Krajská výst. - Litoměřice 1. 10. 2011

Kat č.   Třída   Jméno psa/feny   Chov stanice  Majitel  Číslo zápisu    Hodnocení
ČESKÝ FOUSEK BĚLOUŠ
Speciální výstava
1 mladých AMIR Z HAZMBURSKÝCH STRÁNÍ Brožík Josef    ČLP / CF/60840 V2
2 mladých ELDORÁDO Z TĚŠÍNOVSKÝCH BUKŮ Brzková Dana ČLP / CF/60882 V, 1CAJC, BOB
3 pracovní CIR OD RŮVRA Náhlovský Luboš ČLP / CF/59709  V1 CAC
4 dorost HENNY Z PODZÁMECKÝCH POLÍ Černá Monika ČLP / CF/61115 VN
5 dorost HESSY OD VAVŘINECKÉHO RYBNÍKA Čáp Jiří ČLP / CF/61019 VN
6 mladých DARINA OD PANSKÉHO RYBNÍKA Šindelář Vladislav ČMKU 3 / 60837 VD1
7 mladých HERA KRUPÁ Pokorný Radek ČLP / CF/6091/1 - absence
8 mladých XERA Z FEŠANDY Chvátal Pavel ČLP / CF/REG/60941 VD2
9 mladých ŽANETA OD KRÁLE Z BRUSNICE Syrový Václav ČLP / CF/60351 V1 CAJC
10 mezitřída DASTY Z NIVY Kolman Pavel ČLP / CF/60577 V1 CAC
11 mezitřída DORKA OD RŮVRA Kalivoda Jiří Člp/CF / 60645 RESCAC V2
12 otevřená ELLISA Z VLČETÍNSKÝCH RYBNÍČEK Prchal Jan ČLP / CF/59805 V1 CAC

ČESKÝ FOUSEK HNĚDÁK
Speciální výstava
13 mladých ARON OD ŽALKOVSKÝCH POLÍ Schütz Jiří ČMKU / ČLP/CF/60934 VD1
14 otevřená AGAR PERDIX BOHEMIA Kříž Josef Kříž CF / ČLP/CF/59612   -absence
15 mladých GORDY Z PODHORÁNKU Kříž Petr ČLP / CF/60666   - absence
16 otevřená CINDY OD RŮVRA Rulík Jiří ČLP/CF/59712/11 CAC V1  - absence
17 otevřená FANY Z VENTOVA DVORA Sluka Ladislav ČLP / CF/60403 RESCAC V2
18 pracovní BÁRA Z OTMICKÉHO POLESÍ Drobný Petr ČLP / CF/60280 CAC V1

TIBETSKÝ ŠPANĚL
Speciální výstava
19 mladých ELIÁŠ HONZÍKOVA CESTA MVDr. Piskačová Jana CMKU / TS/1360/10 V1, CAJC
20 mladých GHOST ZLATÝ KLONDIKE Svárkovský Milan CMKU / TS/1363/10 V3
21 mladých IMATTY BEDIGEBU Kadleček Vratislav a Štěpánková Martina CMKU / TS/1323/10 V2
22 mezitřída DUFFY BOHEMIAN BY BIRTH Ing. Klímová Lilian  V1 CAC
23 otevřená ORFEUS PERLA MAHAGON Kosinová Ivana CMKU / TS/1209/08 - absence
24 vítězů ALISTAIR ZLATÁ INA Mikysková Jiřina CMKU / TS/1116/08/11 CAC V1
25 vítězů KADOR PERLA MAHAGON Nováková Ivana CMKU / TS/1144/08/11 V3
26 vítězů ORIN PERLA MAHAGON Hájková a Hájková Šárka CMKU / TS/1210/08/10 RESCAC V2
27 veteránů NORBU PUL-I-KHUMRI Hájková a Hájková Šárka CMKU / TS/709-03/02/04 - absence
28 štěňat BAILEN PERLA MAHAGON Fialova Hana TS/CMKU/TS/1386/11 VN1
29 štěňat MANI BOHEMIA MAESTRO Papíková Milada VN2
30 mladých EVELÍNA HONZÍKOVA CESTA Vencl Milan CMKU / TS/1362/10 - absence
31 mladých INDU BEDIGEBU Ing. Papíková Milada CMKU / TS/1324/10 V2
32 mladých XIMICCA PERLA MAHAGON Hájková a Hájková Šárka CMKU / TS/1351/10 CAJC, BOB V1
33 mezitřída TABEA PERLA MAHAGON Nováková Ivana CMKU/TS/1280/09/11  V1, CAC
34 otevřená CHOTAN BEDIGEBU Kmoníčková Klára CMKU/TS/1213/08 V1, CAC
35 otevřená MISS PERLA MAHAGON Svárkovský Milan CMKU/TS/1167/08 RESCAC V2
36 vítězů ALISHA ZLATÁ INA Mikysková Jiřina CMKU / TS/1119/08 RESCAC V2
37 vítězů D´YUSHA LAMLEH LEGS-SMON Ing. Sojková Radana CMKU / TT/894/07 V1
38 vítězů KASSIOPEA PERLA MAHAGON Hájková a Hájková Šárka CMKU / TS/1148/08/11 CAC V1
39 veteránů A´NAYA LAMLEH LEGS-SMON Ing. Sojková Radana CMKU / TT/729/03 V1
40 veteránů NEFERTITI PERLA MAHAGON Hájková a Hájková Šárka CMKU / TS/721/03/05 V1

ITALSKÝ CHRTÍK
Klubová výstava s titulem Klubový vítěz
41 štěňat BONBON FRAMON BOHEMIA Zapletalová Lucie CMKU / IT/1826/11 VN1
42 štěňat BURIZON FRAMON BOHEMIA Zapletalová Lucie CMKU / IT/1827/11 VN2
43 dorost BANDITO Z KOZÍHO VRŠKU Linhartová Ludmila CMKU / IT/1799/11 VN
44 mladých BALTIMORE JAZZ DELMONICO Linhartová Ludmila UKU / 0072978 -absence
45 mladých BON BOA ANNAPERLA Holoch Václav ČLP / IT/1765 CAJC V1
46 mladých KELEBORN GIL-ENDOR Zapletalová Lucie CMKU/IT/1684/10 VD3
47 mladých QUIL ATEARA STŘÍBRNÝ POTOK Harantová Zdeňka CMKU / IT/1775/10 V2
48 mezitřída FLORY FERITTE BUGSY Baťhová Pavla CMKU/IT/1667/10 V2
49 mezitřída LEGOLAS GIL-ENDOR Podaná Helena CMKU/IT/1687/10 V1
50 otevřená QUADRUPEDE Z KOZÍHO VRŠKU Linhartová Ludmila CMKU / IT/1514/09 V
51 vítězů DAVID TALATA M. Uhlířová + R. Lysaker NO / 39412/10 - absence
52 vítězů KEWIN STŘÍBRNÝ POTOK Harantová Zdeňka CMKU / IT/1365/08/09 CAC V1
53 veteránů BILBO GIL-ENDOR PhDr. Podaná Helena ČLP / IT/1030/05 V1
54 štěňat BONPARI FRAMON BOHEMIA Zapletalová Lucie CMKU / IT/1828/11 VN1
55 dorost BERTUCCIA Z KOZÍHO VRŠKU Linhartová Ludmila CMKU / IT/1800/01 VN
56 mladých CINCINNATI YALA OLŠOVÉ ÚDOLÍ Gorgolová a Domiter Jan CMKU / IT/1704/10  V1, CAJC
57 mezitřída ADELAINE FRAMON BOHEMIA Zapletalová Lucie CMKU / IT/1664/10 VD
58 mezitřída CALIBRA FERITTE BUGSY Kubesová Marcela CMKU / IT/1616/09 CAC V1
59 mezitřída LÚTHIEN GIL-ENDOR Podaná Helena CMKU / IT/1689/10 RESCAC V2
60 otevřená DIANA NA KLÍNKÁCH Kollárová Vacková Marie CMKU / IT/1586/09/11  V2, RESCAC
61 otevřená ITHILIEN GIL-ENDOR Jurkovičová Hana CMKU / IT/1513/09 V1, CAC, BOB
62 otevřená KHELED GIL-ENDOR Uhlířová Markéta CMKU / IT/1685/10 - absence
63 vítězů CHIQUITITA DO CASTELO DE ALFAIA Uhlířová Markéta CMKU / IT/1699/-10/09 - absence
64 čestná ATIYA ASMA ANNAPERLA Šebestová Helena CMKU / IT/1634/09/11 V2
65 čestná CLARA BELLE DU DOMAINE DE CHANTELOUP PhDr. Podaná Helena CMKU / IT/1383/-08/07 V1,
CAC

