CACIB 24. a 25. 5. 2014

CACIB Litoměřice - 24. - 25. 5. 2014 - výsledky soutěží  - dole je připojena tato tabulka i jako pdf
CELKOVÉ VÝSLEDKY  - ZDE

......................

1. místo

2. místo

3. místo

4. místo

5. místo

Junior Handling - I
kategorie - sobota

Anna Nováková Nikola Bártová Valentýna Králíčková    

Junior Handling - II
kategorie - sobota

Klára Babová Petr Žák Lucie Běhalová    

Junior Handling - I
kategorie - neděle

Anna Nováková Gabriela Navrátilová Anastázie Kozová    

Junior Handling - II
kategorie - neděle

Lucie Běhalová Petr Žák Marcela Martincová    

VELKÁ NÁRODNÍ
CENA

187 československý vlčák
Yukon z Molu Es
Ing. Monika Soukupová
1187 chodský pes
Akim z Čermenských
Lesů

Romana Deverová
1227 pražský krysařík
Henrieta z Pantoflíčku
Helena Janková
   

Nejlepší páry
sobota

kerry blue terrier
Absolutely Quintus of
Silver Blue Kings
Absolutely Acajou of
Silver Blue Kings

Bärbel Spillmann
welššpringršpaněl
Aris Merylic
Cassia Merylic

Marie Uhrová
československý vlčák
Biaggi Lucky of Lukava
Cindy Grey Šedý Poklad

Radek Kunc
   

Nejlepší páry
neděle

matlézský psík
White Field Richelieu
Rio
Little Crystal Tairah

Monika Kupicová
pomeranian
Henessy von Ollishof
Trudy´s Finishing Touch

Miluše Vlčková
papillon
Andy Brilliant Bohemia
Danette Noblesse
Charm

Jitka Nová
   

Nejlepší
chov. skupina
sobota

Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP
rhodéský ridgeback
Markéta Nováková
Z MOLU ES
československý vlčák
Ing. Monika Soukupová
OD POTOKA KAČÁKŮ
výmarská ohař krátkosrstý
Iveta Nováková
   

Nejlepší
chov. skupina
neděle

Z DIXIE
knírač malý černostříbřitý
Michala Šindelářová
Z PŮLNOČNÍHO DVORA
Čínský chocholatý pes
Lenka Šulcová
ELIŠČINO KRÁLOSTVÍ
svatobernardský pes
dlouhosrstý
Iva Vávrová
   

Nejlepší
veterán
sobota

201 holandský ovčák
krátkosrstý
Cézanne Lorrain Wapíni
Von Folge

manželé Rokosovi
334 australský silky terrier
Witch Bohemia Alké
Dana Konupková
849 výmarský ohař
dlouhosrstý
Achim ze Štíteckých
zahrad

Eva Dušková
   

Nejlepší
veterán
neděle

1285 bernský salašnický
pes
Brahms Eleuteria
Stáňa Holčáková
1417 knírač malý černý
Funky Town de Extreme
Blood

Hana Skotáková
1710 pomeranian
Cargo Lord Rytířská
Tvrz

Miluše Vlčková
   

Junior BIG
- I. FCI 

193 flanderský bouvier
Vienna Romy v.d. Nevel Hove
Iveta Nováková
       

BIG - I. FCI 

27 australský ovčák
Bayshore Stonehaven
Cat´s Hat Trick

Martin Starec
152 border kolie
White and Black Gasko
Prim

Hana Babová
253 polský ovčák nížinný
Smoky Ponwood´s
Barbara Brunsa &
Wolfgang Stamp
122 bobtail
Cosma Shiva vom
Goitzschesee

Beate Schulz & Rene
Schulz-Lorenz
243 německý ovčák
dlouhosrstý
Guinevere Rita Daxis
Eva Kutheilová

Junior BIG
- II. FCI

1487 německá doga modrá
Florance Dolanský Dvůr
Iveta Vilímová
       

BIG - II. FCI

1557 ruský černý terrier
Klássníý Paren Iz
Chigasovo

Jolana Moravcová
1572 svatobernardský pes
dlouhosrstý
Peggy od Strážců Hor
Jan Čihák
1487 německá doga modrá
Florance Dolanský Dvůr
Iveta Vilímová
1408 knírač malý
černostříbřitý
Solar Stone z Dixie
Michala Šindelářová
1536 opičí pinč
Gregor Lakritznase
Lenka Maříková

Junior BIG
- III. FCI

535 west highland white terrier
Uno Chanel Bílý Hurricane
Václava Štenglová
       

BIG - III. FCI

528 welsh terrier
Vivien Říjof
Josef Říha
417 kerry blue terrier
Extravaganza Edbrios
manželé Rokosovy &
Markéta Netíková
488 stafordšírský bull
terrier
Ilumine Soul of Eilatan
Vilém Bouška
372 dandie dimont terrier
Caesar Amabilisdandie
Marie Musílková
413 Jack Russel Terrier
Blue Berry Bohemia
White Hunter
Alena Vlková

Junior BIG
- IV. FCI

624 jezevčík trpasličí drsnosrstý
Cecil Mottl Vitoraz
Alena Mottlová
       

BIG - IV. FCI

607 jezevčík standard
hladkosrstý
Glenn Magic Seven
Tomáš Nechvátal
621 jezevčík trpasličí
dlouhosrstý
Cherry z Neratovické
skalky

