Kraj. výstava Litoměřice 6. 10. 2012

VÝSLEDKY VÝSTAVY - KRAJSKÁ VÝSTAVA PSŮ 6.10.2012
Kat.číslo/ /Třída/ Pohlaví /Jméno a chovatelská stanice/Majitel/Rozhodčí/ Výsledek
 

ČESKÝ TERIER - klubová výstava
1 štěňat pes KRTEČEK KALIFA BOHEMICA  Jana Barošová   Ing. Jančík Leoš CZ VN1
2 dorost pes GALÁN OD FONTÁNKY  Vladimír Bäumel   Ing. Jančík Leoš CZ VN1
3 dorost pes GOLFÍK OD FONTÁNKY  Vosková Dita a Machačová Dominika    Ing. Jančík Leoš CZ VN2
4 dorost fena HAŠLERKA OD FONTÁNKY  Petr Urban   Ing. Jančík Leoš CZ VN1
5  mezitřída fena CRAMBERRY KAROLITA  Jan Hildprandt   Ing. Jančík Leoš CZ V1;CAC
6 otevřená fena AGÁTA PYROP  Petr Urban   Ing. Jančík Leoš CZ V1;CAC;BOB; Nej. fena klubové výstavy

TTIBETSKÝ ŠPANĚL - speciální výstava
7 štěňat pes ANDREJ KEŽUR Ivana Nováková  Ubrová Libuše CZ VN1
8 otevřená pes KADOR PERLA MAHAGON Ivana Nováková  Ubrová Libuše CZ V1; CAC; VT
9 vítězů pes BÉLOS PERLA MAHAGON Šárka a Eva Hájkovy  Ubrová Libuše CZ V1, VT CAC; BOB; VSV
10 dorost fena FANTASIA PERLA MAHAGON Šárka a Eva Hájkovy  Ubrová Libuše CZ VN1
11 mladých fena EXPLOSE PERLA MAHAGON Šárka a Eva Hájkovy Ubrová Libuše CZ V1;CAJC
12 mezitřída fena BAILEN PERLA MAHAGON Hana Fialová  Ubrová Libuše CZ V1;CAC
13 mezitřída fena FLORANCE HONZÍKOVA CESTA Krčkovi Michaela a Jan  Ubrová Libuše CZ V2; RES CAC
14 otevřená fena FAENNA PERLA MAHAGON Anna Kissová  Ubrová Libuše CZ V1; CAC
15 vítězů fena TABEA PERLA MAHAGON Ivana Nováková  Ubrová Libuše CZ V2; RES CAC
16 vítězů fena XIMICCA PERLA MAHAGON Šárka a Eva Hájkovy  Ubrová Libuše CZ V1;CAC;VSV
17 veteránů fena ADÉLKA HONZÍKOVA CESTA Iveta Manďáková  Ubrová Libuše CZ V1;Nejlepší veterán
18 veteránů fena NEFERTITI PERLA MAHAGON Šárka a Eva Hájkovy  Ubrová Libuše CZ V2

AKITA-INU
19  otevřená fena MAIKO TOMIMOPA Růžena Feldsteinová Ubrová Libuše CZ V1;VT,KV
AMERICKÝ KOKRŠPANĚL OST.JEDNOBAREV.

20 mezitřída fena QUO VADIS CHARMING LINE Pavla Zedeková Beradze Iuza, GR V1;KV
21 mezitřída fena WILKIE GOLDEN YANKEE Jana Feřtková Beradze Iuza, GR V2
AMERICKÝ STAFORDŠIRSKÝ TERIER

22  mezitřída pes HERCULES OF DAFT RAPTORS Stanislav Jelínek Ing. Jančík Leoš CZ V1;VT,KV, Vít.výstavy
23 otevřená pes ALF SZALAI´S Štěpánka Moréová Ing. Jančík Leoš CZ VD1
24 mladých fena TALYTA AMAZONKA Kateřina Fridrichová Ing. Jančík Leoš CZ V1;VT
ANGLICKÝ BULDOK

25 štěňat pes DIAMOND ZLONÍNSKÉ PLÁNĚ Josef Fuksa Ing. Jančík Leoš CZ VN1
26 štěňat fena DEABEI ZLONÍNSKÉ PLÁNĚ Stanislav Lapka Ing. Jančík Leoš CZ N1
ANGLICKÝ KOKR.ČERNÝ A ČER.S PÁLENÍM

27  vítězů pes BEAUTY SPOT FALEDO Martina Dvořáková Beradze Iuza, GR V1;VT,KV
28 mladých fena AGÁTA ANDRASTE Petr Kladiva Beradze Iuza, GR V1
29 mezitřída fena HEIDI OD BUKOVÉ STUDÁNKY Ivana Najmanová Beradze Iuza, GR V
30 mezitřída fena VIVIEN SANT TULIP Ondřej Bečán Beradze Iuza, GR V2
ANGLICKÝ KOKRŠPANĚL OST.JEDNOBAREV.