KRAŠSKÝ OVČÁK
Klubová výstava s titulem Klubový vítěz
66 vítězů APOLLÓN OD STUDENÉ CHODBY Šumberová Radka CMKU / KRO/1030/06  V1, CAC, BOB

ŠARPLANINSKÝ PASTEVECKÝ PES
Klubová výstava s titulem Klubový vítěz

67 mladých MEFISTO MATTY ŠTĚ-KOT NORTH Philipp František Z Reg / JOS/3582/10 VD2
68 mladých MURKO JUNIOR ŠTĚ-KOT NORTH Kotoučová MVDr.Štěpánka ČMKU / 3585 V1, CAJC
69 mezitřída ARGO VLA-JE KŘÍŽOVÝ VRCH Ježek Vlastmil CMKU / JOS/3563/10 VD2
70 mezitřída BORKO X Nováková Lucie Z Reg / JOS/3621/11  V1, CAC
71 otevřená ADIE ALFA-BERHOF Dostál Miloš CMKU / JOS/3283/07 V3
72 otevřená ALF VLA-JE KŘÍŽOVÝ VRCH Kousalová Magdalena VD4
73 otevřená GROM TAR SHARISLANDS Šidák Rostislav ČKS / CMKU/JOS/3306/07 V1, CAC, BOB
74 otevřená LARRY FAUNDLAND JUDr. Kratochvílová Jana Z Reg / JOS/3534/10 VD5
75 otevřená YUKUS ŠTĚ-KOT NORTH Trousil Radek Z Reg / JOS/3204/06/10 RESCAC V2
76 vítězů BALŮ TON-KA DOG Kačmarčík Antonín CMKU / JOS/3345/08 CAC V1
77 vítězů OLEON ŠTĚ-KOT NORTH Karasová Milena CMKU / JOS/Z Reg/2981/04/08 RESCAC V2
78 dorost ONDA WERA ŠTĚ-KOT NORTH MUDr. Jedlička Daniel ČLP / JOS/3610 VN1
79 mladých GINGERA OD BJELICA Komarek Margarete jr / jr 705423sO VD3
80 mladých MEDA ŠTĚ-KOT NORTH Navrátilová Andrea Z Reg / JOS/3586/10 CAJC V1
81 mladých MERI MEDA ŠTĚ-KOT NORTH Lukešová Jitka Z Reg / JOS/3587/10 V2
82 mezitřída AIRIN Z TERKY Buriánová Renata CMKU / JOS/3524/09 V3
83 mezitřída AKIRA Z TERKY ThDr.ThD. Krupica Marek CMKU / JOS/3526/09 V4
84 mezitřída FENA KLEICA SUVODO Lazic Milan MNE / 1016/10ŠO V5
85 mezitřída CHAGY BETTY SHARISLANDS Šidák Rostislav ČKS / Zreg/3545/10  V2, RESCAC
86 mezitřída JANE GOLDI ŠTĚ-KOT NORTH Hovorková Miroslava CMKU / JOS/3537/10 V1, CAC
87 otevřená AFRA Z OSECKÝCH LUK Lések Luboš CMKU / JOS/3450/09 VD4
88 otevřená ALKA HALALI HOU Ježek Vlastmil CMKU / JOS/3261/07 V3
89 otevřená CELESTA OD LIBEŇSKÉ LODĚNICE Čihař Petr Z Reg / JOS/3512/09 V
90 otevřená CVIČKA HABS Sošková Ivana Z Reg / JOS/3257/07 - absence
91 otevřená DEBORA TON-KA DOG Vinné sklepy Chomutov,s.r Tůma Pavel Ing. CMKU / JOS/3485/09 VD
92 otevřená DRENKA TON-KA DOG Kačmarčík Antonín CMKU / JOS/3484/09 V1, CAC
93 otevřená HARA DRENA SHARISLANDS Šidák Rostislav ČKS / Zreg/JOS/2420/08  V2, RESCAC
94 vítězů HITRA MAXI ŠTĚ-KOT NORTH Kotrbaty Jan CMKU / JOS/3467/09 V3
95 vítězů HODULA Z MOŠTĚNSKÉHO DVORA JUDr. Kratochvílová Jana CMKU / JOS/3274/07/09  V1, CAC
96 vítězů UTMA ŠTĚ-KOT NORTH Kotoučová MVDr.Štěpánka ČMKU / 3152  V2, RESCAC
97 veteránů MULTICH. MURKA NEMÁ Šidák Rostislav ČKS / Zreg2895-02/02 V1

ANGLICKÝ SETR
Klubová výstava bez zadávání titulu KV
98 dorost GANDALF LESLIE LEVEN Čvančara Zdeněk ČMKU / ČLP/AS/5878 VN
99 mezitřída JUSTIN Z MEŠINSKÉ HÁJOVNY Kellerová Lenka ČLP / AS/5802 VD1
100 otevřená JOLLY Z MEŠINSKÉ HÁJOVNY Svobodová Jitka ČLP/AS / 5806 VD1
101 vítězů HIGH DREAMER IN GOLD LATIN LOVER Šeda Jaroslav ČLP / ČLP/AS/5820 V1, CAC, BOB
102 mladých SNOW ON THE SAHARA LATIN LOVER Kostelník Matin ČLP / AS/5839  V1, CAJC
103 mezitřída DAMIOLLA TUIKE DAVARONI Studýnková + Macek Lucie + Petr ČLP / AS/5762  V1, CAC
104 pracovní MADELEINE LATIN LOVER Šeda Jaroslav ČLP / ČLP/AS/5821 V1, CAC

GORDONSETR
Klubová výstava bez zadávání titulu KV

105 mladých FAVART DES PRALINES D´AUBEJOUX Anderlová Jana ČLP / GS/5273 VD1
106 pracovní ALWIN Z WENYTRY Vojáčková Monika ČMKU / ČLP/GS/6174  V1, CAC
107 vítězů ARON Z ČEHOVSKÝCH LÁNŮ Filinger Jan člp/gs / 5857/10 V1, CAC, BOB
108 mladých FAUSTINE DES PRALINES D´AUBEJOUX Anderlová Jana ČLP / GS/6274 - absence
109 mezitřída BERENICA Z WENYTRY Cíglerová Monika ČLP / GS/6232 VD1
110 otevřená AQUILA Z WENYTRY Mojžíšková Alice ČMKU / ČLP/GS/6178  V1, CAC
111 otevřená INKA Z ŽELEČKY Malina Michal ČLP / GS/6033 V2

IRSKÝ ČERVENOBÍLÝ SETR
Klubová výstava bez zadávání titulu KV
112 pracovní ARTEMIS BOHEMIA THALSET Rokůsková Renata Mgr. ČLP / RWS/219  V1, CAC, BOB

POINTER
Klubová výstava bez zadávání titulu KV
113 mezitřída FRONA Z MALÉ SV. HORY Svatoňová Simona CMKU / POI/10666  V1, CAC, BOB
114 otevřená DAFI BIELY KOSTOL Bubáková Horváthová Ingrid ČLP / POI/10828 V1
115 otevřená DASTA NOVÁ HAJNICE Koppová Pavla ČMKU / ČLP/POI/10389 - absence
116 pracovní LEIDY OD NEZDICKÉHO POTOKA Nováková Michaela ČLP / ČLP/POI/10590 - absence
117 vítězů LAURA OD NEZDICKÉHO POTOKA Paučová Adéla ČLP / POI/10589 V1, CAC

AFGÁNSKÝ CHRT
118 vítězů PAUL NEWHANN GANDAMAK SLOVAKIA Šimková Světlana ČMKU / AF/4727/-09/08 V1
119 otevřená BARENT´S WILLMA WAPINI VON FOLGE Šimková Světlana ČLP / AF/4438 V1

AKITA-INU
120 dorost GYOUKO HIDE MEGAPOLIS STYLE Kaulerová Milena ČMKU / CMKU/AI/2542/-11/11 VN1

ALJAŠSKÝ MALAMUT
121 mladých AGAKUK TAKANODINE Takáčová Tereza CMKU / AM/7154/10 V1
122 mezitřída ARLEN FIRST LEDOVÝ TŘPYT Dušková Martina CMKU / AM/7067/09 V1
123 mezitřída ARNIKA ROYAL LEDOVÝ TŘPYT Dušková Martina CMKU / AM/7071/09 V

AMERICKÝ KOKR.ČERNÝ A ČER. S PÁLENÍM
124 mladých BENJAMIN BOY LADY BEETLE Zichová Lucie ČLP / AK/8345 V1

AMERICKÝ KOKRŠPANĚL OST.JEDNOBAREV.
125 dorost QUO VADIS CHARMING LINE Zedeková Pavla člp/ak / 8416 VN1

AMERICKÝ KOKRŠPANĚL VÍCEBAREVNÍ
126 otevřená BELLA MADONNA AMAZONKA Valachyová Míla a Fridrichová Kateřina ČLP / AK/8055 V1