Magda Nováková
624 jezevčík trpasličí
drsnosrstý
Cecil Mottl itoraz
Vitorat

Alena Mottlová
632 jezevčík trpasličí
hladkosrstý
Kaštánek Gapro
Bohemia

Gabriela Procházková
586 jezevčík standard
dlouhosrstý
Ashaki Siamon
Václav Raab

Junior BIG
- V. FCI

1707 pomeranian
Hessy von Ollis Hof
Miluše Vlčková
       
BIG - V. FCI 1732 samojed
Prokofieff Sammantic
Barbara Bruns & Wolfgang
Stamp
1747 sibiřský husky
Gretsky Vendredi 13
Vladimír a Iva Kinclovi
1741 shiba-inu
X-Rai Kuro Czech
Jakobín

Patrik Panýrek
1729 peruánský naháč
střední
Nieva Taysha Pazzda
Jiří Linhard
1687 německý špič malý
černý
Black Berry z Kamélie
Zuzana Rücklová

Junior BIG

- VI. FCI

707 rhodéský ridgeback
Angel Diamond Red Wheat
Barbara Marie Střelecká
       
BIG - VI. FCI 691 dalmatin
EveryBody´s Choice
Sunset Dalmatian

Vladimír Švanda
721 rhodeský ridgeback
Addy Jonas Nyambe
Alena Gebrová
646 basset hound
Odeta Lady Barnett´s
Lenka Zitová
696 malý hrubosrstý
vendéský basset
Roussiar Roulette
Brelomis

Barbora Bláhová &
Veronika Cirkos
660 beagle
Dreamy Blues Tergy
Anna Krejzková & Anna
Krejzková ml.
 

Junior BIG

- VII. FCI

786 irský setr
Xenon Garden Star´s Irish
Kateřina Binderová
       
BIG - VII. FCI 833 německý ohař
krátkosrstý
Ax of Bohemian Forest
Paradise

Jiří Šlemar
781 gordonsetr
Zir z Holubické stráně
Olga Vránová
862 výmarský ohař
krátkosrstý
Cartier Love De
Donawitz

Simon Hamrlova
786 irský setr
Xenon Garden Star´s
Irish

Kateřina Binderová
777 frízský ohař
(Stabyhoun)
Gaukje Pinni Fan de
Moaie Hovingen

Jana Traitz
Junior BIG

- VIII. FCI

889 americký kokršpaněl
Cristobaldocelebrity Bohemian Beauty
Nataša Mühlová
       
BIG - VIII. FCI 1030 Zlatý retriever
Era z Botičských
Meandrů

Eva Šípová & Zuzana
Tikalová
971 Labradorský retriever
Abeja En Flor Viva El
Deseo

Barbora Havlíková
919 Clumber španěl
Ballu Boy od Bílých
Jelenů

Roman Šlechta
925 Flat coated retriever
Arny u Zderadičků
Jana Lásková
987 Portugalský vodní pes
Buddy Černý Diamand
Andrea Jičínská
Junior BIG

- IX. FCI

2091 mops
Nosferatt Pibaro
Patrik Panýrek
       
BIG - IX. FCI 2077 maltézský psík
White Field Richelieu
Rio

Monika Kupicová
2142 pudl velký černý
Diodoro
Nontiscordardime

Ladislav Léska
2203 shih-tzu
Otero Cho Oiu
Showcase

Daniela Gottfrídová &
Marta Junková
2130 pekingský palácový
psík
Mistichestiy Graal
Adriano

Jarmila Zadáková
2091 mops
Nosferatt Pibaro
Patrik Panýrek
Junior BIG

- X. FCI

1075 azavak
Tombuktou´s in Azzawa
Klara Šrámková
       
BIG - X. FCI 1116 irský vlkodav
Johanna vom
Welzerberg

Ivana Veselá
1160 whippet
Zoo Mee z Úplňku
Veronika Kučerová-Chrpová
1132 maďarský chrt
Adrenalin Llawondyss
Petra Kappelová Čechová
1134 saluki
Avatar at Yaran
Khyrisma Anistana

Eva Krejčí
1059 afgánský chrt
Yassani Iram z Allahovy
Země

Ludmila Faktorová
IBIG - NON - FCI 1227 pražský krysařík
Henrieta z Pantoflíčku
Helena Janková
1178 český strakatý pes
Celina z Luční ulice
Dagmar Vokálová
1187 chodský pes
Akim z Čermenských
Lesů

Romana Deverová
1209 moskevský strážní pes
Andy z Hasištejnského
podhradí

Monika Křesáková
1212 patterdale terrier
Aks na Koňském Dvoře
Slavomíra Burianová
Junior BOD – sobota 624 jezevčík trpasličí drsnosrstý
Cecil Mottl Vitoraz Vitoraz
Alena Mottlová
     

 

Junior BOD – neděle 2091 mops
Nosferatt Pibaro
Patrik Panýrek
       
BOD – sobota 528 welsh terrier
Vivien Říjof
Josef Říha
       
BOD – neděle 1732 samojed
Prokofieff Sammantic
Barbara Bruns & Wolfgang Stamp
       
Junior BIS 2091 mops
Nosferatt Pibaro
Patrik Panýrek
       
BIS 528 welsh terrier
Vivien Říjof
Josef Říha
       
 
PřílohaVelikost
zaverecky_nbc_2014.pdf184.12 KB
vysledky_mvp_nbc_2014.pdf883.05 KB