31 otevřená fena ANGIE RED MARTION Martina Jančáková Beradze Iuza, GR V1;VT,KV
32 vítězů fena RED RENIE BLACK PETRS Martina Jančáková Beradze Iuza, GR V1;VT
ANGLICKÝ KOKRŠPANĚL VÍCEBAREVNÝ
33 mladých pes TILL Z BLATOVA Tomáš Novotný Beradze Iuza, GR V1;VT
34 mladých fena ALEESHA VIOLA FRAGOLI Veronika Nová Beradze Iuza, GR V1;VT
ANGLICKÝ MASTIF
35  vítězů pes ANDY U RYCHLÉHO DÁBLA Romana Kolářová Polgár Andráš CZ N1;VT,KV
ANGLICKÝ SETR
36 dorost fena FIBIE Z PÁNTIKOV Alice Mojžíšková Beradze Iuza, GR VN1
ANGLICKÝ ŠPRINGR ŠPANĚL
37 dorost pes JASON BOHEMIA JEWELLERY Petr Musil Beradze Iuza, GR VN1
38 mladých pes EVERY MOVE YOU MAKE AVENDESORA POLAND (FCI) Petr Musil Beradze Iuza, GR V1;VT
39 mladých pes HUBERT Z VĚTRNÉ PASEKY Kateřina Kolářová Beradze Iuza, GR V2
40 mladých pes ICON BOHEMIA JEWELLERY František Friess Beradze Iuza, GR V3
41 pracovní pes GIULIAN Z VĚTRNÉ PASEKY Mirka Kadlecová Beradze Iuza, GR V2
42 pracovní pes JUSTIN ENJOY THE WOR ALFALEX Petra Golinovská Beradze Iuza, GR V1;VT,KV
43 dorost fena JASMIN BOHEMIA JEWELLERY Petra Golinovská Beradze Iuza, GR VN1
44 otevřená fena GRACE BOHEMIA JEWELLERY Roman Hlava Beradze Iuza, GR V1;VT
45 pracovní fena ESSEY BOHEMIA JEWELLERY Petra Golinovská Beradze Iuza, GR V1;VT,KV
APPENZELLSKÝ SALAŠNICKÝ PES
46 otevřená fena ATACAMA QUEEN ELSA Kristina Bartáková Polgár Andráš CZ VD
AUSTRALSKÁ KELPIE
47 mladých pes DARWIN RED AND TAN KOPETS Jitka Kubištová Polgár Andráš CZ V1;VT
AUSTRALSKÝ HONÁCKÝ PES
48 otevřená pes ABLE KAZARI TOYO-KEN Martin Novák Polgár Andráš CZ V1;VT,KV
49 mladých fena ADIS LADY BIRD DE CHOBOLICE Veronika Kačírková Polgár Andráš CZ V1;VT
50 mladých fena ANASTACIA MOONVILLAGE Hana Pavlíková Polgár Andráš CZ nenastoupil
AUSTRALSKÝ OVČÁK
51 štěňat pes CHARLIE EMILY BOHEMIA Helena Nováková Ubrová Libuše CZ VN1
52 štěňat pes INDIANA JONES GREAT LADY Veronika Pavlíková Ubrová Libuše CZ VN2
53 dorost pes BUDDY IN BLACK PERLA MAHAGON Marie Hošková Ubrová Libuše CZ nenastoupil
54 dorost pes CLEVER IN BLACK PERLA MAHAGON Blanka Dubská Ubrová Libuše CZ VN1
55 otevřená pes BARNABASCH EMILY BOHEMIA Aneta Doležalová Ubrová Libuše CZ V1;VT,KV
56 štěňat fena BE HAPPY HALIBA Denisa Strnadová Ubrová Libuše CZ VN2
57 štěňat fena DUHA AMAZONKA Kateřina Fridrichová Ubrová Libuše CZ V1;VT
58 dorost fena FANY SRDCOVÉ ESO Khash Erdene Slabý Ubrová Libuše CZ nenastoupil
59 mladých fena AJRIN DOG DREAM OF RIVER VIEW Helena Nováková Ubrová Libuše CZ V2
60 mladých fena ORIANNA THE LEGEND PUELLA FERA Nikola Kratochvílová Ubrová Libuše CZ V1;VT
AUSTRALSKÝ SILKY TERIER
61dorost fena CELESTA QUEENS OF ATHILA Dagmar Femiaková Ing. Jančík Leoš CZ VN1
AUVERGNÉSKÝ OHAŘ krátkosrstý
62  otevřená fena ARANKA Z BOHUMÍNSKÉ MOKŘINY Monika Posekaná Ing. Jančík Leoš CZ V1;VT,KV
AZAVAK
63  mladých pes BUSHRA GINEVER Petra Hudečková Beradze Iuza, GR nenastoupil
64 otevřená pes TOMBOUKTOU´S ARAKAO Irena Zadinová Beradze Iuza, GR nenastoupil
BARZOJ-RUSKÝ CHRT
65  mezitřída fena LUCREZIA BORGIA Z BILMY Jana Strnadová Beradze Iuza, GR VD1
BEAGLE
66 otevřená pes APOGEE Z KAMÝCKÉHO ÚDOLÍ Jaroslav Pangerl Ing. Jančík Leoš CZ V1;VT,KV
BEARDED KOLIE
67 otevřená pes NUMBER ONE VANILKA Petra Plačková Polgár Andráš CZ V;VT,KV
68 otevřená fena CITRONELLA MALÝ VOUSÁČEK Iveta Kantová Polgár Andráš CZ nenastoupil
69 otevřená fena KOFILKA OD EMY DESTINOVÉ Iveta Kantová Polgár Andráš CZ nenastoupil
BEAUCERON ČERNÝ S PÁLENÍM
70 mladých pes INKI BERRY BLACKGORGE Stanislava Prochová Polgár Andráš CZ V1;VT
BEAUCERON HARLEKÝN
71  mezitřída pes BALDUIN SEMPER CUM CORDE Drahomíára Stránská Polgár Andráš CZ V1;VT,KV
BELGICKÝ OVČÁK TERVUEREN
72 otevřená fena DAYIS NISS BRIESBERI Michaela Rubášová Polgár Andráš CZ V1;VT,KV
73 otevřená fena JEFY DOG ARABAT Sabina Göckertová Polgár Andráš CZ V2
BERNSKÝ SALAŠNICKÝ PES
74 dorost pes BOYD DELLA STREET Jurgen Kuijten Polgár Andráš CZ N2
75 dorost pes FRIGO Z BESKYDSKÝCH KOPCŮ Renata Sýkorová Polgár Andráš CZ VN1
76 mladých pes FLAVIO ELEUTERIA Stáňa Holčáková Polgár Andráš CZ V1;VT
77 mezitřída pes ELROY BERMONDO BOHEMIA Zdeněk Krupička Polgár Andráš CZ V1;VT
78 BERNSKÝ SALAŠNICKÝ PES otevřená pes BART OD ANNENSKÉHO PRAMENE Kateřina Křížková Polgár Andráš CZ V1;VT,KV
79 otevřená pes IRO BAKAON Věra Hudcová Polgár Andráš CZ VD