AMERICKÝ STAFORDŠIRSKÝ TERIER
127 mladých ARN THE TEMPL SKY Z KAPLÍŘOVA PANSTVÍ Jirotková Petra a Zbořilová Eva ČLP / AST/7550 V1
128 mezitřída BROOKLYN BEST OF TOP TAMIR Sedláčková Veronika ČLP / AST/7353/11 V1
129 mladých ÁGNES SKY Z KAPLÍŘOVA PANSTVÍ Moréová Štěpánka 7557/ČLP/AST/7557 V1
130 mladých ARKONA SKY Z KAPLÍŘOVA PANSTVÍ Jirotková Petra Petra ČLP / AST/7559 V2

ANATOLSKÝ PASTEVECKÝ PES
131 mladých BIRA AZAMI KADIFE Janská Vendula Z Reg / APP/232/10 V1

ANGLICKÝ KOKR.ČERNÝ A ČER.S PÁLENÍM
132 mezitřída GANDALF OD PRINCEZNY KAČENKY DiS. Hvězdová Andrea ČLP / AC/35174 V1
133 mladých TABBY THE CHATTERBOX SANT TULIP Marková Markéta 35255 / ČLP/AC/35255 V1

ANGLICKÝ KOKRŠPANĚL VÍCEBAREVNÝ
134 štěňat ALEX THURU TAXIS Dr. Vostárková Alena a Dr. Vostárek Josef 35624 VN1
135 mladých CHIP Z KLAPAČEK Fricová Lenka ČLP / AC/35353 V

ANGLICKÝ ŠPRINGR ŠPANĚL
136 štěňat CHESNUT BOHEMIA JEWELLERY Golinovská Petra ČLP / ASS/5960 VN1
137 mezitřída JUSTIN ENJOY THE WOR ALFALEX Golinovská Petra ČLP / ASS/5833 V1
138 pracovní DARWIN BOHEMIA JEWELLERY Golinovská Petra ČLP / ASS/5571 V1
139 vítězů AZZY BOHEMIA JEWELLERY Golinovská Petra ČLP / ASS/5148/2007 V1
140 mezitřída GIRA BOHEMIA JEWELLERY Golinovská Petra ČLP / ASS/5799 V1
141 otevřená FREYA OD ŠKRABALKY Veselá Zuzana ČLPASS / 5715 V1
142 pracovní CASEY BOHEMIA JEWELLERY Golinovská Petra ČLP / ASS/5567/2010 V1
143 vítězů EILA OD ŠKRABALKY Golinovská Petra ČLP / ASS/5510/2010 V1
144 veteránů ARINA Z JESENICKÉHO ÚDOLÍ Golinovská Petra ČLP / ASS/4735 V1

APPENZELLSKÝ SALAŠNICKÝ PES
145 otevřená ATACAMA GUEEN ELSA Bartáková Kristina ČMKU / 317 V1

AUSTRALSKÝ OVČÁK
146 mezitřída BRED SRDCOVÉ ESO Hájková Eva a Šárka CMKU / AUO/689/10 V1
147 otevřená ADVANTURE BOY LA LUMPA Veselá Marie zReg / AUO/586/09 VD2
148 otevřená BON BON AMAZONKA Procházková Ivana CMKU / AUO/624/09 V1
149 vítězů ANGEL IN BLUE PERLA MAHAGON Hájková Eva a Šárka CMKU / AUO/631/09/11 V1
150 štěňat ABBY HALIBA Chmelinová Radka CMKU / 1012/11 VN1
151 otevřená ABIGAIL IN BLACK PERLA MAHAGON Procházková Ivana CMKU / AUO/633/09 V1
152 pracovní A WINONA SIOUX DREAMFINDER Gleissnerová Hana CMKU / AUO/878/10 V1
153 vítězů PROSTO CHUDO DIRTY DANCER Hájková Eva a Šárka CMKU / AUO/278-08/06/10 V1

AUSTRALSKÝ SILKY TERIER
154 mladých AMANDA LADY CHATY Nowaková Jana ČLP / SIT/550 VD1

AZAVAK
155 otevřená TOMBOUKTOU´S ARAKAO Zadinová Irena Z Reg/AZ/250/-10/09 V1

BARZOJ-RUSKÝ CHRT
156 otevřená ARPÁD Z MURKY Strnadová Jana CMKU / B/2158/04/07 N1
157 vítězů AMOCCO HIGHLANDS HEART Hejtíková Zuzana CMKU / B/2621/08 V1
158 dorost LUCREZIA BORGIA Z BILMY Strnadová Jana CMKU / B/3012/11 VN1
159 otevřená TASHA Z MOSKOVSKÉHO CHOVU Hejtíková Zuzana ČLP / B/2282 V1

BASENJI
160 vítězů ASHANTI BAKWE ABITIBI Schatralová Jana ČLP / BSN/486 V1

BEAGLE
161 mladých APOGEE Z KAMÝCKÉHO ÚDOLÍ Pangerl Jaroslav ČLP / BEA/6571 V1
162 mladých ITALOS OF VOLCANO COTOPAXI Voit Jan a Soukupová Monika ČLP / BEA/6633 V2
163 otevřená GRANICUS OF VOLCANO COTOPAXI Voit Jan a Soukupová Monika ČLP / BEA/6126 V1
164 otevřená KAILA ITHAKA BOHEMIA Pangerl Jaroslav ČLP / BEA/5592/10 V1

BEARDED KOLIE
165 otevřená NUMBER ONE VANILKA Plačková Petra CMKU / BD/2465/08 V1
166 otevřená CITRONELLA MALÝ VOUSÁČEK Kantová Iveta CMKU / CMKU/BD/2615/09 V1

BEAUCERON ČERNÝ S PÁLENÍM
167 dorost MINOS WARRIOR SOUL Richterová Adéla CMKU / BC/4688/11 VN1
168 veteránů BRIX Z HUSOVY TVRZE Richterová Adéla CMKU / BC/3672/03/04 V1
169 otevřená GAILY Z LHOTECKÉ LINIE Valešová Martina CMKU / BC/4473/09 VD
170 otevřená HELLEN Z HUSOVY TVRZE Špačková Zuzana CMKU / BC/4451/09 - absence

BEAUCERON HARLEKÝN
171 štěňat ANOBI ENYHED Břečková Soňa CMKU / BC/4701/11 N1
172 mladých CHARLOTTKA Z HUSOVY TVRZE Bc. Špačková Kristýna CMKU / BC/4657/10 - absence

BELGICKÝ GRIFONEK
173 mladých IVANHOE ČERNÝ ONYX Štrymplová Hana CMKU / BEG/2013/10 V1

BELGICKÝ OVČÁK LAEKENOIS
174 otevřená DESIE OD SUCHÉ HORY Brigantová Marie CMKU / BOL/39/09 V1

BELGICKÝ OVČÁK MALINOIS
175 mladých ARX TICHÝ RULAND Maliariková Soňa CMKU / BOM/4889/10 - absence
176 dorost BAKARA SABATHORE Pelantová Lucie CMKU / BOM/5234/11 VN1

BELGICKÝ OVČÁK TERVUEREN
177 otevřená JEFY DOG ARABAT Göckertová Sabina ČMKU / CMKU/BOT/3220/07 V1
178 otevřená JULIETTE RANDY DOG Klausová Irena CMKU / BOT/3364/08 - absence

BERNSKÝ SALAŠNICKÝ PES
179 štěňat JANEK BAKAON Hudcová Věra CMKU / BSP/8759 VN2
180 štěňat JASPER BAKAON Holečková Patricie CMKU / BSP/8760/11 VN3
181 štěňat JORIK BAKAON Hudcová Věra CMKU / BSP/8764/11 VN1
182 dorost ELWIN BERMONDO BOHEMIA Hofmannová Simona CMKU / BSP/8541/11 VN1
183 mladých AARON ZE STODŮLECKÝCH LUK Tvrdík Tomáš ČMKU / CMKU/BSP/8357/10 V1
184 mezitřída ICE BAKAON Holečková Kristýna CMKU/BSP/7894/10 V1
185 mezitřída IRO BAKAON Hudcová Věra CMKU / BSP/7896/10 V2
186 otevřená ARČI SALLYNERA Syndulová Dana CMKU / BSP/6396/08 V2
187 otevřená BONIFAC MORAVIAN HURRICANE Holčáková Stáňa CMKU / BSP/7297/09 V1
188 štěňat DIA GRIENE ZÁŘE DÉMANTŮ Drdlíková Jaroslava CMKU / BSP/8731/11 VN1
189 mladých ATILA Z MEZIBOŘSKÝCH LESŮ Kubištová Eliška CMKU / BSP/8312/10 V1
190 otevřená AIGA SALLYNERA Procházková Ivana CMKU / BSP/6397/08 VD2
191 otevřená ASIMA SALLYNERA Syndulová Dana CMKU / BSP/6398/08 V1

