretsky Vendredi 13 (majitel: Iva a Vladimír Kinclovi)

2.

1370 – Americká Akita

Chatanooga Choo Choo de Gabritho (majitel: Patrik Panýrek)

3.

2376 – Shiba-Inu

Caigo Coro Prima Nova (majitel: Jaroslav Hladílek)

4.

2154 – Německý špic střední

Pongo z Lejancu (majitel: Anna Jásková)

5.

2019 – Mexický naháč

Besitos Naphyqui Hoover (majitel: Bc. Ivana Vlachová)

1.

506 – Dalmatin

Cleo Plainfield´s (majitel: Tanja Nüesse)

2.

1169 – Velký hrubosrstý vendéeský basset

Hubert Danda Bohemia (majitel: Barbora Bláhová)

3.

179 – Basset hound

Yannick Queen´s Hermelín (majitel: Soňa Viková)

4.

1033 – Rhodéský ridgeback

Allis Brassila Zulaykha (majitel: Eva Dufková)

5.

960 – Porcelaine

Athos Diánská luka (majitel: MUDr.Dagmar Kučinová)

1.

105 – Anglický setr

Dirty Shahrastani (majitel: Kučerová a J. Němec)

2.

856 – Maďarský ohař krátkosrstý

Byron Bay od Křemence (majitel: Lucie Havličková)

3.

1175 – Výmarský ohař krátkosrstý

Hanky Panky With Sirius Nova (majitel: Ing. Medřická a J. Roflíková)

4.

846 – Maďarský ohař drátosrstý

Ádáz Fürdöházi (majitel: Lucie Novoveská)

5.

591 – Irský setr

Atyla Warrion Mahagony Paw (majitel: Romana Kšírová)

1.

73 – Anglický kokršpaněl

Wonder Wave Blue Marcato Line (majitel: Ivana Růžičková)

2.

108 – Anglický špringr španěl

Darwin Bohemia Jewellery (majitel: Jaroslav Nájemník)

3.

437 – Curly Coated retrívr

Flatcurls True Diamo of Penny (majitel: Jens Markgraf)

4.

23 – Americký kokršpaněl

Zack Bohemia Black Diamond (majitel: Petra Nesvadbová)

5.

623 – Irský vodní španěl

Chopper z Rohateckých luk (majitel: Luděk Soldán)

1.

2017 – Maltézský psík

Richelieu Rio White Field (majitel: Monika Kupicová)

2.

2260 – Pudl střední černý

Black Magic Starring Moravia (majitel: Rippelová + Ungr)

3.

2393 – Shih-Tzu

Danish Prince Roy´s Sun (majitel: Robert Štekr)

4.

2026 – Mops

Zikmund Pibaro (majitel: Patrik Panýrek)

5.

1846 – Kavalír King Charles španěl

Zippy Prokopská hvězda (majitel: Hana Nováková)

1.

620 – Irský vlkodav

Dory von der Kressenhöhle (majitel: Stanislava Thunich)

2.

1043 – Saluki

Khalils Ubayy (majitel: Vladislava Hradecká)

3.

1253 – Whippet

Petit Fille z Úplňku (majitel: Veronika a Stanislav Chrpovi)

4.

63 – Anglický chrt Greyhound

British Pride Bohmar (majitel: Bohumila Kombercová)

5.

634 – Italský chrtík

Tabea von Abakan (majitel: Heidi Fritzsche)

1.

26 – Chodský pes

Aron Kamarko (majitel: Libuše Hausnerová)

2.

6 – Boerboel

Aragorn Pumba (majitel: Ivana a Josef Staškovi)

3.

56 – Patterdal teriér

Ibbi Srdcové Eso (majitel: Zuzana Hodová)

4.

18 – Český strakatý pes

Berenika Strakatý samet (majitel: Irena Hochmanová)

5.

12 – Český horský pes

Carmen Ledová Bouře (majitel: Milan Pokorný)

BOD – sobota:  Jezevčík standardní hladkosrstý - Anelly z Poschingeru  (majitel: Marie Filípková)

BOD – neděle:  Maltézský psík - Richelieu Rio White Field  (majitel: Monika Kupicová)
 

BIS:  Maltézský psík - Richelieu Rio White Field  (majitel: Monika Kupicová)