80 dorost fena ASHLEY LADY NEBEKAM Nikola Benešová Polgár Andráš CZ nenastoupil
81 dorost fena BONNIE DELLA STREET Michaela Klazarová Polgár Andráš CZ VN1
82 mladých fena DIA GRIENE ZÁŘE DÉMANTŮ Jaroslava Drdlíková Polgár Andráš CZ V1;VT
BÍLÝ ŠVÝCARSKÝ OVČÁK
83  mladých pes BEN BÍLÁ MERCI Mirka Hyžíková Polgár Andráš CZ V1;VT
84 vítězů pes DALLAS W. BOHEMIA MANDIGA Marcela Šedivá Polgár Andráš CZ V1;VT,KV
85 mladých fena AGNES OLIVÉRIUS Renata Herinková Polgár Andráš CZ V1;VT
BIŠONEK
86 dorost pes BASTIEN WHITE CANDLEMAS Stanislava Lisnerová Kubeš Robert CZ VN;VT
BOLOŃSKÝ PSÍK
87  vítězů pes HENRY BLAKE ZLÍNSKÁ VLOČKA Lenka Křížová Kubeš Robert CZ V1;VT,KV
BORDER KOLIE
88  dorost pes AL JOEY MORAVIA MEGANNET Kateřina Luprichová Polgár Andráš CZ VN1
89  mladých pes ACTIVE LÁSKY DAR Hana Baderová Polgár Andráš CZ odstoupili
90 mladých pes AGAMEMNON LÁSKY DAR Tereza, Helena a Natálie Terberovy Polgár Andráš CZ V1;VT
91 otevřená pes MOSSE AMBRA PROFESSIONAL Jana Tomková Polgár Andráš CZ VD1
92 štěňat fena AFTER EIGHT BASED ON BALL Romana Fajmanová Polgár Andráš CZ VN2
93 štěňat fena GAYA DEVON EXE Zuzana Albrechtová Polgár Andráš CZ VN1
94 mladých fena CLAYMORE NAVI ISLAND Petra Šimáčková Polgár Andráš CZ VD3
95 mladých fena CRANBERRY NAVI ISLAND Jiřina a Petr Salátovi Polgár Andráš CZ V2
96 mladých fena INFLAGRANTI IWY Z BENGASU Adéla Dvorská Polgár Andráš CZ V1;VT
97 mezitřída pes FINLEY Z JASMÍNOVÝCH HOR Petra Šimáčková Polgár Andráš CZ V1;VT,KV
98 mezitřída fena FLASH DANCE Z JASMÍNOVÝCH HOR Monika Kolátková Polgár Andráš CZ V1;VT
99 vítězů fena AYMEE PLUSH BERRY Ivana Fuksová Polgár Andráš CZ V;VT,KV
BORDER TERIER
100  mezitřída fena WEDRA ARGUS MAPEL Pavla Kofrová Ing. Jančík Leoš CZ V1;VT
101  pracovní fena FÁVA GOLD AKRIM Pavel Javný Ing. Jančík Leoš CZ VD2
102 pracovní fena HERA OSTRÝ LOVEC Michaela Tomková Ing. Jančík Leoš CZ V1;VT,KV
BOSTONSKÝ TERIER
103 mladých fena EBONY KARI-PŘÍLEPY Hana Martincová Kubeš Robert CZ V1;VT
104 mezitřída fena GWESY SWEET POD MĚNDOU Alena Francová Kubeš Robert CZ V1;VT
105 otevřená fena GREYSY Z LADEROVA Alena Francová Kubeš Robert CZ V2
106 otevřená fena CHERRY Z KAMENNÉ ULICE Hana Martincová Kubeš Robert CZ V1;VT,KV
BRUSELSKÝ GRIFONEK
107 vítězů pes ARRY BEST Jiří Grill Kubeš Robert CZ V1;VT,KV
BULLTERIER
108 mladých fena JOES STAR ALWAYS SILVER Miroslav Vršecký Ing. Jančík Leoš CZ VD1
COTON DE TULÉAR
109  štěňat pes AVANTGARDE IMAGE FROM CHRISTOFLAND Zuzana Linhartová Kubeš Robert CZ VN1;VT
ČESKOSLOVENSKÝ VLČÁK
110  mladých fena AJA Z VSESTUDSKYCH PLANI Josef Dvořák Polgár Andráš CZ VD1
111 šampionů fena BELLISA Z VĚRNÉ SMEČKY Radek Kunc Polgár Andráš CZ V1;VT,KV
ČESKÝ FOUSEK
112 otevřená fena DARINA OD PANSKÉHO RYBNÍKA Vladislav Šindelář Ing. Jančík Leoš CZ V1;VT,KV
ČÍNSKÝ CHOCHOLATÝ PES BEZ SRSTI
113 štěňat pes ATRICIO MINAS GEREAS Jaroslava Moczerniuková Kubeš Robert CZ VN1;VT
114 dorost pes EL NINO LEO LITTLE SWEETIE Karin Marešová Kubeš Robert CZ VN2
115 dorost pes NUEBBY COOL LADY Romana Hlubučková Kubeš Robert CZ VN2;VT
116 mladých pes CAMPARI MOJITO FORSETI´S Karolina Musilová Kubeš Robert CZ V1;VT
117 mezitřída pes EDMON Z PŮLNOČNÍHO DVORA Alena Horká Kubeš Robert CZ V2
118 mezitřída pes ICELANDIC GAWYN PAZZDA Linda Citová Kubeš Robert CZ V1;VT,KV
119 otevřená pes ALPACINO DE VIL CHOSE SAVENTE Ivana Trenčanská Kubeš Robert CZ V3
120 otevřená pes ASTERIX LUZUKA Lucie Marková Kubeš Robert CZ V2
121 otevřená pes EMIR Z PŮLNOČNÍHO DVORA Lenka Buttová Lopourová Kubeš Robert CZ V1;VT
122  vítězů pes DIABOLO JEMALLE Lenka Markovičová Kubeš Robert CZ V1;VT
123 dorost fena ARRAVANI MAGIC DINKEY DELUXE Martina Říhová Kubeš Robert CZ VN1
124 mladých fena CANDY LAURA Z ANDĚLOVY DLANĚ Pavla Marcelová Kubeš Robert CZ V3
125 mladých fena COLA VANILLA FORSETI´S Karolina Musilová Kubeš Robert CZ nenastoupil
126 mladých fena HOPE BOS BOHEMIA Nivol Kuchárková Kubeš Robert CZ V1;VT
127 mladých fena PRODIGY ANKADI Eva Sojková Kubeš Robert CZ V2
128 mezitřída fena ETIENNE JEMALLE Lenka Markovičová Kubeš Robert CZ V1;VT,KV
129 otevřená fena CHANELL COOL LADY Lenka Buttová Lopourová Kubeš Robert CZ V1;VT
ČÍNSKÝ CHOCHOLATÝ PES OSRSTĚNÝ
130 mladých pes BOTTICELI ALESSANDRO MAYTAY´S MINNG Monika Bejčková Kubeš Robert CZ V1;VT