BÍLÝ ŠVÝCARSKÝ OVČÁK
192 mezitřída FARAON WHITE ANCILIAS Průšová a E. a. J.vobořil Veronika SPKP / 431 V1
193 čestná DALLAS W. BOHEMIA MANDIGA Šedivá Marcela Z Reg / ACO/1947/07 V
194 mladých JUSTA LA BLANPAPILIO Nováčková Ludmila CMKU / ACO/2504/10 V1

BIŠONEK
195 mezitřída DELFINA LA STELLA NOSTRA MUDr. Chmelová a Arenšteinnová Ivana CMKU / BF/5148/10/11 V1

BOLOŇSKÝ PSÍK
196 mezitřída HENRY BLAKE ZLÍNSKÁ VLOČKA Křížová Lenka CMKU / BP/3457/10 V1

BORDER KOLIE
197 dorost AVATAR HOLIFIX Bláhová Monika CMKU / BOC/4482/11 VN1
198 mezitřída BRUNO OD DUPÍKŮ Vitulová a Vávra Martin CMKU / BOC/3768/10 V1
199 pracovní GUY NAMED SID HARDY HORDE Holečková Pavlína CMKU / BOC/2904/08 V1
200 dorost JASMINE FLOWER TENNANT Balogová Stanislava CMKU / 4653/11 VN1
201 mladých DARLENE OPEN GATE Zourek Ladislav a Zourková Zuzana CMKU / BOC/4133/10 V1
202 otevřená AYMEE PLUSH BERRY Fuksová Ivana CMKU / BOC/1965/07/09 V1
203 otevřená GINA LUSIKA Mgr. Hartlová Lucie CMKU / BOC/3387/09 VD1
204 pracovní FIXA SVĚŽÍ VÍTR Holečková Pavlína CMKU / BOC/2138/07 V1
205 veteránů BONNIE LUSIKA Balogová Stanislava CMKU / 541/02 V1

BOSTONSKÝ TERIER
206 mladých ANAKIN OD MALÉHO VRCHU Tůmová Blanka CMKU / CMKU/BOS/1391/10 VD1
207 mezitřída ATREY OD MALÉHO VRCHU Tůmová Blanka CMKU / CMKU/BOS/1392/10 V1
208 otevřená ASHON SWEET POD MĚNDOU Fišerová Monika CMKU / BOS/1222/09 V1
209 mladých CHERRY Z KAMENNÉ ULICE Martincová Hana CMKU / BOS/1441/10 V1

BRABANTÍK
210 mladých DENIVKA GRAND PETROS Dis. Hozáková Lenka CMKU / BAG/2059/10 V1

BRAZILSKÁ FILA
211 dorost BEATRICE Z LABSKÉ Hamplová Lucie ČMKU / ČLP/FIB/4038 VN1
212 otevřená AGNES TORRES LEGURA Hamplová Lucie ČMKU / ČLP/FIB/3922 V1

BRUSELSKÝ GRIFONEK
213 mezitřída ARRY BEST-TIE Grill Jiří CMKU / BRG/1889/09 - absence

CAIRN TERIER
214 vítězů GAS BOHEMIA ENJOY Musilová Petra CMKU / CR/720/06 V1
215 otevřená ABYGAIL FULFILLED WISH Přibylová Kateřina ČLP / CR/845 V1
216 vítězů FENCY BOHEMIA ENJOY Přibylová Kateřina CMKU / CR/619/05 - absence
217 veteránů ANNY OD POKRATICKÝCH STRÁNÍ Žáková Hana CMKU / CR/451/02/03 V1

CURLY COATED RETRIEVER
218 mladých IBERIS ŽĎÁRSKÉ POLESÍ Ing. Šístková Jaroslava ČLP / CCR/173 V1
219 mezitřída HESPERIS ŽĎÁRSKÉ POLESÍ Ing. Šístková Jaroslava ČLP / CCR/168 V1

ČESKOSLOVENSKÝ VLČÁK
220 mladých BAILIEN ARQEVA Vojtová Markéta CMKU / CSV/2737/10 V1
221 mladých BUTTERFLY ARQEVA Nekvasilová Jiřna ČMKU / CMKU/CSV/2745/10 V2
222 mladých ZÉPHIRE Z MOLU ES Landkamr Tomáš 158483 / CMKU/CSV/2727/10 V1
223 otevřená AITANÁ NORSKÝ VLK Zahradníková Jana CMKU / CSV/2416/08 V3
224 otevřená ANABELLA LOSTRIS Pauchová Hana CMKU / CSV/2713/10 V2
225 otevřená DAILY WOLF RHODERICK SODAR Kunc Radek CMKU / CSV/2482/09- absence
226 otevřená FANTAZIE Z VLČÍ CHALOUPKY Zahradníková Jana CMKU / CSV/1715/04/08 V1
227 vítězů BELLISA Z VĚRNÉ SMEČKY Kunc Radek CMKU / CSV/1801/05 V1

ČESKÝ STRAKATÝ PES
228 mezitřída AMANDA PHARLAP Jeřábkobá Dagmar N Rrg / CSP/1177/10 V1

ČESKÝ TERIER
229 mladých AGÁTA PYROP Urban Petr ČLP / CT/2300 - absence
230 veteránů CHARTA BOHEMIA REGENT Urban Petr CMKU / CT/1776/02/03 V1

ČÍNSKÝ CHOCHOLATÝ PES BEZ SRSTI
231 mladých INDIGO OD TEAREIBI Petkovová Lucie CMKU / CIN/4475/10 V1
232 mladých KONGO MONGOSHI Salátovi Jiřina a Petr CMKU / CIN/4725/-11/10 VD2
233 mezitřída CHANELL COOL LADY Buttová Lenka CMKU / CIN/4053/10 V3
234 mezitřída JESSY COOL LADY Salátovi Jiřina a Petr CMKU / CIN/4330/10 V1
235 otevřená ALLIEN ESCAPADE MAULEBI STAR Hodková Martina CMKU / CMKU/CIN/3158/08/10 V1

ČÍNSKÝ CHOCHOLATÝ PES OSRSTĚNÝ
236 mladých ALCO GEORGINA-GUČI Sokánková Taťána CMKU / CIN/4359/10 V1
237 mezitřída BLUE SKY Z ANDĚLOVY DLANĚ Kalousková Linda CMKU / CIN/4130/10 V1
238 otevřená GUCCI ROYAL COOL LADY Hlubučková Romana CMKU / CIN/3890/09/11 V2
239 otevřená HARLEY COOL LADY Sigmundová Martina CMKU / 4040/10 V1
240 vítězů ALFY-FILIP RODINNÁ POUTA Bejčková Monika CMKU / CMKU/CIN/1736/05 V1
241 mladých ALISS GEORGINA-GUČI Elisová Šárka CMKU / CIN/4362/10 VD2
242 mladých FRENCIS ČECHOVO KVÍTKO Sojková Eva CMKU / CIN/4497/10 VD1
243 mezitřída HANNY COOL LADY Buttová Lopourová Lenka CMKU / CIN/4041/10/11 VD1
244 otevřená HEIDI COOL LADY Salátovi Jiřina a Petr CMKU / CIN/4043/10 V1

ČIVAVA DLOUHOSRSTÁ
245 mladých ADON SAN WALI Nocarová Zdeňka CMKU / CHI/13586/10 V1
246 veteránů NOEL PETIT CENTIA Chmelovi Renata a Ivo CMKU / CHI/6704/02/04 V1
247 dorost DULCE DIA OD DORRINKY Jačková Štěpánka CMKU / CHI/14139/11 VN1

ČIVAVA KRÁTKOSRSTÁ
248 mladých CLIFF LEVANDULOVÝ SEN Melkesová Vlasta CMKU / CHI/13569/10 - absence

DALMATIN
249 otevřená FALCO PETROVICKÝ VÍTR Hejtíková Zuzana ČLP / DA/6556 VD1
250 dorost ELISHA EMINENCE TEČKOVANÝ PŘÍTEL Janouchová Jaroslava ČLP / DA/6718 - absence
251 vítězů KOH-I-NOOR´S LIHGT RAUL Hejtíková Zuzana ČLP / DA/6292 - absence
252 veteránů CANDY KIMBERLY JAVAPAMI Burešová Kateřina člp/da / 6100 V1

DOBRMAN ČERNÝ S PÁLENÍM
253 otevřená ELIOT OD SOPEČNÉ HORY Hochmanová Petra CMKU / DB/8322/07 VD1
254 otevřená CATYA COLETTE Z HELFŠTÝNA Mladonická Irena CMKU / DB/8752/09 VD1

DOBRMAN HNĚDÝ S PÁLENÍM
255 mladých ART ANIBAG Hochmanová Petra CMKU / DB/9283/10 V1

FLAT COATED RETRIEVER
256 mezitřída ARTUR OD PRINCEZNY KAČENKY Klíchová Jindřiška ČLP / FCR/2485 V1
257 mladých EIMY ZE STRUN Musil Jaroslav ČLP / FCR/2763 VD
258 mezitřída AGIRA OD PRINCEZNY KAČENKY Kopřivová Monika ČLP / ČLP/FCR/2489 VD
259 otevřená ABBY OD PRINCEZNY KAČENKY Klíchová Jindřiška ČLP / FCR/2486 V1
260 otevřená ASTA LIPOVÝ KVĚT Vodičková Monika ČLP / FCR/2267 V2

FOXTERIER DRSNOSRSTÝ
261 štěňat AMOR DRY MOUNTAIN Bandriová Kateřina SPKP / 3673 VN1
262 mladých BLONDIE ASMER Bandriová Kateřina ČLP / FXD/35873 V1

HAVANSKÝ PSÍK
263 mladých ALWIN ANGEL VENICE PET Franclová Eva ČLP / HAV/2004 V1
264 mezitřída PARIS JOY HAVANA WILD ANGEL Šimáně Josef ČLP / HAV/1908 V1

HOVAWART ČERNÝ
265 otevřená ALEXUS WESTBOHEMIA STAR Slánská Ilona CMKU / CMKU/HW/3803/05 V2
266 otevřená ARGO AMIJON STAR Krákorová Jaroslava CMKU / HW/5391/08 V1
267 otevřená ANNIKA VIOLA FRAGOLI Nová Veronika CMKU / CMKU/HW/5786/09 V1
268 otevřená DOURICA OD KRÁLOVSKÉHO RYBNÍKA Drábek Petr CMKU / HW/5484/08 V4
269 otevřená GÁBINA GOLD PREMIO Slánská Ilona CMKU / CMKU/HW/5816/09 V3

HOVAWART PLAVÝ
270 štěňat LACETA GASKO PRIM Černá Renáta ČMKU / CMKU/HW/6585/11 VN1
271 otevřená BODIE LEXOVA SMEČKA Jaroš Emil CMKU / CMKU/HW/5344/08/11 V2
272 vítězů AMBRA HALI GALI Kozlíková Dagmar CMKU / HW/5124/08/11 V1

CHODSKÝ PES
273 mladých ELLEGANTUS REGENIA BOHEMIA Vildovi a Vildovi N Reg / CP/3463/10 V1
274 mezitřída VORIK Z DAŠICKÉHO ZÁTIŠÍ Břízová Michaela N Reg / CP/3250/10 V1
275 štěňat ELLIE OD LUŽNIČKY Břízová Pavlína N Reg / CP/3674/11 VN1

IRSKÝ VLKODAV
276 mladých BELLSEY CELTIC WARRIOR Prknová Andrea CMKU / IW/3562/10 V1
277 mladých NATHAN AARKAS-EDEN Koldová Věra CMKU / IW/3650/10 - absence
278 mladých AJRIN PAVLUSE JANA Merklová Alena iw / cmku/iw/3632/10 - absence

ITALSKÝ CORSO PES
279 mladých ANTHONY Z HORNÍHO OLDŘICHOVA Zítko Vlastimil CMKU / CC/2280/10 V1

JACK RUSSELL TERIÉR
280 štěňat ELIAS DIXIE LIBAMI Charvátová Lucie ČLP / JRT/1941 VN1
281 mladých NEW FLETCHER GOLD FLORÉN Šípalová Ivana ČLP / JRT/1686 VD1
282 mezitřída ALBERTINO DÉ CAUSA VIVENDI Podholová Iva ČLP / JRT/1481 VD1
283 mladých MALVINE GOLD FLORÉN Charvátová Lucie ČLP / JRT/1494 D
284 mezitřída ABBI ADMIKO Lupač Miroslav ČLP / JRT/1309 VD1

JEZEVČÍK KRÁLIČÍ HLADKOSRSTÝ
285 mladých QUEEN TERGY Veselá Zuzana ČLP/J/ / 81337 V1

JEZEVČÍK STANDARD DRSNOSRSTÝ
286 vítězů DRIX Z BLÝSKAVÉ Veselá Zuzana ČLP/J/ / 70015 V1
287 mladých RONA ZWI-LE-RO Pánková Kateřina ČLP / J/8/365 VD1
288 otevřená UGI Z HEŘMANOVA DOMU Veselá Zuzana ČLP/J/ / 77913 V1

JEZEVČÍK TRPASLIČÍ DLOUHOSRSTÝ
289 štěňat ILLY ZE SKALNÍCH RYBNÍČKŮ Jankovičová Pavla 3 / ČLP/JTK/83055 - absence
290 štěňat TANGAROA TORNAK ANAMSUNAMON Hovorková Taťána ČLP / ČLP/JTK/83123 VN1
291 dorost HARRY Z NERATOVICKÉ SKALKY Hovorková Taťána ČLP / ČLP/JTK/82854 VN1
292 mladých CHARLOTTE SOFI Z TĚŠÍNOVSKÝCH BUKŮ Janoušek Petr ČMKU 3 / ČLP/JTK/80897 V1
293 vítězů CARAMELLA ASTRA RUBRA Baroch Jaroslav ČLP / JTK/77744/11 V1

JEZEVČÍK TRPASLIČÍ HLADKOSRSTÝ
294 mladých REKORD TERGY Procházková Ivana ČLP / JTK/82407 V1
295 pracovní ORNELLA TERGY Veselá Zuzana ČLP/J/ / 79130 VD1

KAVALÍR KING CHAR. ŠPANĚL blenheim
296 mezitřída ENGIE Z BOŘKOVICKÝCH LESŮ Lemfeldová Eva CMKU / CKC/11390/10 VD1

KAVALÍR KING CHAR. ŠPANĚL trikolor
297 mladých MARLEY RUSAVSKÁ KOLIBA Lencová Iveta 11812 / CMKU/CKC/11812/10 V1

KAVKAZSKÝ PASTEVECKÝ PES
298 mezitřída DERYL DIBOO NĚŽNÝ OBR Bartek Jan KAO / 3534/09 V1
299 mladých FAINA-FORA ERUDIT Černý Antonín a Černá Dana CMKU / KAO/3743/10 V1

KING CHARLES ŠPANĚL ČERVENÝ
300 otevřená EDINA BOHEMIA ZLATAVA Štrymplová Hana CMKU / KCS/843/07/09 V1

KING CHARLES ŠPANĚL TRIKOLOR
301 mezitřída HELIO BOHEMIA ZLATAVA Korbelová Irina CMKU / KCS/1000/10/2011 V1

KNÍRAČ MALÝ ČERNOSTŘÍBŘITÝ
302 mladých FLESCHER EVBIAR Vondrová Eva CMKU / KM/7811/10 V1
303 mezitřída BORN TO ME MALÝ KAVALÍR Ullrichová Daniela CMKU / KM/7688/10 V1
304 otevřená YOUR BEST FRIEND MALÝ KAVALÍR Ing. Mačudová Eva CMKU / KM/6631/09 V1
305 otevřená NIKITA REZLARK Vaculíková Jana a Šárka CMKU / KM/6469*/08 V2
306 otevřená WHIRLWIND MALÝ KAVALÍR Ullrichová Daniela CMKU / KM/6550/08 V1

KNÍRAČ MALÝ ČERNÝ
307 otevřená PETRUŠKA OD MODRÉHO DŽBÁNU Mgr. Pavelková Bohuslava CMKU / KM/6430/08 V1

KNÍRAČ MALÝ PEPŘ A SŮL
308 mezitřída NOW OR NEVER MALÝ KAVALÍR Ullrichová Daniela CMKU / KM/7616/10 - absence
309 otevřená EDDY GREY EVBIAR Vondrová Eva CMKU / KM/7085/07 V1
310 mezitřída NORTH STAR MALÝ KAVALÍR Ullrichová Daniela CMKU / KM/7618/10 V1
311 otevřená JENNIFER JENNIE MALÝ KAVALÍR Ullrichová Daniela CMKU / KM/7140/07 V1

KNÍRAČ STŘEDNÍ ČERNÝ
312 veteránů ICH.NIKÉ BLACK GRAND CALVERA Jelínek Stanislav ČMKU / 5389 V1

KNÍRAČ STŘEDNÍ PEPŘ A SŮL
313 mladých FREE SPIRIT FORTUNA MORAVIA Lisnerová, DiS Stanislava CMKUKS / 7969/10 V1

KNÍRAČ VELKÝ ČERNÝ
314 otevřená ANNIE MAGIC BLACK DIAMOND Podrabská Iveta CMKU / KV/6291/09 V1