131 otevřená pes FAETON BLACK MIRABILIS GEMMA Alena Horká Kubeš Robert CZ V1;VT
132 vítězů pes GUCCI ROYAL COOL LADY Romana Hlubučková Kubeš Robert CZ V1;VT
133 štěňat fena AMALTHEA Z JESTŘEBÍHO KRÁLOVSTVÍ Alena Horká Kubeš Robert CZ VN1
134 štěňat fena RINA POWDER ANKARI Venuše Mikulášková Kubeš Robert CZ VN2
135 štěňat fena ROSIE POWDER ANKADI Irena Brabcová Kubeš Robert CZ N
136 mezitřída fena IYANA JAMEY PAZZDA Linda Citová Kubeš Robert CZ V1;VT
137 otevřená fena DEJZY Z DYBOHŮRKY Ivana Trenčanská Kubeš Robert CZ V3
138 otevřená fena FRENCIS ČECHOVO KVÍTKO Eva Sojková Kubeš Robert CZ V2
139 otevřená fena HANNY COOL LADY Lenka Buttová Lopourová Kubeš Robert CZ V1;VT
ČIVAVA DLOUHOSRSTÁ
140 mladých fena CACIANNA ZLATÝ JAVOR Andrea Schöne Kubeš Robert CZ V1;VT
141 mezitřída fena EBONNY ART ČOKOLÁDOVÉ ŠTĚSTÍ Eva Vodrážková Kubeš Robert CZ V1;VT
142 otevřená fena HONEYMOON DIABOLKA Yvona Schořová Kubeš Robert CZ V2
143 otevřená fena SACHMET Z JENŠTEJNSKÉ BAŠTY Eva Vodrážková Kubeš Robert CZ V1;VT,KV
ČIVAVA KRÁTKOSRSTÁ
144 mezitřída fena ROYAL CHOCOLATE HLEMIÄISEN Monika Kolátková Kubeš Robert CZ V1;VT,KV
145 otevřená fena MARGARET BLACK ROSE KOMEL Monika Kolátková Kubeš Robert CZ nenastoupil
DALMATIN
146  mladých pes MÁRIO ANGEL VITMAR Karolína Černá Beradze Iuza, GR nenastoupil
147 mezitřída pes FANTOM VETŘELEC Ladislava Kotrbová Beradze Iuza, GR V1;VT
148 otevřená fena EBONY PEARL OF NAIRE Jitka Kramlová Beradze Iuza, GR V1;VT
FLANDERSKÝ BOUVIER
149 dorost fena HABUBA DE LA DULLAGUE Dagmar Picmausová Polgár Andráš CZ VN1
FLAT COATED RETRIEVER
150 štěňat pes BLACK BART WILD HAPPINESS Josef Tovara Beradze Iuza, GR VN1
151 mladých pes CAPPY DARK ANGEL OD TEPLIC Dana Maděrová Beradze Iuza, GR V1;VT
152 mezitřída pes ASCHAR Z POLICKÉ KRČMY Linda Mrázková Beradze Iuza, GR V2
153 mezitřída pes KERWIN THE KNIGHT BLACK BRIANTA Václav Janáč Beradze Iuza, GR V1;VT
154 vítězů pes ART OD STŘÍBRNÝCH RUD Barbora Křížová Beradze Iuza, GR V1;VT
155 štěňat fena BROWN BELLATRIX WILD HAPPINESS Tereza Jobánková Beradze Iuza, GR VN1
156 mladých fena CRAZY DARK ANGEL OD TEPLIC Dana Maděrová Beradze Iuza, GR V1;VT
FOXTERIER DRSNOSRSTÝ
157 mezitřída fena CEDRA Z RATAJ Jedličková Kateřina Bandriová Kateřina a Ing. Jančík Leoš CZ VD1
FOXTERIER HLADKOSRSTÝ
158 otevřená fena ASTA GOLD BRITANICA Soňa Olivová Ing. Jančík Leoš CZ VD1
GORDONSETR
159  vítězů fena AQUILA Z WENYTRY Alice Mojžíšková Beradze Iuza, GR V1;VT
HOVAWART
160 dorost pes BAGS Z KRAJE BÍLÉ PĚNY Martina Horová Polgár Andráš CZ VN1
161 mezitřída pes ATHOS ARCANA DEI Petra Peksová Polgár Andráš CZ V1;VT,KV
162 otevřená fena COMTESSE CHIARA NAVARE PRIM Vendula Bohlen Šlechtová Polgár Andr. CZ nenastoupil
CHODSKÝ PES
163 otevřená pes BALROG DRAUGLUIN Lenka Šatrová Polgár Andráš CZ V2
164 otevřená pes VORIK Z DASICKEHO ZATISI Michaela Břízová Polgár Andráš CZ V1;VT,KV
CHOW CHOW ČERVENÝ
165 veteránů pes YONNE Z ÚDOLÍ SNĚŽENEK Karel Mašek Ubrová Libuše CZ V1;Nejlepší veterán
IRSKÝ SETR
166 pracovní fena BEA NATHEA APOLI GWEN Alena Poláková Beradze Iuza, GR V1;VT
IRSKÝ VLKODAV
167 mladých pes RINGO SURYCAN Veselá Ivana Matiaščíková Gabriela a Beradze Iuza, GR V1;VT
168 otevřená fena AJRIN PAVLUSE JANA Alena Merklová Beradze Iuza, GR nenastoupil
ITALSKÝ CORSO PES
169 mladých pes COUDY Z ČERNOVA Josef Kvasil Polgár Andráš CZ D
170 otevřená pes CLIFF IVAMIR Michaela Makošová Polgár Andráš CZ VD1
171 otevřená fena ARWEN Z HORNÍHO OLDŘICHOVA Alena Novotná Polgár Andráš CZ VD1
ITALSKÝ CHRTÍK
172  mladých fena GERRI GENESISS ROZÁRKA Štěpánka Štěpánková Beradze Iuza, GR V1;VT
JACK RUSSELL TERIÉR
173 mezitřída pes ABSOLUT AMIGO BOHEMIA WHITE HUNTER Alena Vlková Ing. Jančík Leoš CZ V1;VT,KV
174 mezitřída pes AMOS OD PSTRUŽÍ ŘÍČKY Alena Lysenko Ing. Jančík Leoš CZ V2
175 otevřená pes POWER O LOVE SCARLETT BEVY JR Alena Vlková, Rovenská Kat. Ing. Jančík L. CZ V1;VT
176 dorost fena BLUE BERRY BOHEMIA WHITE HUNTER Alena Vlková Ing. Jančík Leoš CZ VN1
177 mladých fena AMMY LONG VEHICLE Lenka Klečková Ing. Jančík Leoš CZ VD2
178 mladých fena BRIGID Z FALKENŠTEJNA Dana Prusíková Ing. Jančík Leoš CZ V1
179 mladých fena GLAR´YOU REHERE HAPPY CAMMOMILE Adéla Dvorská Ing. Jančík Leoš CZ nenastoupil
180 mezitřída fena BIBIANA MARCAFAN BOHEMIA JACK Marcela Lhotáková Ing. Jančík Leoš CZ V1;VT,KV
181 mezitřída fena CAUSE DE ELLIE BOHEMIAN TOUCH Marcela Lhotáková Ing. Jančík Leoš CZ V2
JAPAN-CHIN
182 štěňat fena GEBORA OD DVOU OŘECHŮ Miroslava Hohenbergerová Kubeš Robert CZ nenastoupil
183 dorost fena CHICHI CHANEL Z PODHÁJSKÉ CHALOUPKY Jana Jelínková Kubeš Robert CZ VN1
184 veteránů fena GAIA POD ROZHLEDNOU Emil Franče Kubeš Robert CZ V1;VT
JEZEVČÍK STANDARD DRSNOSRSTÝ
185 otevřená pes GERALD OD VÉVODY HUBERTA Dominika Podolinská Ing. Jančík Leoš CZ nenastoupil
186 otevřená pes RIK Z KRZÁKU Antonín Štembera Ing. Jančík Leoš CZ V1;VT,KV
187 otevřená fena GORA OD DRSLAVSKÉ TVRZE Miroslav Synek Ing. Jančík Leoš CZ V1;VT,KV
JEZEVČÍK STANDARD HLADKOSRSTÝ
188 dorost pes NORIS Z POLESÍ VALDŠTEJNA Antonín Brož Ing. Jančík Leoš CZ N1
JIHORUSKÝ OVČÁK
189  otevřená fena VANILLA BALANDIS Lucie Niessnerová Polgár Andráš CZ V1;VT,KV
KAVALÍR KING CHAR. ŠPANĚL RUBY
190  dorost pes IVANHOE ART ZBIROŽSKÉ PODZÁMČÍ Iveta Lencová Kubeš Robert CZ VN1;VT
KAVALÍR KING CHAR. ŠPANĚL TRIKOLOR
191 otevřená pes MARLEY RUSAVSKÁ KOLIBA Iveta Lencová Kubeš Robert CZ V1;VT,KV
KAVKAZSKÝ PASTEVECKÝ PES
192 štěňat pes FROL PES DO KAPSY Anna Růžičková Polgár Andráš CZ VN1
193 mezitřída fena DOROTHA PES DO KAPSY Anna Růžičková Polgár Andráš CZ V1;VT,KV
KING CHARLES ŠPANĚL ČERNÝ S PÁLENÍM
194  vítězů fena QUINNA OD DVOU OŘECHŮ Světlana Rosenthalová Kubeš Robert CZ V1;VT,KV
KING CHARLES ŠPANĚL RUBY
195  štěňat fena EISSY Z ROSENTHALU Světlana Rosenthalová Kubeš Robert CZ VN1;VT
KNÍRAČ MALÝ ČERNOSTŘÍBŘITÝ
196 otevřená pes FLESCHER EVBIAR Eva Vondrová Beradze Iuza, GR V1;VT,KV
197 otevřená fena ENNY ZE ŠTROJARU Olga Zajptová Beradze Iuza, GR V1;VT,KV
KNÍRAČ MALÝ PEPŘ A SŮL
198 otevřená pes EDDY GREY EVBIAR Eva Vondrová Beradze Iuza, GR V1;VT,KV
KNÍRAČ VELKÝ ČERNÝ
199 otevřená pes ANGE Z LABIRISU Irena Šmídová Beradze Iuza, GR V1;VT,KV
200 veteránů pes JFK HAIKO NERITA Agnieszka Haiko Beradze Iuza, GR V1;VT
201 mezitřída fena ASARAH CEDERIKON Kateřina Došková Beradze Iuza, GR V1;VT,KV
202 otevřená fena ENIGMA BLACK DVOMARO Lenka Fraňková Beradze Iuza, GR V1;VT
KOLIE DLOUHOSRSTÁ
203 dorost pes HIGHLIGHT OF EVER AFTER Petrášková Nováková a Ubrová Libuše CZ VN1
204 vítězů pes ETIEN GOLD OD DENNYNKY Radka Bačinová Ubrová Libuše CZ V1;VT,KV
205 štěňat fena VANILLA HEAT MODRÝ IRIS Ivana Matějková Ubrová Libuše CZ VN1
206 dorost fena HARRIET EVER AFTER Lenka Petrášková Ubrová Libuše CZ VN1
207 mladých fena GLAMOROUS EVER AFTER Eva Nývltová Ubrová Libuše CZ V1;VT
208 otevřená fena CELBRITY EVER AFTER Eva Nývltová Ubrová Libuše CZ V1;VT
209 vítězů fena FIREFLY EVER AFTER Lenka Petrášková Ubrová Libuše CZ V1;VT,KV
KOOIKERHONDJE
210 otevřená pes BARACK PLOUŽNICKÁ STÁJE Jiří Šeba Beradze Iuza, GR V1;VT
LABRADORSKÝ RETRIEVER
211 dorost pes BARNEY STAR HORSKÉ VRŠKY Irena Pacholíková Beradze Iuza, GR VN1
212 mezitřída pes PAT Z PROUTKU Petra Kuhová Beradze Iuza, GR V1;VT,KV
213 otevřená pes FLYNN SABLE BLUES SABLE BLUES Ivona Horáková Beradze Iuza, GR V1;VT
214 otevřená pes HONEY OD KLETECKÉ HRÁZE Karla Sobotková Beradze Iuza, GR V2
215 pracovní pes CLOSE TO TARGETS APOLLO THIRTEEN Lucie Kyselová Beradze Iuza, GR V1;VT
216 vítězů pes GARTH OD TŘÍ JASANŮ Jitka Kratochvílová Beradze Iuza, GR V1;VT
217 dorost fena APPLE BROWN Z GRODU HRABIEGO MALMESBURY Jit. Kratochvílová Beradze Iuza, GR VN1
218 dorost fena BONNY LIZ HORSKÉ VRŠKY Irena Pacholíková Beradze Iuza, GR VN2
219 mladých fena FINAL FANTASY APOLLO THIRTEEN Lukáš Vacek Beradze Iuza, GR V1;VT
220 mezitřída fena ALLISON BELLE SENS LAVRÉS Barbora Hašková Beradze Iuza, GR V1;VT
221 mezitřída fena BRITA RAVO Z JEŠÍNA Vladimír Hoblík Beradze Iuza, GR V2
222 otevřená fena DOZEN ROSES OF BOHEMIA BRAS Libor Hos Beradze Iuza, GR V2
223 otevřená fena INEZ OD TŘÍ JASANŮ Radka a Kateřina Kulišovy Beradze Iuza, GR V1;VT,KV
224 pracovní fena FRANTIŠKA LIBOŠOVSKÁ BLATA Jana Červenka Andrášková Beradze Iuza, GR V1;VT
LAGOTTO ROMAGNOLO
225  mladých pes EROS ANGELUS MEI Hana Hettová Beradze Iuza, GR V1;VT
LEONBERGER
226 otevřená pes ARTHUR OD SVATÉHO LINHARTA Kateřina Lávičková Polgár Andráš CZ V1;VT,KV
227 otevřená pes ARTUŠ ARAGON AKIROJA Zdeňka Köllnerová Polgár Andráš CZ neposouzen
228 mezitřída fena DONATELLA ARCONDIA Eva Čekalová Polgár Andráš CZ V1;VT