KOLIE DLOUHOSRSTÁ
315 štěňat EGER MANN ERNIE FROM RIVER AGARA Matoušková Tereza CMKU / CD/23255/11 N
316 dorost FALCO BLACK OD DENNYNKY Setichovská Monika CMKU / CD/23236/11 VN1
317 dorost GULIANO ZLATÝ DOMINANCE Bočková Alena CMKU / CD/23212/11 VN2
318 mezitřída ETIEN GOLD OD DENNYNKY Bačinová Radka CMKU / CD/22995/10 V1
319 otevřená BAYSSY ZLATÝ DOMINANCE Bočková Alena CMKU / CD/22747/09/10 VD1
320 štěňat ABBY LAILAPSOS Mgr. Kuželíková Ivona CMKU / CD/23293/11 VN2
321 štěňat EGER FEE ELVIE FROM RIVER AGARA Matoušková Tereza CMKU / CD/232257/11 VN1
322 štěňat EMPIRE OF SKY COAT FROM RIVER AGARA Kadavá Jana ČMKU / CMKU/CD/23260/11 VN3
323 otevřená DJEANY BLACK OD DENNYNKY Setichovská Monika CMKU / CD/22536/08/09 VD
324 čestná CH. ASK AN ANSWER FROM RIVER AGARA Matoušková Tereza CMKU / CD/22548/08/11 V1

KOLIE KRÁTKOSRSTÁ
325 dorost ANGELA RUDMAR PODLESÍ Kopalová Simona ČMKU / CMKU/CK/504/11 - absenace
326 mezitřída DAPHNE Z TAU´RI Procházková Andrea CMKU / CK/434/10 V1

KOMONDOR
327 štěňat ERRY KIRÁLY PUSZTA Švanda Jiří CMKU / KOM/181/11 N1

LABRADORSKÝ RETRIEVER
328 mladých DWAYNE CHESTER CAMBRELLA Sečová Denisa ČMKU / ČLP/LR/25303 - absence
329 mezitřída FLYNN SABLE BLUES SABLE BLUES Horáková Ivona ČMKU / ČLP/LR/24773 V1
330 mladých ELLA Z KOSTELCE U JIHLAVY Brunst Rudolf ČLP / LR/24970 VD1
331 mladých HANNY ZE STARÉ VÝŠINY Fröhlichová Dagmar ČMKU / ČLP/LR/25380 V1
332 mladých CHARMING CHASE TETŘEVÍ DVŮR Brunst Rudolf ČLP / LR/25151 V2
333 mezitřída ABIGAIL AESKULAP HAPPY HURRICANE Ing. Fořtová Pčolarová Petra ČLP / LR/24932 V1
334 mezitřída CHRISTIN OD BÍLÝCH JELENŮ Brunst Rudolf ČLP / LR/24897 V2
335 otevřená ALEXIS SABLE BLUES Kubíková Mikšovská Martina ČLP / LR/24130 - absence
336 otevřená JUSTÝNA OD JAKUBA KRČÍNA Ing. Fořtová Pčolarová Petra ČLP / LR/22074/2009 V1
337 pracovní FRANTIŠKA LIBOŠOVSKÁ BLATA Červenka Andrášková Jana ČLP / LR/32712 V1

LEONBERGER
338 otevřená ARTHUR OD SVATÉHO LINHARTA Lávičková Kateřina ČLP / L/3981 V2
339 otevřená BASTIEN OD BUČICKÉHO MLÝNA Knapová Iveta a Knap Zdeněk ČLP / L/4355 V1
340 mezitřída ARIANA COOL LADY Ing. Fišer Miroslav CMKU / L/4531/10 V1

LHASA APSO
341 mezitřída IT´S PARTY TIME TI LA SHU Hronová Jana a Košová Lenka ČLP / LA/3136 V1
342 dorost READY FOR LIFE IVEPET Kočovi O. + P. ČLP / LA/3172 VN1
343 vítězů NANGY Z KYBELY BOHEMIA Kočovi O. + P. ČLP / LA/3054 V1

MAĎARSKÝ OHAŘ KRÁTKOSRSTÝ
344 mezitřída ALADÁR DANITTY Matějka Josef ČLP / MOK/3464 V2
345 mezitřída ARTHUR VIVES BOHEMIA Turna Michal ČLP / MOK/3500 V1
346 otevřená IZZART Z PANSKÝCH LESŮ Jahoda Martin ČLP / MOK/3005 V1
347 vítězů ALGERON LAVÁRE MORÁVIA Veselá Zuzana ČLPMOK / 2006 V1

MALTÉZSKÝ PSÍK
348 mezitřída LOVING BOY WEDDING DAY Mihaliková Jana CMKU / MA/9457/09 V
349 mladých JOLLY ZBENVAK Mihaliková Jana CMKU / MA/9571/10 - absence
350 vítězů TAIRAH LITTLE CRYSTAL Kupicová Monika SPG / 08/00305 V

NĚMECKÁ DOGA MODRÁ
351 otevřená SID CEVELOB CEVELOB Pleschinger Jan CMKU / CMKU/ND/19724/09 V1
352 mladých AISHA CAMERON DOG CZECH Baláž Jan CMKU / ND/20012/10 - absence

NĚMECKÝ BOXER ZLATÝ
353 otevřená BONETA REXOB Z VÝSLUNÍ Plicková Marcela CMKU / BOX/12736/10 V1

NĚMECKÝ BOXER ŽÍHANÝ
354 otevřená TARAS INDIÁNSKY BRLOH - SK Mildorfová Václava ČKS / CMKU/BOX/12729/10 V1
355 otevřená COCOLATE NOIR CONGO NIGRANS Mgr. Šťastná Jana CMKU / BOX/12272/09 V1

NĚMECKÝ KŘEPELÁK
356 pracovní AXI OD ČERNÉ TŮNĚ Muláček Zdeněk ČLP / NK/2821 V1

NĚMECKÝ OHAŘ KRÁTKOSRSTÝ
357 mladých CAR OD TESAŘOVY STRÁNĚ Beneš Martin ČLP / KO/78943 VD1
358 pracovní MAR Z MORUŠÍ Srba Vlastimil ČLP / KO/77656 VD1
359 otevřená BERTA Z CHLUMÍNA Hendl Josef XX / 78239 - absence
360 veteránů CITA Z LIŠČÍNA Beneš a Žížalová Veronika ČLP / KO/74059/07 - absence

NĚMECKÝ PINČ ČERNÝ S PÁLENÍM
361 otevřená EBONIT OD ČTYŘ BŘÍZ Sýkorová Lucie CMKU / NP/1777/09 V1

NĚMECKÝ ŠPIC MALÝ NOVÉ BARVY
362 mezitřída PERSEUS Z TEMNÝCH NOCÍ Panková Marcela CMKU / NS/10790/10/11 V1

NĚMECKÝ ŠPIC STŘEDNÍ NOVÉ BARVY
363 vítězů V-ULRIK Z LEJANCU Z LEJANCU Žáková Petra CMKU / CMKU/NS/9366/07/11 V1

NĚMECKÝ ŠPIC VLČÍ/keeshond
364 otevřená DEBBIE ZIMNÍ SEN Rindová Daniela ČMKU / 2033 - absence
365 otevřená ISSIS ŠUMBARSKÝ PRAMEN Stanková Simona CMKU / NS/2158/08 V1
366 veteránů HEXY PALUMAR Stanková Simona CMKU / NS/1782/02 V1

NORWICH TERIER
367 mladých ALMERA REVLIS Mgr. Frejlachová Eva ČLP / NOT/202 V1

NOVOFUNDLANDSKÝ PES
368 pracovní DAČI OD TROJSKÉ SKÁLY Havlínová Zdeňka CMKU / NF/5010/04/09 V1
369 pracovní BARY Z BŘEZINSKÉHO ZÁMKU Havlínová Zdeňka CMKU / NF/5352/07 V1
370 veteránů CARIE CANADIAN BEARDOG Hořáková Jitka CMKU / NF/4599/01 V1

PAPILLON DO 2,5 KG
371 otevřená JACOBY PORUBSKÝ KVĚT Jakubjarská Dana CMKU / PAP/2712/09/11 V1

PAPILLON NAD 2,5 KG
372 mladých BELLAMIA HRAVÝ DŮM Jakubjarská Dana CMKU / PAP/2934/10 V1

PARSON RUSSELL TERIÉR
373 štěňat BABY IZZI BRENN MILL Dobrá Lucie ČMKU / ČLP/PRT/1925 VN1
374 mladých ARIKA DOTTY BANASA SORBUS Niederlová Petra ČLP / PRT/1822 V1
375 mladých ESHLEY HAPPY FLORÉN Pešková Barbora ČLP / PRT/1817 V2
376 mezitřída DAIQUIRI HAPPY FLORÉN Dobrá Lucie ČMKU / ČLP/PRT/1787 V1
377 otevřená ANGIE ANDREAS POP BERNIE Šímová Andrea ČLPPRT / 1666 - absence

PATTERDALE TERRIER
378 otevřená LUSY OD AKÁTOVÉ STEZKY Štainerová Eva ČLP / PAT/NREG/529 VD1

PEKINGSKÝ PALÁCOVÝ PSÍK
379 dorost DJANGO Z DANOVA DVORA RULFOVÁ LADA FCI / 14.04.2011 VN1
380 mladých FAN FAN Z JASMÍNOVÉ ROKLE Kšánová Dagmar CMKU / PPP/4410/10 V1
381 mladých FÍBÍ Z JASMÍNOVÉ ROKLE Kšánová Dagmar CMKU / PPP/4411/10 V1
382 mladých YANES HEL-MI-FRA Richterová Ludmila CMKU / PPP/4380/10 V2
383 veteránů PETRUŠKA Z PÍSECKÉ BRÁNY Kombercová Jaroslava CMKU / PPP/3579/02/05 V1

POLSKÝ OVČÁK NÍŽINNÝ
384 vítězů QUANDA VOM WOGENRAIN Komarek Margarete OP175 V1

PORCELAINE
385 vítězů CHRUDOS ROBOROVSKI ROBOROVSKI Svatava Berankova clp / clp/por/52 - absence

PRAŽSKÝ KRYSAŘÍK ČERNÁ S PÁLENÍM
386 vítězů LEOPOLD CAYEN POLY FEDAR Beranová Kateřina CMKU / 3210/09/10 V1
387 čestná FREDDIE MERCURY FEDAR Beranová Kateřina CMKU / 2326/05/07 V1
388 mladých ADUŠKA MALÝ POKLAD Podrabská Jolana N Reg / PK/3713/10 V1
389 mezitřída ARIETTA OD PRINCEZNY KAČENKY DiS. Hvězdová Andrea N Reg / PK/3597/10 V1
390 otevřená KORNELIE RANNÍ SVIT Podrabská Jolana N Reg / PK/3073/08/10 V1
391 otevřená KRITIKA PROPER PUPPY Žacová Marcela ČMKU / N Reg/PK/3514/10 V2
392 vítězů ENNIE Z VYŠEHRADSKÉHO PODHRADÍ Beranová Kateřina CMKU / 2948/08/10 V1
393 veteránů APOLENKA FEDAR Beranová Kateřina CMKU / 1961/03/05 V1

PUDL STŘEDNÍ HNĚDÝ
394 mezitřída JULIETTE BROWN NERAKA Hudcová Kateřina CMKU / 16444/10 V1

PUDL STŘEDNÍ ČERVENOPLAVÝ
395 mladých FARID HAMARIS MORAVIA Panáček Ivo ČMKU / N/Reg PV/920/10 V1
396 mezitřída GANNIO GREAT TESCHIRO Hlavačka Josef CMKU/P / 16366/10 - absence

PUDL TOY VÍCEBAREVNÝ
397 mezitřída DOROTHEA RACIBORSKI PUCH Hodková Martina CMKU / CMKU/P/16491/-10/10/11 V1

PUDL TOY ČERNÝ
398 dorost DARJEERLING EARL´S LEGEND Váňová Alena CMKU / - absence

PUDL TOY STŘÍBRNÝ
399 dorost AMIRA CYPRUS LADY CHANTAL Ing. Lysenko Alena CMKU / P/16777/11 VN1

PUDL TRPASLIČÍ VÍCEBAREVNÝ
400 mladých FALLON HAMARIS MORAVIA Panáček Ivo ČMKU / N/Reg PV/919/10 - absence

PUDL VELKÝ BÍLÝ
401 štěňat ISABELL BOHEMIA JARONELA Fiedlerová Monika a Fidler Roman VN1

PUDL VELKÝ VICEBAREVNÝ
402 mezitřída HARY KAMÍNEK PAHORKU Fišerová Šárka N Reg / PV/910/10 V1

PYRENEJSKÝ HORSKÝ PES
403 vítězů WOODY FARMA ŠTĚKOT Veselý Jiří CMKU / PHP/604/07/09 V1
404 mezitřída ALISTA FIRST Z VAJLOVNY Sázová Alena CMKU / PHP/878/10 V1

PYRENEJSKÝ MASTIN
405 dorost BEATRIX FROM THE ALBE VALLEY Malcová Hana CMKU / PM/394/11 VN2
406 dorost TRACY DEL MOSTIN Malcová Hana itálie / čip: 380260010108445 VN1

RHODÉSKÝ RIDGEBACK
407 štěňat ABUYA OKAVANGO KWANYONI Olivová Klára ČLP/RR / 6803 VN1
408 otevřená ELDRIDGE BASHIRI Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP Fatková Romana CMKU / RR/5600/08/10 V1
409 štěňat AIRA SAHIRABI Šídlová Gabriela CMKU / RR/6977/11 VN2
410 štěňat AZIZA ILANGA MUNYATI Roth Zdeněk ČLP / RR/6910 VN1
411 mladých FARASHUU JADE DE KIUNGWANA Krajová Jana ČLP / RR/6761 V1
412 mladých FLORAINIE ANN Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP Vosáhlová Eva ČLP / ČLP/RR/6485 - absence
413 otevřená CORA ANBAR SHUMBA Kordová Jitka CMKU / RR/5788/09 V1
414 vítězů CH. ELIVIANN Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP Nováková Markéta ČMKU / RR/5606 V1

ROTVAJLER
415 mezitřída LUIS ANACO Wünsch Daniel CMKU / CMKU/RTW/12739/09 V1
416 vítězů AMOR VOM SCHWARZEN GLÜCK Spálenková Lucie CMKU / RTW/12545/09 V1
417 mladých GARCI MONTY BLACK Rothe Martina CMKU / RTW/13008/10 V1
418 mezitřída DAXI Z LEBEDOVA DVORA Benešová Barbora CMKU / CMKU/RTW/12900/10 V1
419 otevřená LARA ANACO Hofmann František CMKU / RTW/12740/09 V1

SAMOJED
420 otevřená GRACE OF ESTER VIDNAVSKÁ ZÁŘE Hořčičková Marta CMKU / S/2016/08 VD1

SHAR-PEI
421 štěňat XANTO BLACK BEST PEI Kollerová Markéta CMKU / SP/7444/11 VN1

SHELTIE
422 mezitřída POPPY JOHNES Z HEŘMANOVA DVORA Schubertová Jitka CMKU / SHE/8056/10 V1
423 otevřená COLINS BONNY DUX Řehák Pavel CMKU / SHE/7781/09/11 V1
424 dorost AIDA BONSAI SHE-KRA Šumberová Radka CMKU / SHE/8367/11 VN1
425 mezitřída YASMINE KRAEMER´S YATZY Dreslerová Šárka DKK / DK03740/2010 V1
426 otevřená CANDY GIRL BONNY DUX Žamberská Alena CMKU / SHE/7782/09 V2
427 otevřená JUST REMEMBER ZE SKALNÍ VYHLÍDKY Šumberová Radka CMKU / SHE/7494/08 V1

SHIBA-INU
428 vítězů CAIGO CORO PRIMA NOVA Hladílek Jaroslav CMKU / SI/1308/09/10 V1

SHIH-TZU
429 štěňat ORIGINAL BRASIL JR. SYLVADOG BOHEMIA Lanková Sylva CMKU / SHI/5319/11 VN1
430 dorost TARRON ZE SLAVONÍNA Pavelcová Adéla CMKU / CMKU/SHI/5262/11 VN1
431 mladých ROCK´N ROLL SYLVADOG Z MEDVĚDÍHO DOUPĚTE Lanková Sylva CMKU / SHI/5249/10 V1
432 mezitřída FASCO MAGIC MORAVIA Pavelcová Adéla CMKU / CMKU/SHI/5004/09 V1
433 otevřená CASSEY Z ALEANY Křivánková Lenka CMKU 1 / CMKU/SHI/5082/10 V2
434 otevřená RICCO Z KRAJE MLH Opltová Dana CMKU / SHI/4632/08/09 V1
435 vítězů UNIQUE CHACHA BOHEMIA ACRO Johanovská Veronika CMKU / SHI/3684/04/05 V1
436 veteránů DAY BREK BOHEMIA ACRO Johanovská Veronika CMKU / SHI/3147/02/03 V1
437 štěňat BALLY HAY DAHOLU Svobodová Dana CMKU / SHI/5304/11 VN1
438 mladých ANGIE VYCHÁZEJÍCÍ HVĚZDA Macourková Ivana CMKU / SHI/5191/10 V1
439 mladých KISS ME EVER SYLVADOG BOHEMIA Lanková Sylva CMKU / SHI/5217/10 V2
440 otevřená BRIA SHANTI HELFRA Svobodová Dana CMKU / SHI/4447/07/09 V2
441 otevřená RÉZY Z KRAJE MLH Holahovská Libuše CMKU / SHI/4634/08/09 V1