229 mezitřída fena GOLDIE NOBERT Miroslav Černý Polgár Andráš CZ V2
230 otevřená fena ARIANA COOL LADY Miroslav Fišer Polgár Andráš CZ V1;VT,KV
MAĎARSKÝ OHAŘ KRÁTKOSRSTÝ
231mladých pes FOREST Z CHEJLAVSKÝCH LESŮ MVDr.P.+Mgr.V. Punčochářovi Ing. Jančík L.CZ nenastoupil
232 mezitřída pes ATILLA Z ŠALAMOUNOVA LESA Romana Lacková Ing. Jančík Leoš CZ V1;VT,KV
233 otevřená pes HENRY VELKÉ DOLINY Jana Pettrichová Ing. Jančík Leoš CZ V1;VT
234 mladých fena FRANCIS Z CHEJLAVSKÝCH LESŮ Dr.P. +Mgr.V. Punčochářovi Ing.Jančík L.CZ nenastoupil
MALÝ MÜNSTERLANDSKÝ OHAŘ
235  mladých fena BAYLENE BADAINE Jana Beranová Ing. Jančík Leoš CZ V1;VT
MINIATURNÍ BULLTERIER
236 dorost pes BEETLE MINI KALIMERO BOHEMICA Lucie Markupová Ing. Jančík Leoš CZ nenastoupil
237 vítězů fena AMNESIA MINI KALIMERO BOHEMICA Lucie Markupová Ing. Jančík Leoš CZ V1;VT,KV
MOPS BÉŽOVÝ
238  veteránů fena AILA-SHITA EARL BEIGE Iva Kyselková Kubeš Robert CZ V1;VT
MOSKEVSKÝ STRÁŽNÍ PES
239 mezitřída pes ARGO OD BESKYDSKÝCH VRCHŮ Pavlína Novotná Ing. Jančík Leoš CZ V1;VT
240 otevřená pes CAR Pavlína Novotná Ing. Jančík Leoš CZ V1;VT,KV
241 otevřená fena BEA Z BLAHUŇOVSKÉ DUBINY Monika Křesáková Ing. Jančík Leoš CZ VD1
NĚMECKÁ DOGA ŽÍHANÁ
242  mladých pes NEGRO BOHEMICA Marek Jiskra Polgár Andráš CZ V1;VT
NĚMECKÁ DOGA ČERNÁ
243 mladých pes BARRAKUDA SHAREMAR Šárka Mašková Polgár Andráš CZ V1;VT
NĚMECKÝ BOXER ZLATÝ
244 otevřená fena BONETA REXOB Z VÝSLUNÍ Marcela Plicková Polgár Andráš CZ V1;VT,KV
NĚMECKÝ BOXER ŽÍHANÝ
245 otevřená pes TARAS INDIÁNSKY BRLOH Václava Mildorfová Polgár Andráš CZ V1;VT,KV
NĚMECKÝ BOXER ŽÍHANÝ
246 mladých fena ABBA MUSICBOX Marie Machová Polgár Andráš CZ VD
NĚMECKÝ KŘEPELÁK
247 mladých fena CHARÍNA Z VĚTRNÉ PASEKY Lada Sekerová Beradze Iuza, GR V1;VT
NĚMECKÝ OHAŘ KRÁTKOSRSTÝ
248  mezitřída pes PLUTO OD NEZDICKÉHO POTOKA Ing. Michálek P. a Procházka Z.  Ing. Jančík L. CZ V1;VT,KV
249 štěňat fena AIMEE Z DLOUHÉHO VRCHU Kateřina Porožňáková Ing. Jančík Leoš CZ VN1
250 mladých fena BORA HNÁTNICKÁ TROJICE Jakub Nedvěd Ing. Jančík Leoš CZ VD1
NĚMECKÝ ŠPIC MALÝ NOVÉ BARVY
251 mladých pes AMAURI PENGI CHLUPATÁ RADOST Romana Kalášková Ubrová Libuše CZ V1;VT
252 vítězů pes KILIANIS XAVL STŘÍBRNÝ STÍN Stanislava Čvančarová Ubrová Libuše CZ V1;VT,KV
253 vítězů fena ENGI YMEI ARAMGAD Romana Kalášková Ubrová Libuše CZ V1;VT,KV
NĚMECKÝ ŠPIC TRPASLIČÍ/pomeraniana
254 štěňat fena LADY JANE ARAMGAD Iveta Tomášová Ubrová Libuše CZ VN1
255 mezitřída fena CALSEE ORANŽOVÁ KULIČKA Iveta Tomášová Ubrová Libuše CZ V1;VT,KV
NĚMECKÝ ŠPIC VLČÍ/keeshond
256  vítězů pes LOGAN ŠUMBARSKÝ PRAMEN Ingrid Walterová Ubrová Libuše CZ V1;VT,KV
NORWICH TERIER
257 mezitřída fena DALILA DALIDO Jana Vodičková Ing. Jančík Leoš CZ V1;VT,KV
NOVA SCOTIA DUCK TOLLING RETRIEVER
258  mezitřída fena CLARIS Z DEJZYNA DVORA Jitka Duchková Beradze Iuza, GR V1;VT,KV
PAPILLON DO 2,5 KG
259  vítězů pes DREAMY GLAMOUR FLYING JOY Jaroslava Hoření Kubeš Robert CZ V1;VT
PAPILLON NAD 2,5 KG
260 vítězů pes JACOBY PORUBSKÝ KVĚT Dana Jakubjanska Kubeš Robert CZ V1;VT,KV
261mezitřída fena BELLAMIA HRAVÝ DŮM Dana Jakubjanska Kubeš Robert CZ V1;VT,KV
262 otevřená fena DAISY MOTÝLEK Z NEVADY Alena Hippmannová Kubeš Robert CZ V1;VT
PARSON RUSSELL TERIÉR
263 dorost pes ENRICO DARLING FROM NORTH Jana Demjaničová Ing. Jančík Leoš CZ nenastoupil
264 mezitřída pes CAMERON RITAKIM Michaela Doleželová Ing. Jančík Leoš CZ V1;VT,KV
PERUÁNSKÝ NAHÁČ MALÝ
265 štěňat fena NIEVA TAYSHA PAZZDA Jiří Linhart Ubrová Libuše CZ VN1
PERUÁNSKÝ NAHÁČ STŘEDNÍ
266 vítězů fena EXQISA FRUTT AMORE ANIKA VEVOS Zdeňka Kotoučová Ubrová Libuše CZ V1;VT,KV
PERUÁNSKÝ NAHÁČ VELKÝ
267 mezitřída pes LARES PODEROSO PAZZDA Bohuslav Fikáček Ubrová Libuše CZ V1;VT,KV
PRAŽSKÝ KRYSAŘÍK ČERNÁ S PÁLENÍM
268 vítězů pes LEOPOLD CAYEN POLY FEDAR Kateřina Beranová Kubeš Robert CZ V1;VT,KV
PRAŽSKÝ KRYSAŘÍK OSTATNÍ BARVY
269 mezitřída fena TESS Z AMÁLČINY ZAHRÁDKY Jarmila Smahová Kubeš Robert CZ V1;VT,KV
PUDL TOY STŘÍBRNÝ
270 veteránů fena CHERRY NAGATO Radka Peterková Kubeš Robert CZ V1;VT
PUDL TRPASLIČÍ STŘÍBRNÝ
271 vítězů fena DONATELA SILVER Z RACHERU Radka Peterková Kubeš Robert CZ V1;VT,KV
PYRENEJSKÝ HORSKÝ PES
272 dorost fena AMANDA ÚDOLÍ JIRÁSKA Monika Posekaná Polgár Andráš CZ VN1
PYRENEJSKÝ OVČÁK DL. SRST V OBL.