SLOVENSKÝ ČUVAČ
442 štěňat FERNIE ORLICKÝ TALISMAN Skálová Hana CMKU / SC/1774/11 VN1
443 vítězů ASTA KATČINA ZAHRADA Hajný Vítězslav ČLP / SC/1441 V1

STAFORDŠÍRSKÝ BULLTERIER
444 dorost CHRÉTIEN ARATE-ALESAF Šleglová Lucie CMKU / SBT/4792/11 VN1
445 mladých CORTY LEGOSCHA Strašíková Veronika CMKU / SBT/4316/10 V1
446 mezitřída GOEWIN ARATE-ALESAF Maršík Jan a Maršíková Iveta CMKU / SBT/4187/10 V1
447 mezitřída HIGGINS WALK HEART Bartková Monika CMKU / SBT/4025/09 VD2
448 otevřená ATOS Z ČERNICKÉHO DVORA Havlík Aleš CMKU / SBT/3816/09 VD2
449 otevřená CALDERON AMBASSADOR SUN Harant Miroslav CMKU / SBT/3835/09/10 VD1
450 štěňat AVESOME BRIGITTE TRIPSEE CARBONARASTAFF Harantová Jana CMKU / SBT/5109/-11/11 VN1
451 štěňat ELISABETH STAR MORAVIA LORD Harantová Jana CMKU /  - absence
452 mezitřída COCOA BEAN LEGOSCHA Jirotková Petra CMKU / SBT/4318/10 VD1
453 vítězů AMELIA ANNE SMILE DIAMOND Myslivcová Eva CMKU / SBT/3300/08/10 V1

SVATOBERNARDSKÝ PES DLOUHOSRSTÝ
454 mladých LUSY JURASTIC BERNAROS Moravec Miroslav CMKU/ / SB/3795/-11/10 V1

ŠPANĚLSKÝ MASTIN
455 otevřená ARGENTO NOC FUNDO Mecerová Růžena CMKU / ME/743/08 V1

ŠTÝRSKÝ BRAKÝŘ
456 pracovní BAXY Z KOPANINSKÉ HÁJOVNY Macek Zdeněk V1

TIBETSKÁ DOGA
457 mladých JETSAN NARPO RANSI Pauchová Hana CMKU / TD/2149/10 V1
458 mezitřída DEEP PURPLE NOS MIU Dlouhý Miroslav CMKU / CMKU/TD/2054/10 D
459 dorost KYIMO NARPO RANSI Pauchová Hana CMKU / TD/2310/11 VN1

TIBETSKÝ TERIER
460 štěňat H´AISHI LAMLEH LEGS-SMON Brukner Luděk CMKU / TT/1172/11 VN1
461 otevřená DU-TSI KIPU KHYIM Čermáková Iveta ČMKU / ČMKU/TT/1025/08 V1
462 vítězů C´SIDDHI KIPU KHYIM Jindráček Jaroslav CMKU / TT/936/07 V1

VELKÝ ŠVÝCARSKÝ SALAŠNICKÝ PES
463 otevřená HAROLD VON STRASIK GLARIKA Strašíková Monika CMKU / VSP/1015/09 V1
464 mladých BREE SIXTŮV DVŮR Hrabovska Barbora CMKU / CMKU/VSP/1216/10 V1

VÝMARSKÝ OHAŘ KRÁTKOSRSTÝ
465 otevřená ALBERT Z RADIMOVSKÉHO DVORA Bekr Radek ČLP / VOK/7988 VD1
466 mezitřída ARMADEIRA Z DÓMSKÉHO NÁMĚSTÍ Hejdová Helena ČLP / VOK/8029 - absence
467 mezitřída BECA LILLY OD POTOKA KAČÁKU Nováková Iveta ČLP / VOK/7736 - absence
468 otevřená ANGEL AMSEL-EASY Šmegrová Michaela ĆMKU / ČLP/VOK/6317 V1

WELSH CORGI PEMBROKE
469 mezitřída ADAM FRESTON Ing.Arch. Cejnarová Bronislava CMKU / WCP/1093/09 V1
470 vítězů BASTIEN VELVARSKÁ FARMA Schubertová Jitka CMKU / WCP/1108/10 V1
471 mezitřída DEE DIAMOND KINBERGERS Schubertová Jitka CMKU / WCP/1135/10 V1
472 otevřená BORŮVKA VELVARSKÁ FARMA Schubertová Jitka CMKU / WCP/1110/10 V1
473 vítězů AZALKA VELVARSKÁ FARMA Schubertová Jitka CMKU / WCP/1013/07 V1

WELŠŠPRINGRŠPANĚL
474 mladých FELIX MERYLIC Mgr. Lavička Petr ČLP / WSS/4513 V1
475 mezitřída FREDERIC MERYLIC Lavička Petr ČLP / WSS/4512 V1
476 mladých BERUŠKA AVOIR DU NEZ Veselá Zuzana ČLPWSS / 4561 VD1
477 mladých FINNA MERYLIC Šantora Patrik ČLP / WSS/4516 - absence
478 otevřená ANNIE MERYLIC Lavička Petr ČLP / WSS/4103/2010 V1

WEST HIGHLAND WHITE TERIER
479 mezitřída YOLANDA BLATAJ Vosecká m. ČLP / WHW/6622 D
480 otevřená NATALI KVĚT NARCISU Čandalová Jaroslava ČLP / WHW/5640/09 V1

WHIPPET
481 mladých ABSOLUTE JOY DE WALLROCK Vágnerová Jitka CMKU / WH3903/10 - absence
482 mezitřída AMADEO CON AMORE Husák Jiří CMKU / CMKU/WH/2795/10 V2
483 mezitřída TAZARIS IKARIAM Pospíšilová Iva CMKU / WH/2875/-10/10 V1
484 pracovní MACKENZIE Z HEDVÁBÍ Pospíšilová Iva CMKU / WH/2180/06 V1
485 vítězů DJ TIGER KING LÁSKY DAR Pospíšilová Iva CMKU / WH/2137/06/07 V1
486 čestná JESTERLAND GUESS WHO Pospíšilová Iva CMKU / WH/2296/-07/07/10 V1
487 otevřená SAXANA Z HEDVÁBÍ Ing. Kalousková Marketa CMKU / WH/2615/09 V1

YORKŠÍRSKÝ TERIER
488 otevřená BLUE BERRY ČERNÝ ONYX Zitová Jana CMKIU / CMKU/YT/19267/05/08 V1
489 mladých ZINA ÚDOLÍ VRCHLICE Benešová Pavlína CMKU / YT/27035/10 - absence
490 otevřená JE T´AIME DESIRÉR TE D´AIMER Benešová Pavlína CMKU / YT/26155/09 V1

ZLATÝ RETRIEVER
491 štěňat ADÁMEK OD TŘÍ KULIŠEK Mazačová Michaela 14832 / ČLP/GR/14832 VN1
492 dorost EMIR FOXY FATKOVSKÝ DVŮR Pospíšilová Markéta ČMKU / ČLP/GR/14644 VN1
493 otevřená ENJOY KRÁSNÁ LUKRÉCIA Dusíková Dominika Dusík Miroslav ČLP / GR/13400 V2
494 otevřená SVEN CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ Lichtenberk František ČLP / GR/13768 V1
495 pracovní PHALCO CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ Soukupová Blanka člp/gr / 13104 V1
496 vítězů KENDY CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ Soukupová Blanka ČLP/GR / 11682 V1
497 štěňat ABIGAIL OD TŘÍ KULIŠEK Kojetínová Jana ČLP / GR/14835 VN1
498 dorost ODETA-EMILLI Z MĚSIČNÍCH PLÁNÍ Caltová Štěpánka a Doubek Filip ČLP / GR/14561 - absence
499 mladých ALMA SWEET ALBIPOLIS Matoušková Petra ČMKU / ČLP/GR/14277 V3
500 mladých BABŮ OD VLTAVSKÉ STRÁNĚ Jínová Lucie ČLP / GR/14392 V2
501 mladých DEBBIE Z FATKOVSKÉHO DVORA Musil Jaroslav ČLP / GR/14384 VD4
502 mladých HAVE MORE FUN BRDSKÉ ZLATO Procházková Světlana a Štorková MVDr. ČLP / GR/14524 V1
503 mezitřída AGATHA SWEET ALBIPOLIS Matoušková Petra ČMKU / ČLP/GR/14274 V1
504 mezitřída ANNIE OD LESA JAROŠKA Jančura Václav ČLP / GR/14075 V2
505 pracovní ESMERALDA MISANTOS Matoušková Petra ČMKU / ČLP/GR/12096 V1
506 pracovní SISSI THE BEST BARON Jínová Lucie ČLP / GR/11167/2011 V2