273 dorost fena NUTELA FARMA ŠTĚKOT Anežka Bartáková Polgár Andráš CZ VN1
RHODÉSKÝ RIDGEBACK
274 mladých pes APPOLO LEKNÍNOVÝ KVĚT Jitka Smejkalová Beradze Iuza, GR V1;VT
275 mladých pes BEAUTY BUDDY OČI SFINGY Lenka Žalská Beradze Iuza, GR V2
276 otevřená pes ELDRIDGE BASHIRI Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP Rom. Brožíková Beradze Iuza, GR V1;VT,KV
277 mladých fena ASHLEY Z PACOVSKÉHO DVORA Kateřina Jiráková DiS. Beradze Iuza, GR V1;VT
278 mladých fena BAHARI LANE GIARI ASANTE Nikola Mikitinová Beradze Iuza, GR V2
279 mladých fena BEAUTY TIFFANY OČI SFINGY Andrea Peloušková Beradze Iuza, GR V3
ROTVAJLER
280 otevřená pes BULLY FEI Z BENÁTECKÉHO DVORA Jiří Reizenthaler Polgár Andráš CZ V1;VT,KV
281 vítězů pes MORD ANACO Jiří Reizenthaler Polgár Andráš CZ nenastoupil
RUSKÁ BAREVNÁ BOLONKA
282 otevřená pes VIRGIL KOTOVLA Stanislava Lisnerová Kubeš Robert CZ V1;VT,KV
283 otevřená fena CÁJA OD JIZEŘÍ Stanislava Lisnerová Kubeš Robert CZ V1;VT,KV
SAARLOOSŮV VLČÁK
284 mladých pes COWBOY JOE MIRAJA Romana Gaidošová Polgár Andráš CZ V1;VT
SHAR-PEI
285  vítězů fena BASHRA RED DESERT ORIKOU Vladimír Vondrák Polgár Andráš CZ V1;VT,KV
SHELTIE
352 mladých pes LOCHLYN DREAM NEMO Dana Tučková Ubrová Libuše CZ V1,VT
353 mladých fena Z-MICHELLE ZE ZLATÉ HVĚZDY Dana Tučková Ubrová Libuše CZ V
286 otevřená fena IN VINO VERITAS LENFIR Lenka Frieserová Ubrová Libuše CZ V2
287 otevřená fena KELLY GOLD Z VESNIČKY U HRANIC Vořech P. a Ratzkeová J. Ubrová Libuše CZ V1;VT,KV
SHIH-TZU
288 mladých pes ADAM DU PARADIS PAR MOITIÉ Lenka Drahotová Ubrová Libuše CZ V3
289 mladých pes HEAVEN ANGEL Z ÚPATÍ HOR Johanovská Hellerová a Ubrová Libuše CZ V2
290 mladých pes HOLLYWOOD Z ÚPATÍ HOR Petra Hellerová Ubrová Libuše CZ V1;VT
291 mezitřída pes O´NEIL ED SYLVADOG BOHEMIA Irena Majerová Ubrová Libuše CZ V2
292 mezitřída pes TARRON ZE SLAVONÍNA Adéla Pavelcová Ubrová Libuše CZ V1;VT,KV
293 otevřená pes FASCO MAGIC MORAVIA Adéla Pavelcová Ubrová Libuše CZ V1;VT
294 otevřená pes X-TREME CHA CHA PREMIUM BOHEMIA Petra Hellerová Ubrová Libuše CZ V2
295 vítězů pes CASINO ROYAL OF BOHEMIAN KINGDOM Eliška Chrastinová Ubrová Libuše CZ V2
296 vítězů pes UNIQUE CHACHA BOHEMIA ACRO Veronika Johanovská Ubrová Libuše CZ V1;VT
297 veteránů pes DAY BREK BOHEMIA ACRO Veronika Johanovská Ubrová Libuše CZ V1;Nejlepší veterán
298 mladých fena HAPPY GIRL Z ÚPATÍ HOR Ladislav Salava Ubrová Libuše CZ VD1
299 mladých fena ROXI Z IVAFRE Jitka Šedinová Ubrová Libuše CZ VD2
STAFORDŠÍRSKÝ BULLTERIER
300 mladých pes KID GREIS MALÝ MOTÝL Jana Vlková Ing. Jančík Leoš CZ V3
301 mladých pes QUARTO FELICITY CHEER Dušen Pučálka Ing. Jančík Leoš CZ V1;VT
354 mladých pes X-BURSON FRANSIMO BOHEMIA Ivana Havlišová Ing. Jančík Leoš CZ V2
302 mezitřída pes ARON OF LUMA ´IL Dagmar Kratochvílová Ing. Jančík Leoš CZ V2
303 mezitřída pes JANICK R.A.C.-POPELKA Lubor Kořínek Ing. Jančík Leoš CZ V1;VT,KV
304 otevřená pes CASIDY´S OD KŘEMEŠNÍKA Zuzana Nováková Ing. Jančík Leoš CZ V2
305 otevřená pes CASPAR ANDAIKA Kateřina Komárková Ing. Jančík Leoš CZ V1;VT
306 otevřená pes KING KARLOS MINIES Emilie Behúlová Ing. Jančík Leoš CZ VD3
307 štěňat fena BARUSHKA HOMARS CZECH Marie Šerá Ing. Jančík Leoš CZ VN2
308 štěňat fena KISS ME AMBASSADOR SUN Karel Vokáč Ing. Jančík Leoš CZ VN1
309 mladých fena AGGI BOOGIE HOMARS CZECH Jiřina Andělová Ing. Jančík Leoš CZ V1;VT
310 otevřená fena KLEMENTINNE SLADE CZECH Marie Šerá Ing. Jančík Leoš CZ V1;VT,KV
ŠARPLANINSKÝ PASTEVECKÝ PES
311 dorost pes BARIN Z TERKY Milena Mitreská Polgár Andráš CZ VN1
312 dorost pes BARNY Z TERKY Jiří Kohl Polgár Andráš CZ N2
TOSA -INU
313 mezitřída fena OSAKKA TARA DIAMANT SEVERU Alice Mádlíková Polgár Andráš CZ V1;VT,KV
TRPASLIČÍ PINČ ČERNÝ S PÁLENÍM
314 mezitřída pes CHEEKY Z IRU Ivana Černá Beradze Iuza, GR VD1
315 otevřená fena CHEROKEE Z IRU Mirka Zelenáková Beradze Iuza, GR VD1
VÄSTGÖTLANDSKÝ ŠPIC
316 mladých fena GINA GOI BODENEIS Jitka Schubertová Ubrová Libuše CZ V1;VT
VELKÝ ŠVÝCARSKÝ SALAŠNICKÝ PES
317 otevřená pes CORRADO HIGHLAND SUN Tereza Skalická Polgár Andráš CZ V1;VT,KV
VÝMARSKÝ OHAŘ KRÁTKOSRSTÝ
318 mezitřída pes CUBA OD MÁRFYHO Zdeněk Zegermacher Ing. Jančík Leoš CZ V1;VT,KV
319 pracovní fena ANGEL AMSEL-EASY Michaela Šmegrová Ing. Jančík Leoš CZ V1;VT,KV
WELSH CORGI CARDIGAN
320 mladých fena BLACK LADY Z IREXU Soňa Nováková Polgár Andráš CZ V1;VT
WELSH CORGI PEMBROKE
321mladých pes CAROL VELVARSKÁ FARMA Alena Srbová Polgár Andráš CZ V1;VT
322 otevřená pes ADAM FRESTON Bronislava Cejnarová Polgár Andráš CZ V1;VT
323 vítězů pes ADÁMEK VELVARSKÁ FARMA Alena Srbová Polgár Andráš CZ V1;VT,KV
WHIPPET
324 dorost pes JÁNOŠÍK OD HNĚVÍNA Šárka Čecháková Beradze Iuza, GR VN1
YORKŠÍRSKÝ TERIER
325 štěňat pes ONE MAN Z DVORA FONOVIC Klára Aubrechtová Ing. Jančík Leoš CZ VN1
326 mladých pes PHAR LAP CHOMUTOVSKÁ KRÁSA Zdenka Spurná Ing. Jančík Leoš CZ V1;VT
327 mladých pes SHERIFF Z ÚDOLÍ LIBERKU Irena Maršálová Ing. Jančík Leoš CZ V2
328 otevřená pes CORNET BELLA AMBRA PROFESIONAL Boh. Mrázková Ing. Jančík Leoš CZ nenastoupil
329 štěňat fena OLYMPIA Z DVORA FONOVIC Věra Mikulová Ing. Jančík Leoš CZ VN1
330 dorost fena CORNELIE MIOCOORE Jana Fritschová Ing. Jančík Leoš CZ N2
331 dorost fena WILD ROSE OD ŠÁRECKÉ SKÁLY Veronika Veselá Ing. Jančík Leoš CZ VN1
332 mladých fena UNICA TINY ANGEL Gabriela Benešová Ing. Jančík Leoš CZ V2
333 mladých fena ZETA MAVI PAPATYA DAN Martina Bašeová Ing. Jančík Leoš CZ V1;VT
334 otevřená fena DAISY BLUE.STYLE Irena Maršálová Ing. Jančík Leoš CZ V1;VT,KV
ZLATÝ RETRIEVER
335  mladých pes KIND DREAM BRDSKÉ ZLATO Světlana Procházková Beradze Iuza, GR V1;VT
336 pracovní pes ADVENTURE CRUSADER PURE SOUL Michala Smrčková Beradze Iuza, GR V1;VT,KV
337 štěňat fena BE BLACK ROSE OF GOLDEN CHEER Olga Škarvadová Beradze Iuza, GR VN1
338 dorost fena DREAM TO BE ASTRAL SKY Alena Fialová Beradze Iuza, GR VN3
339 dorost fena DUTCH DAFNE ESTRELLA DE ORO Petra Čermáková Beradze Iuza, GR VN2
340 dorost fena DUTCH DESTINY ESTRELLA DE ORO Roman Vodička Beradze Iuza, GR VN1
341 mladých fena ABIGAIL OD TŘÍ KULIŠEK Kojetín Dušan Kojetínová Jana a Beradze Iuza, GR V2
342 mladých fena DAFNE OD ČTYŘ MODŘÍNŮ Pavlína Machalová Beradze Iuza, GR V1;VT
343 mezitřída fena BYE BYE BABY ESTRELLA DE ORO Blanka Vyhnálková Beradze Iuza, GR V1;VT
344 mezitřída fena HAVE MORE FUN BRDSKÉ ZLATO MVDr. Štorková Procházková a Beradze Iuza, GR V2
345 otevřená fena ALYSHA SWEET ALBIPOLIS Marcela Jarolímková Beradze Iuza, GR V4
346 otevřená fena BELLA RINA OD ČTYŘ MODŘÍNŮ Pavlína Machalová Beradze Iuza, GR V5
347 otevřená fena CORAL Z LIBLICKÝCH RÁKOSIN Miluše Nová Beradze Iuza, GR V1;VT
348 otevřená fena EXPLOSIVE SYMPHONY FAMOUS GOLD Olga Škarvadová Beradze Iuza, GR V2
349 otevřená fena FINN FAIRY BRDSKÉ ZLATO Marcela Jarolímková Beradze Iuza, GR V3
350 pracovní fena DIVINE SUNDAY RUSTY LOVE Michala Smrčková Beradze Iuza, GR V1;VT,KV
351 vítězů fena BE DREAM KAMOUS GOLD Lenka Štencelová Beradze Iuza, GR V1;VT